capajebo

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
čez dva tedna grem s soprogo v sarajevo, valda z avtom. kje naj grem in koliko drobiža naj pripravim? mislil sem preko zagreba i onda za banja luku. žal se pišem narobe (-iæ), tak da bom ziher kaj plačal. vprašanje je samo kolikokrat in kje (če obstajajo ti podatki). a če mu daš 5 evrov kr v vozniško, je užaljen?
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Ma najboljš ti je po avtocesti do Slavonskog broda, pol se pa spustiš v Sarajevo.

Kar se pa policajev tiče, so kr poskupili, tko da kr priprava 20 euriča
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.878
5.618
113
Pa brojanice ne pozab snet....pa križa iz ogledala na šoferšajbi
grin1.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
grin1.gif

ne, v banja luko ne greva. okej, bom pručil to drugo možnost. nikoli še nisem bil, slišal pa sem, da je treba kdaj kaj "odštet". tudi če voziš "po propisima".
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.878
5.618
113
Ja v banjaluki je bil en "specialac" ....etak direkt pr pošti je stal...zakaj že....da greš lah takoj plačat
bonk.gif


Vozm za kolegom k gremo v Vrbas jest (mnjam mnjam
grin1.gif
).......in tko ok ena na levi strani ceste na prehodu...blo je pozim pa sneg.....oče-neče.....in me počaka in zum za mojo ritjo k sm lepo po omejitvi prevozu prehod...

Etak majstore liziko....pa veš zakaj sm vas ustavu.....in je računu da etak ne bom mel pojma....ja ker je gospa ni vedla a bi šla al nebi šla.....je nism čakal....pol je pa lepo ko sem šel čez šla za mano čez prehod....mal je snežena cesta (etak posipanje kaj je to) in bolš da nism bremzu k bi lah še kj se zabil kdo vame itd itd...aha aha....kuda idete
sprasujem se.gif