Auspuh:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Kaj storiti, če imaš točno tale model Akrapoviča in moped letnik 2008 in se ne da dobiti a-testa auspuha za ta letnik mopeda?

1. Ali se zadevo da trajno rešiti? Kje in kako?
2. Kje se dobi steklena vlakna (dihtungo) za premontažo slip-ona nazaj na original?

Hvala
cheer.gif
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Mas kaksen (e) znak gor??
Tukaj se da najti marsikateri dokument za Akrapoviceve izpuhe: Klik
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ja itak.
grin1.gif
Težavo sem takrat potem dal na stran, bi bil pa čas, da jo rešim sedaj.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Najbolj me jezi, ker sem šel na led s prodajalcem mopeda in izpuha iz Kranja, kjer mi je bilo ob vplačilu are za moped obljubljeno, da bom imel vse papirje in že homologiran izpuh. Ob prevzemu se je izgovoril, da ni bilo dovolj časa od prejema mopeda, do prevzema in da bova uredila ob servisu na 1.000km in tako dalje. Po enem letu pa sporočilo, da se za ta letnik ne da dobiti papirjev. K sreči imam originalen in neuporabljen izpuh. Če bo sila bom pa menjal.

Ali kdo tukaj ve, kje se dobi ta steklena vlakna (dihtunge za izpuhe) za eventuelno menjavo? To bi znali imeti tudi serviserji izpuhov za avtomobile? Imam namreč samo slip-on (lonec) zamenjan. Da mal rohni
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ti moraš torej dat gor samo stari lonec, da gre skozi?

Ja pojdi do kakšnega, ki izpušne cevi montirajo. V Mariboru je to npr. http://www.avtotertinek.si/

Tam tako zadevo zrihtajo, nima veze če je motor. Tolko da tehničnega narediš potem pa premontiraš.