Covid-19 Cepiva

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
  • Všeč mi je
Reactions: Regnum

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
Zakaj je EMA priporočila odobritev cepiva Comirnaty?


Cepivo Comirnaty ponuja visoko raven zaščite pred virusom COVID-19, kar je v trenutni pandemiji kritična potreba. Glavno klinično preskušanje je pokazalo, da ima cepivo 95-odstotno učinkovitost. Večina neželenih učinkov je blagih do zmernih in izzvenijo v nekaj dneh.


Agencija se je zato odločila, da so koristi cepiva Comirnaty večje od tveganj in da ga je mogoče odobriti za uporabo v EU.


EMA je priporočila pogojno dovoljenje za promet s cepivom Comirnaty. To pomeni, da se pričakuje še več dokazov o cepivu (glejte spodaj), ki ga mora podjetje zagotoviti. Agencija bo pregledala vse nove informacije, ki bodo na voljo, in ta pregled bo po potrebi posodobljen.


Katere informacije glede cepiva Comirnaty so še pričakovane?


Tudi po izdaji pogojnega dovoljenja za promet, bo podjetje, ki trži Comirnaty, še naprej zbiralo in poročalo rezultate glavnega kliničnega preskušanja, ki bo trajalo skupno dve leti. To preskušanje, skupaj z dodatnimi študijami, bo zagotovilo informacije o tem, kako dolgo traja zaščita pred okužbo, kako dobro cepivo preprečuje hudo okužbo s COVID-19, kako dobro ščiti ljudi z oslabljenim imunskim sistemom, otroke in nosečnice ter ali preprečuje asimptomatske primere.


Poleg tega bodo organi EU izvajali neodvisne študije cepiv proti COVID-19, ki bodo dale dodatne informacije glede dolgoročne varnosti cepiv ter koristi za splošno populacijo.


Imetnik dovoljenja za promet bo izvedel tudi študije z namenom dodatnega zagotavljanja kakovosti cepiva v okviru povečane proizvodnje.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Jest sem 95% prepričan, da noben tu od sodelujočih, da onih postanih linkov na BitcChute videe v zadnjem tednu ni pogledal, ni razmišljal ali razumel in prostovoljno sodeluje v prevari stoletja s "cepivi" in "PCR testi" za ta bojni virus ter nehote tako sodeluje s kriminalci, ki nas hočejo potamanit tako ali drugače.

Vsaj onega "S.Peters Interview w Dr.D.Martin-He Makes Explosive Claims Of Patented Genocide" od 51min bi si lahko pogledali in poskusili razumet ...

Mislim, da boste videli relativno kmalu v naslednjih letih, kam to pelje ... just my2c ...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Prav imaš, tvojih kretenizmov nihče ne gleda.

Več sreče boš imel na forumu Misterij
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Vsak ima pravico do svojega.mnenja.

Če se gredo nek množičen umor. A tisti ki ostanejo bodo necepljeni? To je trmasti.ki imajo.svoj prav in so proti sistemu? Nekak nelogično.
 

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
422
189
43
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in p4pe
I

Izbrisan uporabnik 474

FB_IMG_1627364683748.jpg
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.193
3.353
113
Ne vem zakaj toliko najedate s ceplenjem? Tisti, kateri so cepljeni so zaščiteni in ne vem zakaj se je treba obremenjevat za druge? Če si na plaži namazan s kremo super zate, ne razumem zakaj te moti tisti, kateri ni?
Aja gre se pa samo za 14 dni in pa za sploščeno krivuljo, katera traja že koliko....500dni tko na približno.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Ne vem zakaj toliko najedate s ceplenjem? Tisti, kateri so cepljeni so zaščiteni in ne vem zakaj se je treba obremenjevat za druge? Če si na plaži namazan s kremo super zate, ne razumem zakaj te moti tisti, kateri ni?
Aja gre se pa samo za 14 dni in pa za sploščeno krivuljo, katera traja že koliko....500dni tko na približno.

Slaba primerjava. Če se ti ne mažeš s kremo, jaz ne bom dobil opeklin.

Živimo v družbi, zato se "obremenjujemo" z drugimi ljudmi.
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Ne vem zakaj toliko najedate s ceplenjem? Tisti, kateri so cepljeni so zaščiteni in ne vem zakaj se je treba obremenjevat za druge? Če si na plaži namazan s kremo super zate, ne razumem zakaj te moti tisti, kateri ni?
Aja gre se pa samo za 14 dni in pa za sploščeno krivuljo, katera traja že koliko....500dni tko na približno.
Si mogoče pomislil, da tisti, ki je opečen ne trosi opeklin naprej na druge ljudi,necepljeni kužni pa.

Lahko to kako v svojem brezmejnem egoizmu prežvečite in razumete ali ne?
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Saj vem, da že v štartu razlagat človeku, ki da tako glupo primerjavo je brezveze ampak ok.
Če te sonce opeče nisi nevarn sosedu, ne bo zaradi tebe še on opečen, ker ni to NALEZLJIVA bolezen.

Jezus no...:rolleyes:

Cepiš se zakaj? Ker je moderno? Ker se je sosedova Micka? Ker pravi Krek, da se cepi?

Najbrž se cepiš zato, da ne boš bolan. In če si zaščiten, zakaj te potem skrbi al sem cepljen jaz? Ker cepivo ni 100 %. Prav. Cepi se 4x namesto 2x. Menda bo enkrat že prijelo...

Pa ne mi zdaj vlečt na plano tiste, ki se ne morejo cepit iz ne vem kakšnih razlogov. Ti se bodo pač morali pazit. Njih ogroža vse kaj drugega bolj....

Edit: trije ste že v vrsti... ne morem verjet; pamet je šla v zadnjem letu pa-pa ... Verjamem da je tukaj par koristnih idiotov, nisem pa pričakoval, da je to tako nalezljivo. Kje se lahko cepim proti taki neumnosti?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Mogoče zato ker bodo necepljeni zboleli in povzročili 4val za brezveze ker majo med službo ali doma čas gledat bedarije na internetu medtem ko hocemo drugi delat in služit denar in ne čakat da bo 4 val ka bo gospodarstvo spet u kurcu zaradi nevednih egoistov kot si ti.
Pa bognedaj da potem se huje zbolis in mors v bolnico zaradi covida kjer bomo spet mi delavni ljudje plačevali za tvojo ignoranco in egoizem.