Avto polnilec za Nokia 920

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Pozdravljeni,

Vem, da vse veste o telefonih in vas prosim za en info.
Rabim en zanesljiv avto polnilec za Nokio 920. Rabim ga zaradi navigacije. Sem probal dva, ki sta bila kupljena na kitajskem in sploh ne stojita dobro v vtičnici in enega reklamnega, ki sicer napaja ampak počasneje kot se telefon prazni, čeprav piše, da je 1A.
Seveda pa zadevo rabim v treh dneh, tako da tujina odpade.

Kateri polnilec je zanesljiv in hitro dobavljiv. Najbolje če poznate kakšnega iz lastnih izkušen.
Prihranite moji Nokiji polet čez zaprto okno, ko bo crknila sredi Nemčije jaz bom pa zemljevide bral.
confused-1.gif


TNX.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Original nokia polnilec dela b.p.

Če želiš biti fancy, pa lahko kupiš stojalo, ki ima vgrajeno QI, to je še najbolj eleganten način.

Pomoje dobiš oboje v par dneh iz ebaya (UK ali DE).
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik Smjs pravi:
Pozdravljeni,

Vem, da vse veste o telefonih in vas prosim za en info.
Rabim en zanesljiv avto polnilec za Nokio 920. Rabim ga zaradi navigacije. Sem probal dva, ki sta bila kupljena na kitajskem in sploh ne stojita dobro v vtičnici in enega reklamnega, ki sicer napaja ampak počasneje kot se telefon prazni, čeprav piše, da je 1A.
Seveda pa zadevo rabim v treh dneh, tako da tujina odpade.

Kateri polnilec je zanesljiv in hitro dobavljiv. Najbolje če poznate kakšnega iz lastnih izkušen.
Prihranite moji Nokiji polet čez zaprto okno, ko bo crknila sredi Nemčije jaz bom pa zemljevide bral.
confused-1.gif


TNX.

Hofer (ali LIdl) je prodajal razdelilnik ki je imel 1 x 1A in 1x 2A USB izhod. In zraven še dva dodatna "vžigalniška". Ni vraga da ne bi delovalo...

Drugače pa kupi takega, ki je za tablice polnit...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Če potrebuješ tako hitro, potem pojdi v bigbang, pa vzami takega, ki ima 2A!!
1A je premalo za navigacijo.
Pa predno boš odpotoval v nemčijo, prej doma probaj, ker je lahko tudi od kabla odvisno

@darjan
si probal s Qi polnilcem in navigacijo? Ker do predkratkim to še ni delalo;)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Meni sicer dela na 1A in navigacijo, je pa original od nokie, polnilec.

S Qi nisem probal, v čem pa finta da ne dela, prešvoh polni?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če z 1A res dela, potem bi mogoče tudi res z Qi šlo.
Ja pač brezžični so prešvoh, da dobiš res 1A je že kr sreča.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Aja, jajca potem...in škoda, ker to se mi zdi ena bolj praktičnih zadev, kar se tiče Qi, da maš takole v avtu, ker si lepo kable skriješ in potem veš nimaš nič dela s tem, samo natakneš in gremo.
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Meni sicer dela na 1A in navigacijo, je pa original od nokie, polnilec.

S Qi nisem probal, v čem pa finta da ne dela, prešvoh polni?

Imam 1A polnilec (ni Nokia, ni pa niti No name), kupljen pri nas v SLO. Med navigacijo komaj dohaja praznjenje. Je pa res, da je tudi po 4-5 urah še vedno baterija cca 85 % polna in ni krize. Moj No name QI (1,2A) polnilec iz kitajske polni tako hitro kot Nokiin 1A ali bolje...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
DC-20 imam jaz, in lahko brez problema polni dve lumiji, pa tudi T100 tablico
smile-1.gif


Ne vem zakaj bi kitajske zadeve kupoval...
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik milos621 pravi:
Moj No name QI (1,2A) polnilec iz kitajske polni tako hitro kot Nokiin 1A ali bolje...

Daj link do tega polnilca

Tega sem kupil:
http://goo.gl/dI13Fj

Ampak v UK in so ga dostavili v SLO. Imam pa dve pripombi.

- Ko daš telefon gor ga zazna samo cca 80%. Drugače moraš telefon dvignit in spet položit. Morda je kaj z mojo Lumio 920 narobe.
- Ko je telefon napolnjen začne polnilec piskati (pa ne vedno) in to je lahko zoprno. sem že razmišljal da bi ga odprl in zvočnik "uničil"

Malo je za pogledat novo pohištvo od Ikee, ki ima zdaj Qi polnilec kar vdelan:

http://www.ikea.com/hr/hr/search/?query=qi
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ima ikea te polnilce razstavljene, da se lahko da gor telefon in sproba?

na hrvaškem ja.
še celo zadnji pokrovček za S4 in S5 (se mi zdi) imaš zrave, da lahko zamenjaš in probaš.
Samo je problem, ker je na pokrovčku varovalo in tako telefon ne sede lepo gor... Ta pokrovček lahko tudi kupiš. Samo je pa grd bel, tko da nujno rabiš še en ovitek preko:)) al pa vezje ven pobereš, pa ga daš pod svojga:))
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Ni slabo...

Si probal potem na lumiji kakšni, da bi videl s koliko % se polni?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Probal sem na hitro na S4 z njihovim pokrovčkom. Samo me je minilo kaj več se igrat zaradi varovala. Ker me je zanimalo ravno to kako pogosto ga zazna in pod kakimi koti...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Aha...kje pa imajo te zadeve razstavljene, ker hala je ogromna, da se ne zgubim not, kateri "oddelek"?