Biograd na moru

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
pomembno je, da ko dvigneš keš na bankomatu, ti ponudi dve opciji. prva je, da zavrneš takojšnjo konverzijo denarja v evre (to potem opravi tvoja banka) ali pa daš konverzijo hrk-eur na banki kateri dviguješ. Obvezno, ampak obvezno daj, da ti tvoja lastna bank anaredi konverzijo oz. menjavo.

Sorry ampak tega pa res ne razberem kaj hoces napisati. Vem, da se denar dviguje na bankomatih ker je to najboljsi tecaj in da ti ponudi dve opciji, ampak zdej nevem katera je boljsa po napisanem,
Vzameš varianto "brez konverzije", kar pomeni da velja menjalni tečaj tvoje matične banke.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
rolleyes-1.gif
enih problemov v tej debati.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Kako bi šele blo, da se res v kako tujino odpravlja - recimo v Bosno.
tongue-1.gif

Bil v Sarajevu edino kar sem se zahebal je bilo to da nisem imel zelene karte na katero sem pozabil, vse ostalo je stimalo brez komplikacij.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Tukaj vozis po regionalki edino od Rijeke potem cez velebit do Senja in potem na avtocesto do zadra. Tisti ovinki tam cez prelaz oz velebit zgledajo kr tecni, kaksne so izkusnje?

Tam od Senja proti Zadru vidim da mi neda opcije po jadranski magistrali vrjetno je tolk velka razlika regionalke napram avtocesti??
2281190-pot.png
 

Priponke

  • 2281190-pot.png
    2281190-pot.png
    414,1 KB · Ogledi: 270
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ma ne seri z AC od Senja dalje. Gor do Priključka so rovte v stilu vzpona na Vršič. Ko prideš do priključka za AC si po magistrali že blizu trajekta za Pag, poleg tega pa moraš še plačat AC. Pelji se lepo do Maslenice po magistrali in potem na AC.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Torej od Rijeke komplet po jadranski magistrali mimo Staregagrada vse do skoraj Zadra oz Maslenice na Maslenici pa se tistih 50km do biograda na AC?
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Mah - tam je že potem vseeno al greš v Posedarju na AC ali ne. Če boš "pozen" pač greš na AC - če se ti bom dalo jajcati pa pač ob obali. Razlike je kakšnih 20 minut.

Imaš pa pe vedno alternativo iz Rijeke po AC do Bosiljevega - pa potem do Biograda po AC - je sicer 60 km dlje in "strošek" AC - je pa "ziher" varianta - po jadranski magistrali se boš cijazil.
Jaz osebno bi ga spekel via Bosiljevo po AC.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja sem si pogledal bi bila tudi varianta bosiljevo po A6 in nato po A1 do biograda. Mogoce ves kolk sploh pride cestnina?

Nazaj k se mi nebo mudilo pa mogoce po jadranski magistrali ce se mi bo dal za malo razgledat se.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
136 HRK - avto - nix prikolic, nix kuæa na kotačiæima

edit: Rijeka - Benkovac - do Rijeke se mi dalo gledati - in jo itak imaš že planirano
 
Nazadnje urejeno:

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Tukaj vozis po regionalki edino od Rijeke potem cez velebit do Senja in potem na avtocesto do zadra. Tisti ovinki tam cez prelaz oz velebit zgledajo kr tecni, kaksne so izkusnje?

Tam od Senja proti Zadru vidim da mi neda opcije po jadranski magistrali vrjetno je tolk velka razlika regionalke napram avtocesti??
Če sem jaz lani zvozil tale klanček in par ovinkov s kamp prikolico, boš z avtom to obdelal tik-tak...