Čelada.....

I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, 5 centov je cenejša kot v Louisu
smile-1.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
alo!
v primerurecimo 103-ke "nolan for louis" gre za oskubljeno čelado, ki ni identična tisti z ostalih polic.
uporabljeni so slabši materiali, zato priporočam dodaten premislek!

l.p.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To pa nisem vedel, od kod ti ta informacija?

A po drugi strani je najbrž še vedno v skladu s predpisi a ne.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To pa nisem vedel, od kod ti ta informacija?

A po drugi strani je najbrž še vedno v skladu s predpisi a ne.

verjetno od "reklakazalapress"
hysterical-1.gif
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
man se zdi da pr lojzu sam pofel prodajajo........

skor vse sem kupu tam, pa mi je šla pr jakn zadrga, pr shubertki se mi je olupu vizir, pa not se je pašček odtrgal... skratka, zdej raj kupujem pr nas....

Garancija pa taka, da morš it gor pol pa čakaš en mesec, da ti popravjo in tacajt si brez opreme...
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

No, ti si posebna stranka, bolj zahtevna
smile-1.gif


V lujzu sem od "večjega" nabavil eno jakno in hlače za sopotnico ter čelado, ostalo pa potrošni material. oziroma sem še neko blazino za napihnit kupil in stranske torbe
smile-1.gif
Pa je vse ok.

Večinoma sem si pa preko neta nabavil, razen čelade, ki sem jo moral sprobat in je bila pri kupljena pri nas.

reality@ "lujza" imaš tudi v Sloveniji, lahko tu naročiš in kupiš vse iz kataloga... tako da ni tako hudo.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
vem da je nekje v lj...
still, skor kr kol sem kupu je blo fuč.. pozabil sem še vanuci škornjkjer se mi je na pet podplat odlepu... Še enkrat pomoje junk roba. Zdej grem raj v Ljubljano, mal scenkam in vzamem tam robo, sicer mal draži, ampak zihr je zihr.... Pr seriski napaki šubertk po garanciji niso hoteli vizirja zamenat, ker se je lupil.......

skratka, aja pa enkrat kartico pozabu baba ni hotla pogledat kodo... tko da... če računaš benz je tam tam... Res pa je da majo včasih hude akcije...

kupu čelado in jo tudi kmalu prodal....... to je vse..
nimam dobrga mnenja, da se ti tolko stvari sfuka ni naključje... za jakno sem čakal več kot mesec, celo ******* sezono.. (zamenjali zadrgo, ki se je še zmeri zatikala)..

to je to...... pa nism neka posebna stranka.....
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Citat:
Uporabnik elo pravi:
alo!
v primerurecimo 103-ke "nolan for louis" gre za oskubljeno čelado, ki ni identična tisti z ostalih polic.
uporabljeni so slabši materiali, zato priporočam dodaten premislek!

l.p.
To smo na Motosvetu že debatirali -o Lojzovih in originalnih Nolankah. Kompijeva (lastnik Nolanove prodajalne v Velenju) razlaga je bila - je zapisal, da recimo Louis pošlje Nolanu ''toliko in toliko čelad bi vzeli, za maksimalno takšno ceno''. In potem pač uporabijo cenejše materiale. Sicer še vedno ustrezajo predpisom, niso pa toliko kvalitetni, kot uporabljeni v Nolankah za redno prodajo. Jaz nimam razloga, da mu ne bi verjel. Če pa ima kdo voljo in možnost, pa naj primerja Lojzovo in originalno Nolanko. Mogoče pa že kje obstaja takšen test...
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik reality pravi:
vem da je nekje v lj...
still, skor kr kol sem kupu je blo fuč.. pozabil sem še vanuci škornjkjer se mi je na pet podplat odlepu... Še enkrat pomoje junk roba. Zdej grem raj v Ljubljano, mal scenkam in vzamem tam robo, sicer mal draži, ampak zihr je zihr.... Pr seriski napaki šubertk po garanciji niso hoteli vizirja zamenat, ker se je lupil.......

skratka, aja pa enkrat kartico pozabu baba ni hotla pogledat kodo... tko da... če računaš benz je tam tam... Res pa je da majo včasih hude akcije...

kupu čelado in jo tudi kmalu prodal....... to je vse..
nimam dobrga mnenja, da se ti tolko stvari sfuka ni naključje... za jakno sem čakal več kot mesec, celo ******* sezono.. (zamenjali zadrgo, ki se je še zmeri zatikala)..

to je to...... pa nism neka posebna stranka.....

