Beograd Diners lounge?

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Sem pa opazil, da marsikje z Diners kartico lahko vstopiš samo v "poceni" salone, na letališčih kjer imajo več le-teh, greš z Diners kartico praviloma le v najslabšega.
smile-1.gif
Ne. Lahko gres samo v salon od dinersa oz druzbe s katero ima diners pogodbo. Ostali saloni so v lasti letalskih druzb in zvez. Ce bos kupil first class karto bos komot sel v salon (razen hon circle pa se to mislim da sta samo dva na svetu) od letalske druzbe s katero letis. Ce bos senator na star alliance bos lahko sel v vse first class lounge njihovih clanic. Itd. Diners je pac poceni varianta.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pozdravljeni
Med splošnimi pogoji za brezplačen vstop v Diners letališke salone sem zaledil tole:
Na glede na drugi in tretji odstavek tega člena pridobi član ob prvi pridobitvi Diners Club kartice pravico do brezplačnega vstopa v salone za celotno šestmesečno obdobje, v katerem je bila članu kartica izdana ter za prvo naslednje šestmesečno obdobje. Za pridobitev pravice do brezplačnega vstopa v vseh nadaljnjih šestmesečnih obdobjih mora član izpolnjevati vse pogoje iz tega člena.
Jaz si to razlagam, da vsi NOVI člani Diners kartice, ne rabijo izpolnjevati pogoja 1000€ v predgodnem 6 mesečnem obdobju? Je res?
 

franci1abc

Zelenc'
15. feb 2016
3
0
1
Ja očitno je tako, seveda.

Sicer pa po novem ni več VIP salona v Trstu za imetnike Dinersa.
V Zagrebu na letališču je pa tako žalosten, da je kar za zjokat, morda je bolje, da ga ne bi bilo.Sicer vstop vanj sploh ni povezan z odhodom na letalo, ampak se enostavno sprehodiš do njega na kavo in dodatno pijačko za zraven. Vse postreže ena mična bejba, nimajo pa nič za prigriznit , jasno nobene alkoholne pijače, nič sladkega, slanega, samo kava in na zaprosilo še voda oziroma sok.
Tako da .....res se razlikujejo ti saloni, če vemo, da imajo marsikje še kar kopalnice in podobno....
 

franci1abc

Zelenc'
15. feb 2016
3
0
1
Ne vem, po moje kaj preurejajo. Enostavno ga ni več na seznamu. Pa saj ga v Trevisu tudi ni in še marsikje
frown-1.gif