Banka: predlogi, kritike, izboljšave ...

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hja... zaenkrat lahko po mili volji pripenjaš slike (dejansko imaš kar velik budget
grin1.gif
), si omisliš avatar (se mi zdi da moraš imeti vsaj 120ALTov, torej več kot dovolj), vneseš nekaj stvari v Predstavi.se, nakazuješ ALTe drugim uporabnikom...
To je pa se mi zdi zaenkrat to. Se mi zdi, da ni skrbi da bi ostalo "samo" pri tem, ampak bo kmalu možno še kaj več. Mislim da je cifra nekoč že namignil, ampak pustimo se presenetiti
wink-1.gif



lp
Peter
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Lahko bi pa bila nekje možnost "dober post", ampak se alti ne bi nakazali. Ukaz bi bil mišljen tako,da bi moderatorjem olajšal delo. Torej bi moderator samo kliknil pokaži dobre poste in nato bi samo pregledal tiste, ki so bili večkrat označeni.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Q: V cem je smisel da se uporabnika zaradi priponke "kaznuje"?
17758-icon_confused.gif


Vsote ki jo plačaš ne smeš vzeti kot kazen.
Načeloma se na forumu piše. Če želiš pripeti sliko, dodati nekaj v predstavi.se, (karkoli drugega bo v prihodnosti), je to zate "luksuz", pač naprednejša uporaba portala, za katero pa moraš v zameno dati nekaj altov. Saj, za nekaj jih pa moraš porabit no
smirk-1.gif

Vse lepo in prav, ampak razlika je, če s priponko komu pomagaš ali pa sam iščeš pomoč.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Za pomoč si kaznovan. Sedaj vem, zakaj 0418 nalaga slike na drug strežnik, ker je svojo pomoč na alterju že pokuril.
smile-1.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Malo sem se prenajedel pirhov in potice in nekako ne razumem, kaj si hotem povedati o meni.
Ko komu pomagaš s slikovno ponazoritvijo, nalagaš material na slikomat in podobne free serverje, tudi recimo razna "navodila", ki si jih spisal za navigacije. Pomanjkljivost teh slik je, da spet delajo, pa spet ne ...

Pa sem domneval, da slike nalagaš na druge serverje, ker ti je altov zmanjkalo!? Si kaznovan, če komu pomagaš s slikovnim materialom.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Hehehe, ne nisem kaznovan, ALTov imam pa kot toče in blata, samo slike na mojem PC ne morem/ne znam vse naenkrat prilepiti v en post

1
2
3
4
5
itd.

Da pa odprem za en priročnik, 30 postov je pa tudi malo huda.
smile-1.gif


Mogoče bo Philips uredil dodajanje slik tako, da se jih bo lahko dodajalo kot sem že na nekih forumih videl.

Dodaj sliko ....................................
Dodaj naslednjo sliko ......................
Dodaj naslednjo sliko ......................
Dodaj naslednjo sliko ......................
itd.