Covid-19 Cepiva

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
Ema odobrila cepivo Moderne za mladostnike od 12. leta dalje

Zdravilo za one, ki jim itak nič ni, z ali brez zvarka.
Prihodnost zdravstva in farmacije.


To je tako, kot bi rekel, da sem jaz sredi Pohorja 100% zaščiten pred napadom morskega psa.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Veš, da lahko jaz po cepljenju s pomočjo 5G tehnologije telefoniram brez uporabe mobilnih aparatov. Berem sms, grem v navidezno resničnost kadar koli se mi zahoče. Vse potrebne čipe in mikro čipe sem dobil ob cepljenju. Prav čudi me, da se o tem več ne piše. Pa da tako izobraženi levičarji in anti cepilci tega enostavno ne upate probat. Ti povem najboljša izkušnja mojega življenja. Z tretjim odmerkom bomo dobili možnost potovanja pri warp10 in gor.

Pa kaj če je prišlo do komplikacij pri najstnici v Singapurju. BMK. Koliko najstnic pa umre, zato, ker jim starši niso predstavili nevarnost drogiranja???? Vem vsaka smrt je odveč ampak tudi smrt je sestavni del življenja. Kaj bi se potem zato sekiral.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Veš, da lahko jaz po cepljenju s pomočjo 5G tehnologije telefoniram brez uporabe mobilnih aparatov. Berem sms, grem v navidezno resničnost kadar koli se mi zahoče. Vse potrebne čipe in mikro čipe sem dobil ob cepljenju. Prav čudi me, da se o tem več ne piše. Pa da tako izobraženi levičarji in anti cepilci tega enostavno ne upate probat. Ti povem najboljša izkušnja mojega življenja. Z tretjim odmerkom bomo dobili možnost potovanja pri warp10 in gor.

Pa kaj če je prišlo do komplikacij pri najstnici v Singapurju. BMK. Koliko najstnic pa umre, zato, ker jim starši niso predstavili nevarnost drogiranja???? Vem vsaka smrt je odveč ampak tudi smrt je sestavni del življenja. Kaj bi se potem zato sekiral.
Tele
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

The report has also reflected the decreasing potency of the vaccination, showing a mere 16 percent effectiveness against transmission among those vaccinated in January, compared to 44 percent of those vaccinated in February, 67 percent of those who received their shots in March, and 75 percent for those vaccinated in April.

Torej, tisti, ki so bili cepljeni januarja, imajo samo 19% ucinkovitost proti sirjenju virusa naprej.

Me zanima,
- ali bodo nasi se naprej mizali in dajali vsem odpustke
- ali, kot sem ze omenil, se bo testirali tudi cepljene
- ali boste morali po tretjo dozo, drugace boste ob privilegije
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj



Torej, tisti, ki so bili cepljeni januarja, imajo samo 19% ucinkovitost proti sirjenju virusa naprej.

Me zanima,
- ali bodo nasi se naprej mizali in dajali vsem odpustke
- ali, kot sem ze omenil, se bo testirali tudi cepljene
- ali boste morali po tretjo dozo, drugace boste ob privilegije

Fora je prodaja cepiva ne pa zdravje, tako da koliko je učinkovitost to vlado ne zanima, važno je da se cepiš čim večkrat.

Primer:
"In early 2020 Moderna was worth $5 billion. Fast forward to July 2021 and it is now worth over $100 billion thanks to the emergency approval of its Covid-19 mRNA vaccine in the USA, United Kingdom, and Europe."
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Fora je prodaja cepiva ne pa zdravje, tako da koliko je učinkovitost to vlado ne zanima, važno je da se cepiš čim večkrat.

Primer:
"In early 2020 Moderna was worth $5 billion. Fast forward to July 2021 and it is now worth over $100 billion thanks to the emergency approval of its Covid-19 mRNA vaccine in the USA, United Kingdom, and Europe."
An endless stream of Covid vaccine junkiies.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
Islandija zaradi porasta okužb znova uvaja nekaj ukrepov
Bari in klubi se bodo zaprli opolnoči, na prireditvah bo dovoljeno največ 200 ljudi, v zaprtih prostorih pa bodo obvezne maske.

