Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
bodi ded, pa objavi še podatke, od drugih, še bolj močnih znanstvenikov, kot je ta. jih je mnogo,mnogo več, z mnogo močnejšimi argumenti.

si tak ko on model, ki je objavljal samo risane videje o flatearth, ni pa nalepil niti enega posnetka kamere okrogle zemlje, ker so to bili zanj vsi sfejkani.
čisto enako se obnašaš
Sem jih ze, veckrat.

Podatki o stranskih ucinkih pa so javno objavljeni in za ZDA in za Evropo.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
.... kaj pa vedo vsi ti znanstveniki, a ne, ko jih lahko tako hitro lahko odpravis s tem, da jih oznacis za teoretike zarote ali anti vaxxerje, pa je.
:zmaga:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
¤ Vsi po vrsti ter povsod, vam lažejo in vas zavajajo, da se kar kadi ! ¤ :gorjaca: *
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.414
3.847
113
Ljubljana
hmpg.net
Torej, za tri rešena stara zivljenja zrtvujemo dve mladi zivljenji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jest5

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.419
3.517
113
Dobava južnoafriškega seva zamuja, čakamo tudi delto, lani smo se takle čas jedva izognili propadu človeštva.
Letos se gremo ob istih številkah PCT kretenizme pa qr passe, pa grško abecedo.
Kaj bo šele drugo leto takle čas?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.142
3.610
113
Marlbor
Dobava južnoafriškega seva zamuja, čakamo tudi delto, lani smo se takle čas jedva izognili propadu človeštva.
Letos se gremo ob istih številkah PCT kretenizme pa qr passe, pa grško abecedo.
Kaj bo šele drugo leto takle čas?
Postopoma. Vsako leto malo bolj na hard. Letošnje slabe izkušnje s qr kodo bodo pokazale, da je neki čip enostavnejši za uporaba. Saj je tudi qr čip, ki ga zaenkrat še v žepu nosimo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
aaa.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.078
113
Podatek, ki so ga nasi skrivali vse od zacetka cepljenja. Na zacetku so se govorili, da pri okuzenih se ni prijela imunost, potem smo imeli tiste tri DSOje, pa dvakrat cepljenega zdravnika z JA sevom in cepljenega z indijskim sevom.
Nikoli niso hoteli dati ven podatkov koliko okuzenih, hospitaliziranih in mrtvih je bilo pocepljenih.

Zdaj ze grozijo z jesenjo in ze vnaprej krivijo necepljene, ko je kristalno jasno, da lazejo in hocejo krivdo za ta fiasko prevaliti na tiste, ki smo na to opozarjali.