Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
saj smo pri tej temi za utiševalca že ugotovili da naklada.
mu je ze matej dokazal pa se vseeno nekaj zaletava. sedaj pa isto...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Ne gre pa ne gre direkt a? Pomanjševalnico si tudi kar pozabil? A ne bi šel raje še kakšno teorijo o naravi človeka kot egoistične pyzde dalje razvijat, ker to o čemer sem jaz pisal glede pravljic pol qrca ne razumeš.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A te pri dušici kosmati zmrazi, kadar ti podsmodim malce spodaj?
Ni problema, ti samo povej če sem bil pregrob :D . (Škoda ko ni onega smeška "pat-pat").

Sicer pa - JA. Mene v grb. Boste vsakič samo s pogledom nanj vedeli, da ga serjete. :cheer:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
A te pri dušici kosmati zmrazi, kadar ti podsmodim malce spodaj?
Ni problema, ti samo povej če sem bil pregrob :D . (Škoda ko ni onega smeška "pat-pat").

Sicer pa - JA. Mene v grb. Boste vsakič samo s pogledom nanj vedeli, da ga serjete. :cheer:

Ja. Ampak v grbih so sam castrati! Torej bo šlo!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Od kdaj pa to? Na grbih so vedno nastopale resne maskote, ne pa pedri, tako kot bi imeli nekateri danes.

Samo tega je še treba, ja :mad: . Najprej feministke, potem pa še mavričarji :nigladek:. Dekadenca, propad zahodne civilizacije.
Si sploh nisem mislil da spadaš tja. Sedaj mi je pa bolj jasno. Kakršne goniš.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na freski je drugače naslikana "Samova plemenska zveza" (ne Norik in ne Karantanija), motiv na ščitu je pa klasičen heraldičen lev. Gre za najbolj pogosto upodobljen heraldičen motiv poleg orla, tako da ni neko naključje da je bil izbran (sploh ker je bil v času komunizma orel precej osovražen simbol saj se je povezoval z domobranstvom).

Skratka hruške in ananasi.
Zgodovinarji se bojda strinjajo, da so grbi nastali šele v 12. stoletju. Kako ga je Samo uporabljal 400 let preden je bil izumljen? :sprasujemse:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.917
5.078
113
Zgodovinarji se bojda strinjajo, da so grbi nastali šele v 12. stoletju. Kako ga je Samo uporabljal 400 let preden je bil izumljen? :sprasujemse:

To je samo interpretacija umetnika in ne dejanska fotografija iz tistega obdobja. Samo je pa menda bila transeksualna temnopolta azijka z partijsko knjižico. :evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na take umetniške interpretacije se sklicujejo tisti, ki trdijo, da je bil kastriran maček slovenski simbol. :evil:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.