BMW novosti

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Back OT: BMW novosti?
grin1.gif


Slab renome, šminkerski vozniki brez mušic na mopedu in na jaknah, ekskluzivna scena, skoraj ali že kar nad HD userji
grin1.gif


Še malo pa nas rižotkarjev ne bodo niti več pozdravili tako kot nekateri HD bajkerji.

Srečnga pa zdravga
nahrung002.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
A so šle cene veliko gor? V zadnjih par letih so se zaradi močnega jena tudi japonski mopedi precej podražili. Če bi kupoval SS raketo (pa jo ne), bi bil BMW S1000RR prva izbira.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ne spremljam cen, samo malo dražim
grin1.gif
Bi bil pa tudi GS moped zame, vendar bi moral vsakega lizuna z LJ tablco po gobcu pol, ker bi prišel: "Oh a vi imate tudi beemve, ja kdaj ste ga pa nazadnje očistil? Poglejte moje lepe nove kovčke in ali nima moja žena lepo beemve jakno. A veste, da sem letos naredil že 50km?"

tongue-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Se mi zdi, da ste vsi tisti, ki nimate BMW, bolj nestrpni, kot pa sami lastniki le teh. Osebno nimam težav s tem. Če ima človek denar in če si želi kupiti BMW, ni panike! Pa če ga samo v garaži gleda in puca, je to njegova stvar! Sam spremljam kar nekaj forumov in po pravici povedano, nisem še zasledil, da bi kdo od lastnikov BMW-jev bahal, ker ga ima. Sem pa velikokrat prebral, kritiziranje in pljuvanje s strani ljudi, ki BMW nimajo! Meni osebno je BMW všeč, denarja zanj nimam in tudi, če bi ga imel, ga ne bi kupil. Vsaj zaenkrat sem takšnega mišljenja. Mogoče pa se s časom premislim...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Edini model katerega bi imel je F 800GS.

Dovolj zmogljiv, lahek tudi za kakšen teren in moderen agregat.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Jah, jaz sem iz izkušenj povedal
grin1.gif
sem pa posplošil in to seveda sigurno ne drži pri vseh BMW-jaših.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Edini model katerega bi imel je F 800GS.

Dovolj zmogljiv, lahek tudi za kakšen teren in moderen agregat.

Tudi meni je zelo všeč, vendar, ko sem sedel na njem, je zame kar precej visok ( 179cm ), pa zdi se mi da kar neudoben, saj je sedež precej trd.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Se mi zdi, da ste vsi tisti, ki nimate BMW, bolj nestrpni, kot pa sami lastniki le teh. Osebno nimam težav s tem. Če ima človek denar in če si želi kupiti BMW, ni panike! Pa če ga samo v garaži gleda in puca, je to njegova stvar! Sam spremljam kar nekaj forumov in po pravici povedano, nisem še zasledil, da bi kdo od lastnikov BMW-jev bahal, ker ga ima. Sem pa velikokrat prebral, kritiziranje in pljuvanje s strani ljudi, ki BMW nimajo! Meni osebno je BMW všeč, denarja zanj nimam in tudi, če bi ga imel, ga ne bi kupil. Vsaj zaenkrat sem takšnega mišljenja. Mogoče pa se s časom premislim...

Zelo slabo si bral tisti "forum". Tam je en lastnik odpr temo o skupini GS+A in so "objokani" in užaljeni lastniki GS brez tistih štang takoj začeli napadati
smile-1.gif


Takoj ko je kdo kupil bmwja je postal "nadčlovek", vse ostalo je potem zanič, kar se vidi tudi ob prihodu novih modelov, ki bodo naslednje leto preplavili trg. Ljubosumni bmw fahrerji ne morejo dojeti, da tudi konkurenca dela podobne motorje.

Če bereš njihove prispevke, se npr. GSA, ki ima okoli 260kg fantastično vozi vsepovsod, tudi po terenu (bi rad videl heroja, ki ga pobere, sploh če je še malo naložen), kašen iz konkurence, ki ima kg več (npr. super tenere) pa je popolnoma nevozen
smile-1.gif


Draga jajca je pač teba upravičiti, tudi z banalnimi izjavami. Da pa ne bo dvoma, bmw je odličen motor, vendar predrag oziroma precenjen.

Če dobro bereš forum tudi vidiš, da nobeden od nelastnikov bmwja ne piše v njihovih samohvalnih temah, ampak se bmwjaši vključujejo v debato o konkurenci, kjer poveličujejo svoj model
smile-1.gif
tak pač je. Predvsem govorim o GS modelu.

Ker glede SS motorja 1000RR je zadeva jasna, trenutno najboljše na trgu. A razlike so seveda majhne.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Dejansko je res v večini debata o GS-ih! Ne vem, meni je tudi GS 1200 všeč, vendar preveč €! Dobro je na moto forumu napisal Ferek. Da ko greš z BMW GS 1200 na Grossglockner, moraš zelo paziti na katerega se boš vsedel, da bo tvoj...
smile-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Fadil.., da še nisi zasledil, da se kdo od lastnikov BMW baha z njim. Na Motosvetu ziher si. Onega strica verjetno poznaš, ki pravi, da pod 160 konji ni kaj, pa 1000 ccm, pa K1200R ima. Če pa to ni bahanje, potem pa nočem nič. Drugače pa imaš prav -se ne bahajo, niti Harleyisti ne. Pozerjev ne štej. Ti so klasa zase.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Se mi zdi, da ste vsi tisti, ki nimate BMW, bolj nestrpni, kot pa sami lastniki le teh. Osebno nimam težav s tem. Če ima človek denar in če si želi kupiti BMW, ni panike! Pa če ga samo v garaži gleda in puca, je to njegova stvar! Sam spremljam kar nekaj forumov in po pravici povedano, nisem še zasledil, da bi kdo od lastnikov BMW-jev bahal, ker ga ima. Sem pa velikokrat prebral, kritiziranje in pljuvanje s strani ljudi, ki BMW nimajo! Meni osebno je BMW všeč, denarja zanj nimam in tudi, če bi ga imel, ga ne bi kupil. Vsaj zaenkrat sem takšnega mišljenja. Mogoče pa se s časom premislim...

