Banka: predlogi, kritike, izboljšave ...

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Dokler se ne loči na priponke v strokovnih in spam podforumih,...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Pa predlagam, da se naredi kakšna zaščita oz. kazen za tiste, ki bi izrabljali alterje za višanje altov. Primer... narediš 10 alter accountov, si iz vsakega prenakažeš tistih 100 altov na svoj račun in si že bogatejši za 1000ALTov
smile-1.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Zaščita je že v planu.
wink-1.gif
Dve varovalki bosta ščitili tovrstna dejanja in sicer:

a) Minimalno število postov za izvajanje transakcij
b) Limit osebnega denarja - če bi z nakazilom drugi osebi sam prišel pod določeno število ALT-ov, se transakcija ne bo izvedla (vsak novo registrirani član že ima nekaj ALT-ov)
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
ksz

V enem od predhodnih postov sem napisal:

Tudi mi, modi in admini bomo nagrajevali kvalitetne pisce in kvalitetne poste, kar bo vidno tudi v samem postu, a to je še majhna skrivnost in ji pustimo še malo časa. Pa fotoreportaže, gps koordinate, predstavitve produktov in še kje poleg pisanja se bo dalo služiti ALTe.


In je že ogledalo luč sveta. Philips je fant od fare in sposoben, da se kar iskri.
zmaga.gif

Opcija dela in moderatorji in admini od tega trenutka dalje lahko ocenjujejo poste uporabnikov, za katere mislijo, da si
zaslužijo določeno finančno nagrado. Načeloma naj bi bila višina med 10 in 100 ALTi glede na določene kriterije, ki smo
jih sprejeli, lahko pa tudi več, če se bomo tako odločili.

In ker vedno nekaj kar se bo dogodilo naslednjič namignemo, naj bo tudi sedaj. Pripravljamo prvo virtualno ALTER finančno borzo. Več pa ko bomo blizu ali pripravljeni za on-line.
pozdrav.gif


Torej, če opazite pri kakšnem postu simbol (glej v tem, desno zgoraj), potem veste, da je post kvaliteten in vreden branja.
Ne bo pa to razprodaja, da bo imel vsak drugi tako označbo. Se bo potrebno kar potruditi in napisati strokoven post, predstavitev, informacijo ali nekaj, kar bo objavljeno pred ostalimi portali ali mediji.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Q: V cem je smisel da se uporabnika zaradi priponke "kaznuje"?
17758-icon_confused.gif


Vsote ki jo plačaš ne smeš vzeti kot kazen.
Načeloma se na forumu piše. Če želiš pripeti sliko, dodati nekaj v predstavi.se, (karkoli drugega bo v prihodnosti), je to zate "luksuz", pač naprednejša uporaba portala, za katero pa moraš v zameno dati nekaj altov. Saj, za nekaj jih pa moraš porabit no
smirk-1.gif

lahko bi se še bolj potrudli in bi si lahko "tabogati" kupili virtualne hiše, avtomobile, fan club (
grims-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Tisti, ki so si pomagali z nakazovanjem denarja na svoj org. nick, da bi obogateli preko alterjev bomo pa strogo sankcionirali.


Upam, da nisi ti med njimi?
evil.gif



cia.press
cool-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
jz?
confused-1.gif
ne bi vedu o čem govoriš

pa ko se že hvališ z cia.press, kje je bla ta cia ko sm jz rabu pomoč?
smirk-1.gif


yea, se mi je zdelo
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
In kaj ti bodo alti? Get a real life, pa kaj, če ma nekdo 100 taužnt altov več od tebe, kaj pa je to važno.
evil.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Q: V cem je smisel da se uporabnika zaradi priponke "kaznuje"?
17758-icon_confused.gif


Vsote ki jo plačaš ne smeš vzeti kot kazen.
Načeloma se na forumu piše. Če želiš pripeti sliko, dodati nekaj v predstavi.se, (karkoli drugega bo v prihodnosti), je to zate "luksuz", pač naprednejša uporaba portala, za katero pa moraš v zameno dati nekaj altov. Saj, za nekaj jih pa moraš porabit no
smirk-1.gif

Osebno mi je vseeno ampak sam sistem je malce zblojen (IMHO). Avtor mora z "dobrimi" clanki zasluziti alte da lahko nekaj pripne/objavi
bonk.gif
Nekaj zasluzi, nekaj placa, v povprecju je na istem. Why bother?.press Skoda programerjevaga casa, skoda casa za kontroliranje, sankcioniranje, ...

Predlog: vsakih n altov neka simbolicna nagrada (pa tudi ce je obsek za kljuce). Strosek ni ravno gromozanski, pa tudi nekaj malega promocije bo.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Meni alti ne bodo nič, ker jih imam že sedaj preveč
smile-1.gif

Že od vsega začetka je narejeno, da moraš imeti najmanj 10 postov, da lahko nakazuješ. Tako da če si bo kdo delal alterje za pranje denarja, potem bo moral z vsakim še 10 postov napisati, kar pa se mu verjetno ne bo dalo, pa še moderatorji bomo verjetno dokaj hitro opazili.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Mislim da ne, lahko pa izvedeš plačilo in to v postu napišeš z rdečo.


Ker mi je bil post "všeč", avtorja obdajam z 20 ALTi.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Tako je.
priden.gif



Ker pametno razmišljaš sem te nagradil iz svojega osebnega računa (imam možnost tudi iz proračuna) z 10 ALTi.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Mislim, da bi bilo bolje, da se uvedeta 2 sistema oz. dve "pentlji". Ena bi bila "podarjena s strani uporabnikov in bi pod njo recimo pisalo: 5 uporabnikov je ta post nagradilo s/z 200 ALTi. Če bi se pa ta post zdel uporaben tudi moderatorjem, pa bi zraven dodali še to "pentljo", ki že obstaja.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Meni alti ne bodo nič, ker jih imam že sedaj preveč
smile-1.gif

Že od vsega začetka je narejeno, da moraš imeti najmanj 10 postov, da lahko nakazuješ. Tako da če si bo kdo delal alterje za pranje denarja, potem bo moral z vsakim še 10 postov napisati, kar pa se mu verjetno ne bo dalo, pa še moderatorji bomo verjetno dokaj hitro opazili.

Se ti samo zdi.
smile-1.gif
Že zdaj je en kup alterjev na forumu. Folk ima preveč časa, pa se jim dejansko da.