Bangkok/Tajska

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.762
2.557
113
Tole mi bolj na tole vleče...

1717167948205.png


Ženo v največjem kurbišču na svetu iskat :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.762
2.557
113
Niso redki veš. Poznam enega osebno, pripeljal dol kraljico z dvema pankrtoma. Za nameček baba stara in grda ko lopof, ko bi bila vsaj zvezda. Ampak očitno zna...
Pri nas je eden eno zavaljeno brazilko.... s celo familjo. Nevem kaj dogaja modelom..... Celo mesto jih je bilo polno....

Tole mi tudi gre na smeh...


Ji razlaga kako bajto ima etc.... ka bo vzela vsazga, samo da jo bo odpeljal in njenega pankrta....
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.246
2.312
113
Pomojem mu je rekla da je vun s tega in da je poštena, da je probala vse kurce tega sveta in da je to več ne zanima, samo še notranja lepota in da on to ima.... in ja, je nasedel :evil:
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.760
386
83
Nevem no, če greš v tako drugačen svet, sem vedno zagovornik tega, da se prej pripraviš na potovanje in tam ne izgubljaš cajta s takimi stvarmi, za katere se lahko pozanimaš vnaprej.. ;)

Potem, če se pred potovanjem malo pozanimaš in raziščeš, lahko marsikaj prišparaš - pa ne samo v denarju, tudi v času, živcih, itd... ;) Fajn je, da veš, kaj vse obstaja glede prevozov, itd...

Saj drugače sem sproščen in nam ni nobene panike potovat, pač rad pa sprašujem... Sploh tu na forumu, kjer sem že ogromnokrat dobil odlične odgovore... :cool:

Pa tudi določena vprašanja in odgovori bodo prišli še marsikomu prav, teh zadnjih par odgovorov od AvtoFun in jtfc pa verjetno ne... ;) Pa brez zamere, avtofun in jtfc.. ;)