Challe Salle

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.065
2.464
113
Tukaj ne gre za pranje perila ampak za to da Zlatan pokaže kolk je hud. Močan. Najjaci. Pač tipične fore od dol

1720242631088.png
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.993
77
113
Tukaj ne gre za pranje perila ampak za to da Zlatan pokaže kolk je hud. Močan. Najjaci. Pač tipične fore od dol

seveda je pranje perila. challe se jim je z necim zameril, in zdej ga jahajo preko javnosti.

no, normalnemu cloveku, to da napises komad o nekom na podlagi enega screenshota ene smrklje, glih ne naredi vtisa, da je nekdo hud, mocan, najjaci

ce bi to hotel izpadit, bi sel sam na policijo vlozil ovadbo in predlozil konkretne dokaze in pustil organom, da opravijo svoje. ali pa bi ga gentlemansko malo okoli uses sredi noci nekje v sumi, mu povedal zakaj so batine, in dal mir.

Če ima pa Salle le 10% toliko masla na glavi kot mu očitajo, je pa tudi prav da se to izpostavi in ga skenclajo.
kolikor mi je znano, ovadba se vedno ni bila vlozena... malo cudno je vse tole...

kaj pa, ce challe nima niti 10% tega masla? vseeno pa je ze delezen lincanja, trpi tudi kariera in druzina? res postajamo ameriska druzba, kjer imajo iste fore, ko se nekdo zeli znebiti nasprotnika. enostavno ga obtozis posilstva/zlorabe, ostalo opravi javnost in mrhovinarski mediji, pa ce je kaj res ali ne. oskodovanec pa se mora jahat po sodiscih in zapravljat svoj denar, da si opere ime, pa se to ni vec nikoli isto.
 
27. jan 2022
5.279
1.986
113
Ti resnično verjameš da raznorazni "jaki glasbeniki" ne izkoristijo vsake prilike in naskočijo vse kar "ne ****** na drevo"?


PS: kako pa ti veš, da še ni ovadbe/prijave?
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

B81

22. jul 2007
35.207
9.436
113
Cale je verjetno bolj priljubljen pri deklinah, zlatko pa 0.
Dekliska naivnost seveda ni opravicilo, je pa vseeno neka pomoc pri izkoriscanju caleta&Co.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.993
77
113
Ti resnično verjameš da raznorazni "jaki glasbeniki" ne izkoristijo vsake prilike in naskočijo vse kar "ne ****** na drevo"?


PS: kako pa ti veš, da še ni ovadbe/prijave?

ne, ne verjamem tega. valda jo izkoristijo, ce je dedc normalen, se bo ubistvu tezko zadrzal ob vseh teh babah okoli.

ne verjamem pa, da jih vsi zvezejo za drevo in opravijo svoje. verjamem, da je velikokrat soglasje na obeh straneh... potem, cez nekaj let, se pa deklina spomni, da ubistvu ni soglasala, in da bi ji prav prisel kaksen dodaten evro za na morje.

ne vem, ampak glede na medijsko gonjo, bi sigurno deklina ali zlatko javno povedala, da sta vlozila ovadbo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in B81

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.814
1.114
113
Ovadbo za kaj točno? Seks s 15+ je legalen kolikor vem.

Lahko kakšna zadeva ni kazniva pa je še vedno sprevržena. Do sedaj so se oglasile 3 ali 4 punce. Pici je tudi govoril, da je videl veliko dokazov v obliki videoposnetkov (pošiljanje slik spolnih organov in podobno).