Avtomehanik Marn v Komendi

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Samo manjse opozorilo. Ne poznam sicer sefa ampak taksnih nategovalcev ne srecas vsak dan. Pa pocarjev tudi. Odsvetujem obisk. Dobro bi bilo imeti kaksno "sticky" temo nesposobnih mehankarjev in nategovalcev.

Ce tole bere tisti na katerega se nanasa tale post, upam, da bo v penziji mirno spal. Jaz se za tisti drobiz ne grem nazaj kregat, vem pa za drugic. Pa kdo drug tudi.

zmaga.gif
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
nic takega, dve cevkici za gorivo sta bili za zamenjat. avto prevzamem popoldne, po njegovih besedah je bilo pod haubo vse ok, cevke vse v najlepsem redu in je bil problem pod zadnjim sedezem, ces da so tam cevi preperele in naj bi bila celo luza, ceprav ima moj avto cevi speljane malce drugje je.bi ga, de.bil neumni ne bo posumil, ker se dveh cevi ne zna zamenjati sam so si najbrz mislilii). poleg tega sem cez vikend imel vse sedeze razstavljene in bi sam opazil kaj sumljivega
stupid-1.gif


si mislim svoje in placam nekaj drobiza, ker je zrihtal se par malenkosti (za katere se je kasneje izkazalo, da jih ni in je imel avto cel dan samo zato, da se je okoli driftal)

sem si rekel, da bom pac tega vraga zamenjal sam cez vikend, ko bom imel cas nakar mi zacne po 5min voznje bencin dobesedno spricat izpod haube... clovek je naredil vec skode kot koristi..

se vidi, da pravim mehankarjev vec ni. sedaj avtomobile samo se sestavljajo kot lego kocke, stavim, da se fergazerja noben od teh 25 let mlajsih mulcev ni cistil.

pa kaj naj naredim, kregat se mi ne da, ker imam dosti ze tega. rihtam stanovanje in niti EN !! od ne vem koliko mojstrov ni se enkrat prisel pravocasno, vsi so slampasti sto na uro, kasirajo pa kot, da imajo vsaj 3. doktorate. a ni v tej drzavi enega organa, ki bi nadzoroval delo ljudi in spjev? ker jaz bom enkrat enega fental, danes je bilo blizu, zelo.

bonk.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.891
113
pri taščici
To je zato ker nihče noče več delat, ampak vsi samo študirajo kako bi brez dela prišli do denarja.
Me prav zanima, kaj je pri moji kripi narobe, kdo bo to ugotovil in koliko me bo koštalo
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Najboljše je tisto, kar narediš sam. Sam sem si zrihtal CD, ki (so) ga uporabili uradni mehaniki. Gor je vse od a do ž šraufa. Če je pa sila, pa grem do mehanika, ki mu zaupam in skupaj poštudirava s pomočjo le tega.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ja saj taksne stvari sicer rihtam sam ampak je problem, ker sem v bloku in je malo tezko olje menjati spodaj na parkiriscu.

no danes sem sel tja in mi je vrnil denar tako, da se lahko zaradi mene temo zaklene.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
rihtam stanovanje in niti EN !! od ne vem koliko mojstrov ni se enkrat prisel pravocasno, vsi so slampasti sto na uro, kasirajo pa kot, da imajo vsaj 3. doktorate. a ni v tej drzavi enega organa, ki bi nadzoroval delo ljudi in spjev? ker jaz bom enkrat enega fental, danes je bilo blizu, zelo.

zato sem pa jaz izbral varianto: naredi si sam....praktično povsod kjer se je le dalo. Ostalo pa izpod 400 EUR za 2 uri dela (brez računa seveda) ni bilo za pomislit.