Bob podatki v Bosni

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Hanzi tole išče v Bosni
Wifi burek
20220730_210647.jpg
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Zadnja skika vem da je Željava. To bo prva postaja, potem pa naprej za Bihac, Una, do Livna prvi dan ce bo zneslo. Raziskoval bi bolj vodne dogodivscine. Iz livna naprej proti Neretvi, kravice, mostar, konjic....
Iz kje so tvoje "vodne" slike mistique ?
Upam da ni ze vse suho dol v tej suši.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Iz Bihaća greš lahko v smeri Drvara in se boš peljal skozi narodni park Una, od koder so tudi fotke (slapovi Une v Martin Brodu, malo naprej Bataško vrelo itd...).
Poti od Drvara proti Livnu ne poznam.
Če Livno ni nujen postanek, greš lahko na "klasiko" iz Bihaća v smeri Bos. Petrovca in naprej Ključ > Mrkonjič grad (jezero Balkana) > Jajce > po kanjonu rek Vrbas in Neretve do Jablanice (kosilo v gostilni Zdrava voda, jezero Jablanica, most čez Neretvo) in naprej do Mostara.

Vodostaji so nizki, ker konkretnih padavin ni bilo že kak mesec ali več. Se pa da vseeno videti lepo naravo.
Ponekod se bosanske lokalne oblasti počasi prebujajo in odstranjujejo smeti in uvajajo kazni za prekrškarje, hkrati pa tudi visoke vstopnine za najbolj ogrožene naravne znamenitosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Emaster in Hanzi

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Drvar - Livno je pot vrhunska. Novi asfalt z stani ZN, prometa nobenega. raj za motorje, z katerimi sem večkrat bil dol. Je pa treba pazit, ker vsake toliko je kaka ovira ne cest, ne velika da gumo presekaš pa dost. Recimo, veja, drva, večji kamen.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Ni zastojev v Bosni :evil: Pa tudi če so, je obvozna pot običajno čez neko vukojebino.
So pa lahko daljši zastoji na mejah.

Jaz kupim njihovo kartico z nekaj GB in uporabljam Google maps.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
mistique hvala za.predlog trase, mogoce se vrnem po njej nazaj. Da ne bom se peljal 2x po isti spuri.
Ce je ne bom slucajno ucvrl proti Jadranki. Bomo videli kako bomo "navduseni" nad takim tripom ter koliko casa nam bodo sosedje zivali futral doma ;)
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
Bil dol jaz in žlahtnik, oba izklopila že v Slo in oba malo manj kot 1MB podatkov na računu, tako da ne sanjat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
odvisno od aplikacij, tako da je zelo možno da nekdo nima nič, drug pa nekaj. zato ne bit tak zelo prepričan v eno varianto, ker obstaja možnost za drugo.
Dobro jutro. Ta problem je že dolgo znan, razen Alter strokovnjakom.

 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
To se zgodi, ko se preklaplja med operaterji in takrat, ko letijo SMSji tujih operaterjev, vsaj kakor sem jaz gledal