Casserole Dish

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik SamSvoj pravi:
Pokrovko speskaj, če jo boš rihtal. S pucpapirjem se boš samo matral.

Če bi prišlo do tega, bom verjetno tako storil. Potem pa je potrebno to še nekako zaščititi, seveda da bo primerno za piskre (hrano).
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
ja, potem jo pa na oljiš in segreješ. Olje se o vpilo noter in naredilo nekak zaščitini sloj na gusu. Če to potem spereš samo z vodo, ne rabiš konstntno oljit, pač vsake toliko naoljiš, tako delam jaz z mojo litoželezno ponvijo. Ker tega potem nič z detergentom ne pomivaš, gre vse proč z vodo
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Včeraj zjutraj sem dobil mail, da v roku 5-6 dni dobim novo posodo.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Danes sem dobil novo posodo. Prodajalca in njegov odnos do strank lahko samo pohvalim Zadeva zaključena.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ha!
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ha!
smile-1.gif

Nič več namakanja v kis in podobne zadeve.
Novo posodo bom pač bolj pazil, pri stari pa bi dal pokrovko zrihtat. Razmišljal sem, da bi kontaktiral EMO Celje in povprašal, če bi lahko pri njih zadevo zrihtal.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik smetka pravi:
Sporoči če si zadovoljen s posodo, ker cenovno ni draga.

Kot sem že predhodno napisal, sem s posodo zadovoljen, saj dobro služi svojemu namenu. Posodo lahko uporabljaš na štedilniku ali pa jo daš v pečico in v njej recimo pečeš kruh, sarme, pulled pork itd, itd...
Prvo posodo pa sem zajjebal sam in o tem sem pisal. Kljub moji krivdi so mi poslali novo posodo, brez zahtevka po vračilu stare. Tako da imam sedaj dve. Meni se je nakup izplačal.
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej, če ti jo navaden ocetni kis požre, kemijsko ni stabilna za prehrano. Ko boš imel v njej - katerokoli hrano, s sadjem vred, so prisotne kisline in posoda jih mora stoprocentno zdržati. Sicer se material iz posode luži v hrano in ti to na koncu poješ
crazy1.gif
.

Prav to dilemo imam vedno pred očmi oz. v mislih, ko moja tako z veseljem uporablja AMC posodo. Ali pa pri Staremu Decu, ki ima rostfrej sode za cviček
crazy1.gif
. Ja, vse je v redu, če je kvaliteta materiala prava. Toda vsi vemo, da največkrat ni ...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Torej, če ti jo navaden ocetni kis požre, kemijsko ni stabilna za prehrano. Ko boš imel v njej - katerokoli hrano, s sadjem vred, so prisotne kisline in posoda jih mora stoprocentno zdržati. Sicer se material iz posode luži v hrano in ti to na koncu poješ
crazy1.gif
.

Prav to dilemo imam vedno pred očmi oz. v mislih, ko moja tako z veseljem uporablja AMC posodo. Ali pa pri Staremu Decu, ki ima rostfrej sode za cviček
crazy1.gif
. Ja, vse je v redu, če je kvaliteta materiala prava. Toda vsi vemo, da največkrat ni ...

Posoda je z notranje strani BP. Pokrovko na zunanji strani pa je kis nagrizel.