Atomic Cookie - nova slovenska igra

seattle77

Zelenc'
28. avg 2014
4
0
1
FeatureGraphics500px.png


Hej!
Ravnokar sem izdal novo mobilno igro Atomic Cookie. Je enostavna, ampak zna zasvojit
smile-1.gif

Igra se lahko z eno roko (na busu naprimer) ali obema, na telefonih ali tablicah. Zaenkrat samo za Android.
S pritiskanjem na levi in desni del zaslona je treba spraviti glavnega junaka cim visje.

Rad bi zbral cimvec komentarjev, pripomb, da vidim ce vam je vsec, kaj vas moti, ce kaj ne dela tko kot bi moralo ipd.
Upam da vam bo vsec
smile-1.gif


Povezava na Google Play

[/QUOTE]
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.127
56
48
122
Sem jo preizkusil že par dni nazaj in me moti ena stvar, ki ti jo je nekdo že na slo-techu napisal (se mi zdi): to da keks ni skoz na spodnjem delu ekrana. Ker, če prideš previsoko, moraš potem dr.kati, da ga spraviš spet malo dol, da lahko spet štartaš proti gor ne da bi riskiral, da je kakšen badkeks direktno nad tabo.
Aja, pa intro screena ne bi bilo treba po vsakem gameoverju vključit.

Drugače pa kar težavna zadeva.

LP
 

seattle77

Zelenc'
28. avg 2014
4
0
1
Ja za restart sem dobil ze en kup podobnih komentarjev, tako da mam na ToDo listi, da bom preskocil Intro, tko kot si omenil.

Za sam gameplay sem mel pa ravno namen to kar omenjas, se pravi da moras drzat keks (hehe, I like it
smile-1.gif
) nekje na sredini, s cimer si olajsas igranje, ker lazje predvidis kaj prihaja.

Tnx za comment. Dobivam kr fajn feedback, tko da bom mel dost dela za vse pofixat
smile-1.gif
 

seattle77

Zelenc'
28. avg 2014
4
0
1
Za software in zvok/glasbo sem dal nekje 300-400€. Narejeno je s free verzijo Unitya.
Ce bi pa racunal vse ure ki sem vlozil v to od marca do zdaj, bi bla pa cifra kr visoka :D