Covid-19 Cepiva

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.863
3.384
113
40
Lj
Moderna je 3x večja doza, 3 mikrograme Pfizer vs 10 mikrogramov Moderna. To je največji razlog načeloma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
V Izraelu P več ne obstaja


Israel last month: 20% of population unvaccinated

Israel today: 65% of population unvaccinated

After definition of vaccinated was changed to 3 shots.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
kolega, ne gre mi z glave tvoja družinska prijateljica, katera po prejetem cepivu ne more hodit.
Lahko bi tukaj na alterju zbrali denar za morebitno pomoč gospe?
Odlična ideja! Glede na to koliko nas je tu gor, bi se nabralo nekaj denarja tudi v primeru, da prispeva vsak samo kakšnih 5-10€ potem pa se vse skupaj izroči gospe ali pa kakšnemu od njenih najbližjih v roke. Glede na to, da se že zelo dolgo ni na tabli naredilo nobene dobrodelne akcije bi bilo to prav super. Jaz sem za! :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Odlična ideja! Glede na to koliko nas je tu gor, bi se nabralo nekaj denarja tudi v primeru, da prispeva vsak samo kakšnih 5-10€ potem pa se vse skupaj izroči gospe ali pa kakšnemu od njenih najbližjih v roke. Glede na to, da se že zelo dolgo ni na tabli naredilo nobene dobrodelne akcije bi bilo to prav super. Jaz sem za! :nazdravje:
Tudi jaz, ker se mi gospa res smili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.019
113
v prvem valu je bila cena oskrbe 35000 cca
Vse je odvisno od oskrbe. So računi točno specificirani. Samo za info, moja žena je bila prejšnji teden 4 dni hospitalizirana, račun za to hotelsko nastanitev je bil 1060 eur. Pa ni bila grozna komplikacija, brez dodatnih aparatov ipd.... Zdaj pa podaljšaj število dni, dodaj komplikacije, povečano število osebja, aparature in voila... račun ni mali.
Sem prepričan da 35.000 ni pavšal, in da tudi če pride do te cifre je upravičena in ni covid izjema.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Evo, sva že dva oz. trije (mislim, da je darjan s svojim lajkom tudi nakazal na strinjanje s tako akcijo). Morda bi bilo zdaj na tej točki najbolj smiselno, da se odpre eno posebno temo samo za to dobrodelno akcijo v kateri se dogovorimo kako bomo speljali vse supaj.
evo, da naredimo nekaj dobrega, ne pa samo nabijamo v nedogled.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.447
4.546
113
Evo, sva že dva oz. trije (mislim, da je darjan s svojim lajkom tudi nakazal na strinjanje s tako akcijo). Morda bi bilo zdaj na tej točki najbolj smiselno, da se odpre eno posebno temo samo za to dobrodelno akcijo v kateri se dogovorimo kako bomo speljali vse supaj.
Se pridružujem. Čas je, da cepljeni (dokler lahko še hodimo in dihamo, kar očitno ne bo več dolgo) naredimo nekaj dobrega in pomagamo tistim, ki so prevzeli odgovornost s cepljenjem a očitno potegnili krajšo pri res grozljivo hudih stranskih učinkih.

Ker cepljeni žal ne poznamo nobenega takega človeka, beremo pa tukaj, da jih necepljeni poznate zelo veliko, bi prosili za kontaktne podatke revežev in jim bomo lahko vsaj malo pomagali, predvsem pa tudi izpostavili BigPharma zaroto z zanič cepivi, ki uničujejo ljudi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
FANdHslX0AAotB0
 
  • Haha
  • Jezen sem
Reactions: javr in darjan