Bolgarija morje

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Bil 2 x
Cene so smešne
Voda konec junija ne preveč topla.
Nisem bil v Grčiji.
 
Nazadnje urejeno:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Bil povsod. Od teh treh zame, 1. Grčija, 2. Bolgarija, 3. Hrvaška, po kombinaciji vseh občutkov. Če bi samo morje gledal, bi bila Hrvaška druga.

Bolgarija solo je pa tako. Hrana in pijača zunaj super poceni, morje solidno, plaže povečini precej umazane (odpadki, čiki), ljudje super prijazni.

Če se peljati dlje ni problem, pa tudi celinska Grčija zmaga totalno. Morje, kot da bi prišel na Karibe, cene hrane tudi zunaj bistveno nižje od Hrvaške, ljudje pa za razliko od Hrvatov povsod prijazni. Je le naravnanost tega področja na srbske in bolgarske turiste in njihove tašne.

Pa še ena anekdota. Se letos vračamo iz Grčije in se ustavimo na kafe nekje v okolici Zagreba. Tam en kelnar prešerno vpije, naj enega turista usmerijo proti Grčiji, saj je že na avtocesti tja. Haha, ker model, kelnar v svojih 50-ih, hrani svoj ego, dosegel je pa kaj? Model je kelnar pred penzijo. Svašta. Hrvati so pač cigani po naravi, nimaš kaj.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
A ima kdo kaksen dober app na zalogi v Grčiji... 2+2? kakšen predlog
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Sam pa nebi vec sel v bolgarijo. Sicer bil na popularnem turisticnem mestu, pa so cene bile malo visje. Drugje ceneje. Hrana ok in poceni, ljudje nekje prijazni, nekje ne. Ce hoces iti cez cesto, noben ne ustavi. Tako, da ce imas cesto med plazo in hotelom, si ga naje***. Placat mores wc ne glede ali si gost lokala. V gostilni na sreco ne. Ampak ce spijes vec piva, pa bos z ekipo kar konkretno placal wc. Tako da smo sred centra grmovje lepo zalili....
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
2 x sem bil na Halkidiki, potem v Trakiji, Alexandrouopoli ter Peloponez, Elafonisi, če ga lahko štejemo pod celinsko. Našteto je celinska, potem smo bili pa še drugje...

V fotoreportažah je pa slikovni dokaz, uporabnik Slick in še kaj se najde.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
2 x sem bil na Halkidiki, potem v Trakiji, Alexandrouopoli ter Peloponez, Elafonisi, če ga lahko štejemo pod celinsko. Našteto je celinska, potem smo bili pa še drugje...

V fotoreportažah je pa slikovni dokaz, uporabnik Slick in še kaj se najde.
Ej, jaz bom kar tebe napadel za podrobnosti ko bo cajt za Grčijo. Če mi/nam ne bo tale kriza s "salamaimljeku" vsega podrla....