Beograd

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
V Best Westernu sem bil nazadnje... ok je, ni pa nič posebnega. Mene je motilo preveč vlage v sobah in OGROMNO komarjev (zraven je park). Pa vsakič ko sem šel v center je kar nekaj vožnje...

Je pa čez cesto una dobra restavracija. In v en lokal čez cesto sem hodil na točen velik staropramen za 170 dinarjev.
 
Nazadnje urejeno:

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.113
32
48
Ta je super izbira...sobe lepe, hrana ( zajtrk obilen) do centra 10 minut vožnje z busom...Ušče za ovinkom, splavi " isto tu negde.."
smile-1.gif


Priporočam.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Hotel Royal - bivši hotel Toplice, ul kralja Petra, 100 m od Kalemegdana; imajo zasebni varovani praking, dober zajtrk, strogi center, cene ugodne. Vedno tam spim in sem več kot zadovoljen; ni neki iber luksuz ampak lokacija in dostopnost (z avtom) je odlična. Pogooglaj. LP
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Sam za heads up - sem si včeraj rekel, da grem sprobat nekaj novega, ker je bila v Treh šeširjih blazna gužva, pa sem zavil v Skadarski čardak in ni baš nešto. Sicer sem imel dober razgled in hrana razmeroma ok, ni pa na nivoju kakšnih boljših gostiln tam okrog.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.056
113
Titograd
Tri Šeširi so zakon, je pa tak da če prideš po 21. uri moraš imeti veliko srečo da dobiš kaj prosto, sem prišel zato malo prej in ni bilo težav. Za njihove razmere zelo drago, pa nekje na nivoju slovenskih cen. Ampak hrana......mmmmmm
smile-1.gif
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik miklavz pravi:
Hotel Royal - bivši hotel Toplice, ul kralja Petra, 100 m od Kalemegdana; imajo zasebni varovani praking, dober zajtrk, strogi center, cene ugodne. Vedno tam spim in sem več kot zadovoljen; ni neki iber luksuz ampak lokacija in dostopnost (z avtom) je odlična. Pogooglaj. LP
Tudi sam vedno v Royalu. Pa še non-stop majo kafič odprt.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
thats the point; pa predzadnjič, ko sem pošteno nasekan prišel s Crne Pantere (splav) okoli 5 ure ujutraj s taxijem mi recepcionar ni pustil plačat - nekaj se je kregal s taksistom, mu plačal, potem ga pa poslal v 3 PM češ da njegovih gostov nihče ne bo nategoval. Ko sem se zbudil sem plačal recepcionarju. Cena - pol manjša kot je majstr zahteval. pa verjamem, da je vzel še provizijo. Torej sami plusi... LPM
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Na skadarljimi malo pred tremi šeširi imaš restavracijo putujuči glumac....mi je bilo veliko bolje pri njih kot pri šeširih, kjer je bila takšna gužva da smo na konc še mlačno za jest dobili, bunili se nismo, sej se je vidl da kelnarji garajo ipd., v putujučem glumcu tudi zelo zelo dobro za jesti.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.538
1.143
113
Celje
Pa da nadaljujem kar to temo...

Večino zadev sem že našel v postih zgoraj, nekaj pa je še vprašanj. Pač čez prvi november je nekaj prostega časa in bi ga izkoristili za ogled beorada in širše okolice.

- Hotel... Nekaj solidnega, raje par evrov dražjega.
- A v center se da z avtom ali kako to izgleda? Recimo če imaš hotel malce bolj iz centra?
- Novi sad... Da ali ne?
- kje še naj "ubijemo" nekaj dni poleg samega beograda, ker imamo v bistvu dober teden dni na razpolago! (bosna in sarajevo in podobno, je v drugem planu)

Hvala
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Pa da nadaljujem kar to temo...

Večino zadev sem že našel v postih zgoraj, nekaj pa je še vprašanj. Pač čez prvi november je nekaj prostega časa in bi ga izkoristili za ogled beorada in širše okolice.

- Hotel... Nekaj solidnega, raje par evrov dražjega.
- A v center se da z avtom ali kako to izgleda? Recimo če imaš hotel malce bolj iz centra?
- Novi sad... Da ali ne?
- kje še naj "ubijemo" nekaj dni poleg samega beograda, ker imamo v bistvu dober teden dni na razpolago! (bosna in sarajevo in podobno, je v drugem planu)

Hvala

v petek grem v novi sad cez vikend pa ti bom povedal kako in kaj. nazadnje sem bil spomladi doli in je novi sad ZAKON..zabave prave, hrana prava vojvodinska, ludi prijazni, v sekundi si njihov...skratkamas pa tudi trdnjavo, pa frusko goro polek :D

v glavnem dovolj :D vsega novi sad po mojem mnenju itaq obvezn...dosti bolj pristn ko beograd...aja pa hoteli v centru so poceni...tak da just go :D jaz bom v hotelu park, parplac imajo organiziran
 

Zetor5011

Fizikalc
14. dec 2010
639
28
28
jaz sem od včeraj nazaj iz ture Ljubljana-Zagreb-Sarajevo-Višegrad-Zlatibor-Užice-Beograd-Ljubljana.
če ti je Zlatibor (ali Tara) širša okolica, pejt to pogledat. Spanje je tam cca 15€ (lahko ti spustim kontakt), pir 120-150din (za občutek cen). Seveda če ti je do narave ipd, drugače mesta. V zakup moraš vzet legendarno ibarsko magistralo...
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
zadnjič me je nekdo tko zrajcal s Srbsko hrano, da se mi je zaluštal karađorđe šnicle, pa še kake druge podobne hrane za par dni...
plan je tak, šibam za Beograd za dan/dva ne vem še točno, pa bi rad kak namig, kje prespat... najraje Zemun/ novi Beograd , ker imam tam največ opravkov.... pol grem pa gasa proti jugu
nahrung002.gif