Challe Salle

mr_

Guru
20. sep 2007
9.144
2.555
113
Deda pred penzijo v plavi halji sraufa tomosaki motorko na dvorišču in najki airforceone tinejdzerko sprašuje kaj vse več ve o sexu kot on, medtem ko ji ponuja cviček.
Le.kaj ne štima na tej sliki...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.225
2.430
113
Obtožbe na račun Čaleta prihajajo od une bejbe.
Čale je pameten in ne tunka notr bejbo. Ni glih nedolžna. Pa ne mislim med nogami!
Pa hrbet ima beyba tudi varovan!

Zanimivo.
Če ženska pri spolni vzgoji govri/sprašuje je OK.
Če sovrstnik moški dela isto je OK.
Če dela isto moški 20+ je spolno nasilje.

p.s. jo je Čale res šlatal po nogah? Kdo rekel, kdo videl?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.223
-1.372
63
Zanimivo.
Če ženska pri spolni vzgoji govri/sprašuje je OK.
Če sovrstnik moški dela isto je OK.
Če dela isto moški 20+ je spolno nasilje.
Takole brane, če bi tvojo vnukinjo, moški 20+ spraševal o spolnih praksah in napeljeval k aktu po ovinkih. Bi v tem primeru vsaj zastrigel z ušesi ali bi ga kastriral ali bi mu dal še doto?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.351
2.638
113
v lokalni ostariji
Jaz mojo hčerko prvo vzgojim da se izogiba takih bumbarjev kot so tile pevci. Namigovanja na sex je pa tudi v slovenskih popevkah ogromno in jih prepevajo mladi in stari. Pa tudi se najde zihr kakšen stric ki bo zatezil s opolzkimi vprašanji mladi "nečakinji" na kakšnem Družinskem praznovanju.

Moram poslušati vse. Zaenkrat sem slišal samo da je ponujal alkohol in da je namigoval po ovinkih na spolnost.
 
27. jan 2022
5.315
2.023
113
Jaz mojo hčerko prvo vzgojim da se izogiba takih bumbarjev kot so tile pevci. Namigovanja na sex je pa tudi v slovenskih popevkah ogromno in jih prepevajo mladi in stari. Pa tudi se najde zihr kakšen stric ki bo zatezil s opolzkimi vprašanji mladi "nečakinji" na kakšnem Družinskem praznovanju.

Moram poslušati vse. Zaenkrat sem slišal samo da je ponujal alkohol in da je namigoval po ovinkih na spolnost.
Čuki recimo so en tak perverzen "otroški" band. ;)

Če bi jaz bil tvoj komar. :rolleyes:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.029
9.221
113
Ja dejmo enacit spolno vzgojo v OS kamor pride nekdo kateri je izobrazen v tej smeri in tudi pooblascen s strani drzave z enim zadetim in pijanim wannabe "raperjem"? To je tebi isto?
Me zanima kako bi ti odreagiral ce bi do tebe prsla hcerka in ti rekla:" ej fotr challe sale me je vprasal ce si jo rajcam....pa govoru mi je s kolkimi je on fukal. Pa pol mi je joint ponudu!" Kaj bi ji ti reku? Glede na tvoje pisanje predvidevam da kaj takega:" A se spomnes k je en stric prsu na OS in govoru o varnem seksu? No to je isto. Sprosti se zenska si, to je normalno!"
Eni ste res prtisnjeni in so vas ene stvari sprale do te tocke da ne vidite vec realno stavri. Dej zamisli se malo
Otroće težko pove kaj o tem, ker je še daleč od tega da bi mel najstniško hči.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.029
9.221
113
Jasno.....dal sem relevantno kontro.....ker so vse tercialke skočile v luft da z 15letnikom se pa o tem ne sme menit...

.....kaj se zgodi z takim ko pride po OŠ na Srednjo ali fax kjer se izgubi tisto malo kontrole (sploh če živi v študentu)???? :D
Dej se mal iz otroćeta ven in se postavi v vlogo fotra tistmu za kar odštevaš, al pa vlogo strica in premisli o tem, kdo in na kaksen način se lahko pogovarja s 15 letnico o seksu in če je kul, da ji en odrasel dec pošilja sliko oneta po instagramu. Če bo hči, upam da se čez 15 let spomniš name in na jabe.
Drugač sem pa vesel zate, končno. Odraščaš.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.404
2.082
113
Samo ena oseba lahko pride tej situaciji do dna
1.png
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.287
5.906
113
blizu močvirne prestolnice
Takole brane, če bi tvojo vnukinjo, moški 20+ spraševal o spolnih praksah in napeljeval k aktu po ovinkih. Bi v tem primeru vsaj zastrigel z ušesi ali bi ga kastriral ali bi mu dal še doto?
Zanimivo da te ne motijo mujoti in temni ki na veliko posiljujejo bela dekleta. Pa glih sedaj je bilo v Franciji, kjer je par temnih posilili Avstralsko. Ja ta čefur je šel čez rob z dotikom ampak krivda je na strani tudi drugega čefurja, ki je bil tiho, do takrat, ko mu je ego padel zaradi enega pogovora. Še največji krivci pa so starši, ki so tako mlado punco pustili brez nadzora.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

mr_

Guru
20. sep 2007
9.144
2.555
113
Zanimivo da te ne motijo mujoti in temni ki na veliko posiljujejo bela dekleta. Pa glih sedaj je bilo v Franciji, kjer je par temnih posilili Avstralsko. Ja ta čefur je šel čez rob z dotikom ampak krivda je na strani tudi drugega čefurja, ki je bil tiho, do takrat, ko mu je ego padel zaradi enega pogovora. Še največji krivci pa so starši, ki so tako mlado punco pustili brez nadzora.
Starši so že v štartu zajebali, ker ni hodila k verouku in prejela vseh zakramentov.
/
 
  • Haha
Reactions: jest5

mistique

Guru
16. jun 2009
13.443
1.241
113
Emona / Carnium
Če že kaj, potem lahko rečemo, da je Zlatko antipod skrajneža, ker je tako dolgo potrpežljivo čakal na sporočilo Boga oz. Allaha in Ćaleta lepo prosil, da se OUTa...Če je sporočilo od Boga, ni nikoli prepozno. Ego pa je vtkan v princip Boga, ki je nad vsemi. Sigurno je tudi Ćale Samale delal v imenu Boga...Bog ga je vodil...100%...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.380
5.567
113
Zlatko je definitivno ausglajzal....

Če bi bil hađija pravi bi ji rekel...