bedaki na cesti

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43

Priponke

  • LInkVIm.jpg
    LInkVIm.jpg
    85,7 KB · Ogledi: 141

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28
Italjani peljejo scat vsakega alterasa kaj sele slovenca za volanom. Tako dinamicne in varne voznje ni nikjerl. Pri nas speljujete 3s po tistem, ko se prizge zelena luc, rabite minuto do 40kmh in tako cez semafor v povprecni vasi pridejo 4 avtomobili. Italija samo gas in hupanje zaspancem.

briga mene kako vozjo okrog amfiteatra, sem se BP znajdu tam. nobena znanost. mi gre pa na krščen duš, da se ta zalega pasja tko vleče, dreka in mozga o ničemer, ko nardi pet metrov stran od lastnega dvorišča. tolk zgubljenih v vesolju drekačev nisem videl nikjer, kot so makaroni izven lastnega dvorišča. ok, izjema v vožnji so jasno bosanci, ki so pa itak nesposobni česarkoli, razen pametovanja o vsem
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113

Ne pravim, da gre za bedake na cesti ampak nisem vedel kam drugam to nalepit...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Si pa hitro dobil ponudbo? V dveh tednih?tako hitro to laufa.
Avto že popravljen?
Izredno hitro potekajo ti postopki na daljavo preko emaila. Za avto sem 9.2. že prejel zapisnik, v sredi isti teden pa ponudbo za ekonomsko totalko (30% rešenih delov, 70% izplačane tržne vrednosti, ki je začuda bila višja za ca.500eur od eurotax vrednosti - če gledam avtonet, je tam ena sredina ponudbe okrog te cene).

Hitro je potekalo predvsem zaradi policije in takoj oddanega zapisnika, eni včasih po par tednov čakajo na zapisnik.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Tako ignorantsko skakanje iz vključevalnega na vozni pas je pa tako pogosta reč, da me prav preseneča, da ni več nesreč te sorte. Upam, da se je talent v laguni kaj naučil iz tega dogodka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in luciano

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Vprašanje, kaj bi bilo, če se ne bi odločil za ta skok. Verjetno priletel v rit cincajočemu Peugeotu, ki bi na njegovo žalost na koncu pospeševalnega pasu zabremzal....
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Vprašanje, kaj bi bilo, če se ne bi odločil za ta skok. Verjetno priletel v rit cincajočemu Peugeotu, ki bi na njegovo žalost na koncu pospeševalnega pasu zabremzal....
Zato pa obstaja varnostna razdalja. Aja ne veste kaj to je...

To so talenti za takojšen odvzem vozniške.

Ne ve kaj je varnostna razdalja.
Ne ve kaj so stranska ogledala in mrtvi kot.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Tukaj je itak več zaznanih problemov:
- Prekratka varnostna razdalja med vozniki
- Neustrezno pospeševanje za vključitev na vozni pas
- Prekratka varnostna razdalja med vozniki kamionov
- Splošno pomanjkanje spremljanje prometa okoli sebe
- Neuporaba smernikov ipd.
- Egotrip
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Kamele0N