Zelo slabo si bral tisti "forum". Tam je en lastnik odpr temo o skupini GS+A in so "objokani" in užaljeni lastniki GS brez tistih štang takoj začeli napadati
smile-1.gif


Takoj ko je kdo kupil bmwja je postal "nadčlovek", vse ostalo je potem zanič, kar se vidi tudi ob prihodu novih modelov, ki bodo naslednje leto preplavili trg. Ljubosumni bmw fahrerji ne morejo dojeti, da tudi konkurenca dela podobne motorje.

Če bereš njihove prispevke, se npr. GSA, ki ima okoli 260kg fantastično vozi vsepovsod, tudi po terenu (bi rad videl heroja, ki ga pobere, sploh če je še malo naložen), kašen iz konkurence, ki ima kg več (npr. super tenere) pa je popolnoma nevozen
smile-1.gif


Draga jajca je pač teba upravičiti, tudi z banalnimi izjavami. Da pa ne bo dvoma, bmw je odličen motor, vendar predrag oziroma precenjen.

Če dobro bereš forum tudi vidiš, da nobeden od nelastnikov bmwja ne piše v njihovih samohvalnih temah, ampak se bmwjaši vključujejo v debato o konkurenci, kjer poveličujejo svoj model
smile-1.gif
tak pač je. Predvsem govorim o GS modelu.

Ker glede SS motorja 1000RR je zadeva jasna, trenutno najboljše na trgu. A razlike so seveda majhne.

ta ki je odprl to temo ga je rahlo pretiraval.
osebno mi gre na qrac ločevanje mo znamkah zdaj še po modelih... daj nehi no!

Kot BMW ex rider lahko rečem le:
-odličen motor(zmogljivosti)
-vozne lastnosti enkratne
-poraba solidna(ne prenizka)

Edina hiba motorja je "NIKAKAV-KATASTROFALEN SERVIS" v Sloveniji!
Prodal sem ga in se vrnil na Yamaho prav zaradi servisa in ker mi je počas
začel it na qrac obnašanje večine BMW riderjev. Valhala ima popolnomna prav
in ni nič pregrob v oceni.
Poznam pa tudi take, ki so res motoristi in imajo motor(BMW) zaradi
lastnega užitka in sem prepričan da bi se popolnoma enako vozili
tudi na Jawi ali MZ
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz bi pa mislil, da imajo vsaj vrhunski servis?

Kaj pa te je zmotilo... si premalo novca kazal pa se jim ni dalo žarnice menjat?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Fadil.., da še nisi zasledil, da se kdo od lastnikov BMW baha z njim. Na Motosvetu ziher si. Onega strica verjetno poznaš, ki pravi, da pod 160 konji ni kaj, pa 1000 ccm, pa K1200R ima. Če pa to ni bahanje, potem pa nočem nič. Drugače pa imaš prav -se ne bahajo, niti Harleyisti ne. Pozerjev ne štej. Ti so klasa zase.

Verjetno misliš tipa iz Novega Mesta z nickom BREMZER! Ker sem bolj frišen motorist, prej nisem spremljal teh forumov. Zasledil pa sem, da je temu tipu že eden od forumašev batine obljubljal!
smile-1.gif
Vidim pa, da se možakar spozna in da je baje da avto-električar in po napisanem pojem ima. Verjamem pa, da zna biti tečen! Bolj mi je padlo v oči, da ljudje, ki pojma nimajo od motorjev, za prvi motor kupijo BMW, seveda, ker je ziher in na sploh super. Potem pa pametujejo drugim, kako je BMW najboljši. Lahko da je, samo tak človek ni nobena referenca. Verjamem ljudem, ki so si lastili več različnih motorjev, ali pa vsaj vozili... To so zame reference! baharija mi pa dol visi...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, en drugi je bil. (pa ne Justin
smile-1.gif

Bremzer hvali samo določen model bmwja, neko "sranje" K model, ki ima 150 al kolko ps. Da je to edino kar je pod soncem pa nikoli ne pozabi omeniti tisti elektronski sistem, ki ga ima ta model.

V Sloveniji smo baje rekorderji po števolu moto klubov.

http://www.motosvet.com/tabla/...__fromsearch__1
primer bmw fahrerja, ki še dobro ni osedlal pa že dela ekskluzivni "klub"
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Naj imajo svoje veselje! Imajo €, pa cajt, pa majhno orodje...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Ja, Fadil, ta pravega misliš. Ima pa že četrti ali peti spremenjen dostop. So ga parkrat skenslali, pa se je nekako unesel. Res je- možak je stručko. Sem na prejšnjem motorju imel en problem -na osnovi laično opisane napake mi je točno povedal, kaj je. Je imel prav. Samo.. bog ne daj mu kaj čez BMW govorit. Eni ga pa radi pikajo, ker vedo da bo hud kot osa.
Snecer.. to imaš pa prav, glede klubov. Včasih (srednja devetdeseta) so bili štirje MC v Sloveniji. Potem se je pa začelo z raznoraznimi MK in moto društvi. Vsaka vas že ima svoj klub. Nekatera mesta celo po dva. Preveč? Kaj vem.. Če ljudem paše se voziti pod nekim znako, za katerega vedo le oni in mogoče še kdo.. zakaj ne. Da pa postane klub znan in PRIZNAN v Evropi, pa ne gre čez noč...