BELA MIVKA

zverca

Fizikalc
26. avg 2007
1.280
0
36
42
stražišče
kot si reku bla sm kot popotnik, ruzak, letalska karta in gremo vse ostalo smo si urejali iz dneva v dan

prepotovala sm takrat tako celo tajsko kot malezijo do kuala lumporja (notranjih letov se nismo posluzevali, ker smo hotl ukusit cim vec njihove kulture), smo pa za konec obiskal malezijski otok Langkawi pa sej je lep, sam ne bi se pa vrnila na njega, zato me zdej mal zanimajo tajski otoki

pa seveda stran od mnozicnega turizma
smile-1.gif

zelje, ki sem jih izpostavla ni nujno, da so vse na enem otoku, je pa zazeljeno cim vec
pol se bomo pa odlocal, ce bomo sli in kam
wink-1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Kako je pa kej v DR poleti? Tam konec julija, začetek avgusta? Je takrat ravno obdobje neurij? Letos nameravamo it malo dlje in me tudi DR zanima.. Lahko pa priporočate kakšno drugo varjanto za tam okoli 1.000eur po osebi v last minute varianti! hvala že v naprej, LP
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik dejk0 pravi:
Kako je pa kej v DR poleti? Tam konec julija, začetek avgusta? Je takrat ravno obdobje neurij? Letos nameravamo it malo dlje in me tudi DR zanima.. Lahko pa priporočate kakšno drugo varjanto za tam okoli 1.000eur po osebi v last minute varianti! hvala že v naprej, LP

Takrat je sezona orkanov
smirk-1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
hmmm... Mal bi blo zoprno it tako daleč pa da te še kaj preseneti tam! Verjetno bomo izbrali kaj drugega.. Ima mogoče kdo kakšen predlog ker drugače pristanemo v Španiji!?
smile-1.gif
Aja pa če že v Španijo, kaj priporočate? Nočem pa preveč ljudi po plažah. Raje malo bolj samotne plaže, zvečer pa je lahko kako dogajanje v bliužini...
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
ja to sem slišal. V bistvu bolj ciljam na kakšen otok.. Mogoče Mallorca! Tab bi znalo bit fajn. Iščem pa kako allinclusive varijanto!
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Bulšit. Sezona orkanov je septembra. Sem bil v DR, sem bil na kubi, obakrat v Avgustu... Žgalo je ko 100 prasic, o dežju ne duha ne sluha...

Lej boli me k., podnebje je tako da je deževna sezona od maja do oktobra, avgust in september je sezona orkanov. Avgusta so, ko si recimo na eni kubi, pa je logično če si na kontra strani otoka kjer je orkan, da pol k. ne veš..

Najbrš si dovolj brihten, da deževna sezona še ne pomeni da skoz ščije
bonk.gif


Žge itak celo leto, ker so razlike do max 1-2 stopinje,
 
Nazadnje urejeno: