brezžična tipkovnica+miška

dejan001

Pripravnik
3. sep 2007
363
0
16
Vidim da jih povsod prodajajo za nizke pare...ima kdo? kako se obnese? šteka kaj pri npr. igrah? baterija - vzdržljivost?

Lp
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pri tipkovnicah drži baterija zelo dolgo, včasih tudi 2 leti. Pri miškah pa ti priporočam tako, ki ima svojo baterijo in polnilec, ker se precej hitro spraznijo in jo daš recimo 1x tedensko čez noč v polnilec.

Odzivnost je verjetno odvisna od kvalitete/firme, jaz imam Logitechovo in je ok, v službi imamo neko xy firmo in tipkovnica deluje v redu, miška pa je takoj prazna in jo ne uporabljamo več.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sem se spomnil - foter je imel pred leti Geniusov komplet in je miška vedno šla kot v neki ''standby'' - ko si jo pustil par sek pri miru je potem trajalo kake pol sekunde, da se je vklopla nazaj. Samo po moje pri novih tega več ni.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
z microsoftovo mišjo sem zadovolen sam zato, ker sem jo dobil po zlo smešni ceni, pa ker že neki prastari akumolatorji, kateri niso več uporabni v fotoaparatu dejansko zdržijo pol leta.
lovi pa bl slabo, ene 2m brez ovir, pa sprejemnik ima tko velik kot je miška sama
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
js mam neki od logitecha. brez pripomb. baterije mam sicer navadne in zdržijo pri miški ob non-stop prižgani kakšne 3 tedne pri tipkovnici, ki je isto non-stop prižgana pa 3 mesce. kupu sm baterije za polnit (2x AA in 1x AAA), ter polnilec. povezljivost je dobra tudi iz kakih treh metrov. komplet je pa bil približno 50 evrov. imam pa ultra slim tipkovnico, ki jih trenutno nisem opazil (brezžičnih)
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Jaz imam doma tri brezžične tipkovnice (ena tud ultra slim) in 4 brezžične miške, no iz teh treh kompletov sedaj uporabljam prvo tipkovnico k je bla neki low cost varianta z miško vred ampak je miška premal občutljiva, miško sem pa zadnjič zamenjal kr mi je logitechova neki crkavala pa še na kuglco je bla, sedaj imam logitech mx1000 laserska in sem iber zadovoljen ankrat na mesec jo dam v kradle da se nafila in to je to. Pri tipkovnicah me je najbolj motilo to da so včasih kar zaštekale največkrat, se mi je zgodilo da je bil shift al pa ctrl kar skoz kao pritisnjen in je potem nagajalo če nisi opazil. No sedaj imajo pač otroci nekaj igrač več.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Jaz odkar sem probal brezžično miško ne grem več nazaj na kabel
smile-1.gif


"svoboda gibanja" kabel te nič ne ovira ... prva brezična miška je bila optična od Trust-a. Na dve AA baterije. (imela je tudi polnilno enoto) batreije so zdržale kakih 15dni. (ponavadi je pri praznih baterijah začel kurzor poskakovati.

Potem sem kupil Logitechovo MX1000, lasersko. Super miška, polnil sem jo tudi na 10-15dni. (cca 3ure dnevno uporaba) Po enem letu uporabe odpovedala. V garanciji priznan dobropis. Tako da sem za doplačilo kupil lasersko Logitech MX Revolution. Super miška. Baterija zdrži cca 14dni (3ure dnevno miška v uporabi). tudi ko pride indikator baterij na rdeče, še vedno zdrži par ur delovanja.

Na kratko...meni so brezžične miške super. uporabljam na goli mizi brez podloge.

Brezžične tipkovnice pa nisem še sprobal. Tu pa ostajam kar na kablu, saj je tipkovnica na polici pod mizo in se ne selim okoli z njo..je vedno na istem mestu.

LP