Štiritedenska ukinitev ukrepov je v državi začela veljati po 15 mesecih obveznega vzdrževanja razdalje in nošenja mask.

V zadnjih dneh so na Islandiji vsak dan potrdili nekaj deset okužb z novim koronavirusom, kar je precej za otok s 360.000 prebivalci.

Približno 90 odstotkov Islandcev, starejših od 16 let, je prejelo vsaj en odmerek cepiva proti covidu-19. Polno cepljenih je 71 odstotkov.

Povzetek
1.) Vladni ukrepi so efektivni kot Črnogorec v nedeljo
2.) Cepiva isto

PS Islandija je otok, 1300 km stran od Norveške, 1000 km od severa UK.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Torej tisti njihovi strogi ukrepi in omejitve, ki so jih jih pred časom tako hvalili niso delovali?
Pravtako niso delovali v Avstraliji - ko so zaradi enega okuženega zapirali cela mesta?
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
J1BzbxSabYdo--CM3wgZdi1RvjqCfQJhrt4JIdnMJ79trHnbpiNod6Ih09ZCvLy9xBwvXMFlYl-kEaO9iK9UQUUka2qGU5rTnIdi7iq44DK78NTA0UKpyAjIlOpjXw9jv8v_0iodxvfXzS4uvz5qyZiPL9QcFB9_ChNjrZ47nxI6IEEcr-PvfR9BN9ZYJbQnwRXlMgG3h5GPfwOo2EnyPn--C18aoa3ykp-oeC6_Danj4SnHq_wS8dRn7AZKwSeeXdvEMAVg88yybiaRXoQz_qsPE85kiFq3RYkRFf-vdgO56WPf4B15b_tjDC2d6-NtmqijxZ48dVIGaVXrcPYoPw.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Bill Gates je izjavil, da bi z novimi cepivi lahko pobili ucinkovito vsaj 1mrd ljudi? Gledam citat.
A gledaš tud kaj drugega? 3sec googlanja:

"Meanwhile, the quote from Bill Gates alongside the headline about depopulating the earth is one that has been repeatedly taken out of context (here, here). Gates made the comment during a TED talk in 2010 about reducing the world’s carbon emissions to zero (here) and was not suggesting the global population should be killed off using vaccines. In fact, his stance is the opposite."
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113



Torej, tisti, ki so bili cepljeni januarja, imajo samo 19% ucinkovitost proti sirjenju virusa naprej.

Me zanima,
- ali bodo nasi se naprej mizali in dajali vsem odpustke
- ali, kot sem ze omenil, se bo testirali tudi cepljene
- ali boste morali po tretjo dozo, drugace boste ob privilegije

Author Summary​

There is a theoretical expectation that some types of vaccines could prompt the evolution of more virulent (“hotter”) pathogens. This idea follows from the notion that natural selection removes pathogen strains that are so “hot” that they kill their hosts and, therefore, themselves. Vaccines that let the hosts survive but do not prevent the spread of the pathogen relax this selection, allowing the evolution of hotter pathogens to occur. This type of vaccine is often called a leaky vaccine. When vaccines prevent transmission, as is the case for nearly all vaccines used in humans, this type of evolution towards increased virulence is blocked. But when vaccines leak, allowing at least some pathogen transmission, they could create the ecological conditions that would allow hot strains to emerge and persist. This theory proved highly controversial when it was first proposed over a decade ago, but here we report experiments with Marek’s disease virus in poultry that show that modern commercial leaky vaccines can have precisely this effect: they allow the onward transmission of strains otherwise too lethal to persist. Thus, the use of leaky vaccines can facilitate the evolution of pathogen strains that put unvaccinated hosts at greater risk of severe disease. The future challenge is to identify whether there are other types of vaccines used in animals and humans that might also generate these evolutionary risks.