Cene bencina pri ........

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.318
943
113
Titograd
Za hiše ki še prihajajo, za mene ne pride v poštev. Čeprav po vaseh bodo verjetno peči še vedno vgrajevali. Kontrole itak ni nobene.

Zanimivo bi bilo tudi vedeti kakšne ogrevalne vire recimo uporabljajo lastniki hiš, grajenih od 2020 naprej
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.190
1.804
113
To razumem, zanima me prognoza za drug teden.

Od prejšnjega tedna je cena na borzi rahlo padla...kakor zdaj kaže gor ne bo šlo...če se gleda 14 dnevno povprečje je cca v sredini (torej med 70 in 80 USD na sod):
1704779344926.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: delavec44

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
Unovčite popust na katerokoli gorivo EVO na avtocestnih servisih!
Za vas imamo odlično novico: vse do 7. aprila 2024 pri točenju vrhunskih goriv EVO na avtocestnih servisih v mreži MOL & INA pri vsakem litru prihranite 15 centov.

Oglasite se na najbližjem avtocestnem bencinskih servisu v mreži MOL & INA, ki sprejema kartico SMILE & DRIVE*, natočite gorivo EVO 95, EVO 100plus, EVO Diesel ali EVO DIESEL Plus, predložite svojo kartico zvestobe in priznali vam bomo popust.
Izkoristite ugodnost in svojemu jeklenemu konjičku privoščite vrhunsko gorivo po nižji ceni!
⛽

*Avtocestni bencinski servisi s popustom na gorivo:
✔️
BS MOL DOBRENJE VZHOD,
✔️
BS MOL DOBRENJE ZAHOD,
✔️
BS MOL FERNETIČI JUG,
✔️
BS MOL LOPATA JUG,
✔️
BS MOL OBREŽJE JUG,
✔️
BS MOL LUKOVICA,
✔️
BS MOL RAVBARKOMANDA ZAHOD,
✔️
BS MOL RAVBARKOMANDA VZHOD,
✔️
BS MOL FERNETIČI SEVER,
✔️
BS MOL ŠEMPAS,
✔️
BS MOL GRABONOŠ,
✔️
BS MOL DRAVSKO POLJE SEVER,
✔️
BS MOL DRAVSKO POLJE JUG,
✔️
BS MOL RADOVLJICA SEVER,
✔️
BS MOL RADOVLJICA JUG,
✔️
BS MOL GROSUPLJE CIKAVA
 
  • Haha
Reactions: scorpion

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.345
383
83
Malo cudno imajo napisano, kot da popust velja samo za imetnike smile & drive kartice, ki je stara loyalty card od omv? Nova mol move ni nikjer omenjena :sprasujemse:

Sicer pa nazaj na temo, finance ne pricakujejo velikih sprememb:
Dizel je tokrat ubral pot navzdol, tako da v torek pričakujemo nekoliko nižjo ceno. Če se seveda vlada ne odloči zvišati trošarine. Podobno velja za kurilno olje.

Na drugi strani pa pri ceni bencina večjih odstopanj od sedanje cene ne pričakujemo. Napoved smeri je nehvaležna, se pa zdi, da bi se liter utegnil za spoznanje podražiti.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Me res zanima, če se jim splača imeti take oderuške cene na avtocestah izven turistične sezone. Zadnjič sem se ustavil na Petrolu Voklo pa v tistem času, ko sem bil tam, niti en ni prišel tankat. Par let nazaj je bilo ob takem času (zjutraj, ko se hodi v službo) vedno nekaj gneče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
518
95
28
prejšen mesec sem kar prišparal na benzu, sem se vozu okrog manj kot za euro/ liter, približno 90-100 rupij je bil..:cheer:
tko, da mam sedaj doma kar nekaj lufta :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.345
383
83
Enako, bil sem edini, pa se to sem samo spucal sipe in sel vprasat kje in kako dotocim adblue. No se en "zastonjkar" se je kasneje ustavil ob avtomatu, kaj tocno je pocel ne vem, ampak tankal ni.

Sicer res s prakticno vsem ostalim zasluzijo vec kot s prodajo goriva (na prodano enoto), ampak ce ni obiska tudi ostale robe nimajo komu ponudit.
 

idsslo

Zelenc'
31. mar 2024
2
0
1
Ve
Ti bi razkajfal cel sistem subvencij, da folk obnavlja mici po mici, kolikor lahko in zmore, samo da se odloči (ker subvencija samo pahne odlocitev v to smer, pobere jo pa izvajalec in drzava nazaj preko davka), samo zato, ker branis ICE...

Kje je zdrava kmecka pamet tu? Pa kaj ti govori, kako zapravit za, na papirju, super idejo, ko je tošl prazen?
Ti bi razkajfal cel sistem subvencij, da folk obnavlja mici po mici, kolikor lahko in zmore, samo da se odloči (ker subvencija samo pahne odlocitev v to smer, pobere jo pa izvajalec in drzava nazaj preko davka), samo zato, ker branis ICE...

Kje je zdrava kmecka pamet tu? Pa kaj ti govori, kako zapravit za, na papirju, super idejo, ko je tošl prazen?
Več država kot izvajalec. Pošteni izvajalci ne morejo dihat. Sami problemi, delavci, davki, stranke, ponudbe, meritve in hard work na gradbišču in kaj na koncu pridobimo, par stotih eurov več kot delavec a imaš ih 4 plus ti 5. Na koncu gremo v tujino, tukaj pa ostanejo novinci na tem področju. Piše delavec z veliko izkušenj na tem podrocju in tudi bivši delodajalec da ne rečem strokovnjak, ki ni bil dovolj dobro plačan za svojo strokovnost, preveč dela za en prazen nič. Pusti izvajalce, problem je v sistemu, delavcih itd...