Nolanko sem kupil v Sloveniji...razpadala je sproti...skoraj med vožnjo:-(
Schubertko pa pri Lojzetu in zadeva funkcionira bp
wink-1.gif


Ni težava kje sem jo kupil. Težava je da Nolan ni čelada za mene in "amen".

Škornje "LEVIOR" sem kupil pri nas v Sloveniji. Po zagotovilu prodajalca naj bi bili ohinsploh
bonk.gif

Na poti iz NordKappa v Stocholmu sem imel akvarij v škornjih...usnje je bilo razpokano. Podaril sem jih
skoraj nove enemu začetniku. Kupil škornje Daytona pri Lojzetu še 2008. Še danes jih imam! Ne puščajo ker so res
waterproff(v pravo smer
wink-1.gif

Zdaj jih kljub temu da sem jih že zažgal na izpuhu uporabljam več kot Daytono...
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
lej možno... jest sem imel z šubertko same probleme. AGV pa ne morm prehvalt.. Šubertko sem vzel C2, ker jo včasih vzamem zaradi klap sistema, ker se mi ne da jo z buče skoz snemat.

Drgač ma pr Lojzu jest kr smolo, sploh pa je reklamacija obup, če ti gre fršlus si pečen za celo sezono...

to je to
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Citat:
Uporabnik elo pravi:
alo!
v primerurecimo 103-ke "nolan for louis" gre za oskubljeno čelado, ki ni identična tisti z ostalih polic.
uporabljeni so slabši materiali, zato priporočam dodaten premislek!

l.p.
To smo na Motosvetu že debatirali -o Lojzovih in originalnih Nolankah. Kompijeva (lastnik Nolanove prodajalne v Velenju) razlaga je bila - je zapisal, da recimo Louis pošlje Nolanu ''toliko in toliko čelad bi vzeli, za maksimalno takšno ceno''. In potem pač uporabijo cenejše materiale. Sicer še vedno ustrezajo predpisom, niso pa toliko kvalitetni, kot uporabljeni v Nolankah za redno prodajo. Jaz nimam razloga, da mu ne bi verjel. Če pa ima kdo voljo in možnost, pa naj primerja Lojzovo in originalno Nolanko. Mogoče pa že kje obstaja takšen test...
confused-1.gif

Ta bi lahko imel kar velik motiv za takšno zgodbo, ker prodaja "originale"
smile-1.gif
Meni se zdi zadeva rahlo za lase privlečena, saj bi to pomenilo posebno proizvodno linijo za louis.de čelade... kolikor pa na čeladi vidim poknejo gor dodatno samo nalepko in še to takšno nalepko, ki jo lahko takoj odstraniš.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Saj pravim, to je bila njegova razlaga. Bi moral videti in primerjati obe skupaj. Bi pa verjel, da neka razlika je. Recimo oblazinjenje -če Lojz naroči 1000 čelad, se pač oblazinjenje ukroji iz cenejšega materiala. Mi tudi za vsako barvo naslonov menjamo bale na Cutterju in potem cvirntrajberce sešijejo.
Ko je še Veplas v Velenju delal Nolan čelade (po licenci Nolan), sem kupil N33. Vam povem, kvaliteta notranjega oblazinjenja in izdelave se je lahko skrila pred mojo prejšnjo N31, ki pa je bila original. Sicer preplačana, ker so me cigani carinski (mamo mu vidim kosmato) leta 1984 prijeli, ko sem jo švercal in mastno kasirali kazen in carino...