Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113

Na prostore kulturnega ministra so se znesli že večkrat
Neznani storilci so se na kulturno ministrstvo sicer znesli že večkrat, med drugim tudi decembra lani, ko so v fasado vrgli več balonov, napolnjenih s črno barvo. Takrat je po prvi oceni Policije nastalo za okoli 2.500 evrov škode.
Na ministrstvu so takrat dejali, da se "tovrstne akcije" vrstijo že od poletja in da so njihovi uslužbenci vse bolj prestrašeni, Policijo pa so pozvali, da storilce, ki so vsak teden bolj drzni, čim prej izsledi, preden se ne zgodi še kaj hujšega.
Prav tako so takrat na ministrstvu v sporočilu za javnost zapisali, da se pod "tovrstne akcije" po navadi podpiše aktiv delavk in delavcev v kulturi. "Najbolj razvpita je bila akcija, v kateri so z okrvavljenimi stoli in mizami, na katerih so bila imena ministra in sodelavcev, na grafičen način grozili s pokolom," so zapisali in spomnili, da so neznanci polepili stekla ministrstva z letaki, na katerih je bila glava Zlatana Čordića, čez njegova usta pa napisana imena javnih uslužbencev, zaposlenih na ministrstvu.
Takrat je Čordić tudi prišel na ministrstvo in po njihovih besedah vpil in grozil javni uslužbenki, ji govoril, da jo snema in celo, da dela za obveščevalno službo. "Uslužbenko je strah za življenje in je gospoda Čordića prijavila na Policijo," so takrat zapisali.

 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.959
5.154
113
Zelo verjetno, antifovci jih kar pogosto rišejo.

Izbira barve je naključna?
matej-pu_nik-7606_1.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.272
113
Kaj, zato k je en križe narisal, da bo pa sedaj denar.
Mali ku..ac. še kaj se bo našlo, da ne bo po naše.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Nekomu je še nekaj barve ostalo iz kakega drugega projekta, niso šli samo za to priliko kupovat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Tale Kopše.
Ali prav razumem, da je od Anusa zahteval 2,5 k in opravičilo, ter na sodišču izgubil?
Izgubil je tisti, ki se je pritožil (odgovoril) na zaključek tožbe, ki Anisu nalaga plačilo odškodnine v višini 2.500€ ter opravičilo.

BTW - ali Ličina to sploh lahko plača med posedanjem v avstrijskem zaporu?
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.959
5.154
113
Aktung! Sem pisal vam včeraj to mojo teorijo!


Pa zdaj že res mislim, da kdo prebira moje satirične poste pa potem piše članke za noro24 :valjamse:
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Aktung! Sem pisal vam včeraj to mojo teorijo!


Pa zdaj že res mislim, da kdo prebira moje satirične poste pa potem piše članke za noro24 :valjamse:
Tudi nepismen človek bo videl, da gre v enem primeru za prečrtan križ.

Če ni prečrtan, je pa znak za fanatika, saj se spomnite, kdo je to, z brki. Ne vem točno, a ni naredil samomora? :) Na tistem novem tv političnem trobilu ideje za streljanje kozlov po twitterju in facebooku dobiva tudi sloviti Janez Janša. :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.