Challe Salle

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.966
2.461
113
Torej Čaletu so všeč mladoletnice. Ampak nobenega se3xa ni bilo. To zatrjujejo ''žrtve''!
Zlatko ima rad moške. Starejše!


Me res zanima, koliko je takih, ki ne marate mladih kur!
Torej ste samo za župo. Kurjo!
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: aljoman

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.303
2.576
113
v lokalni ostariji
Prišlo je do poljuba na vrat (srbi se poljubljajo na usta ko se srečajo...) :)

Kako reagira Zlatko se pa vidi na posnetkih malo nazaj. Vedno ko se ga mickn neugodno omeni ponori. Diskreditacija na nivoju bi bila, da bi takoj prilepil številke (ogledov, prodanih plošč, nastopov...). Takole pa je samo izpadel tipičen pripadnik priseljencev (takoj nasilje in j.m....).

Število ogledov pa verjamem da je visoko. Firbec poganja oglede... Ockoti veselo delijo zlatkov video (ker so ljubosumni na saleta ki jim osvaja žene :)))
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.822
2.569
113
1719756930403.png
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.353
1.112
113
Emona / Carnium
...drugi pa bodo Čordi očitali preuranjen pričetek predvolilne kampanje za levake in komunajzarje, z namenom, da obdrži socialno stanovanje in status delavca v kulturi.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.773
3.632
113
Se poznava?
Mojster lepe besede, samo v zadnjih dveh dneh si še tisoč in dvakrat ponovil lajno "mi, ki delamo", "mi ki druge preživljamo", "mi brihtni"..., za razliko od ostalih lenih in neumnih pijavk. Kam sodni lastna hvala vemo vsi, rad bi bil bister kot gorski izvir in prozoren kot gosti sok, pa z vsakim postom dokažeš, da si ravno obratno. Hkrati pa v drugi temi jamraš, da se v tej državi preveč govori.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.376
484
83
Mah navijamo za Čalca, sploh ne.

Gre se za način oz vzrok za Zlatkotov napad nanj. Torej ti lahko delaš karkoli, objemaš 16.letnice, poljubljaš na vrat... you name it, ampak sam dokler si mi "brat". Ampak, ko pa kaj čez mene (zlatkota) rečeš, pol boš pa vidu boga Oz Alaha.

No, pa sej je tud na političnem parketu isto.