Aprilia SR 50R ali Gilera Runner 50

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
15 let nazaj vem da je odprta runnerca bolj letela kot aprilia... sam so verjetno od takrat že vse zaštopal.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
Runner se pa bolje pelje. Meni je bil SR premehek. (primerjavo sem delal cca 10 let nazaj, možno da se je SR od takrat izboljšal
tongue-1.gif
)
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.384
363
83
Ljubljana
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
15 let nazaj vem da je odprta runnerca bolj letela kot aprilia... sam so verjetno od takrat že vse zaštopal.
Odprte sta obe okoli 85 kmh
kakor mi je znano je agregat isti. (od piagia)
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik Vprasaj pravi:
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
15 let nazaj vem da je odprta runnerca bolj letela kot aprilia... sam so verjetno od takrat že vse zaštopal.
Odprte sta obe okoli 85 kmh
kakor mi je znano je agregat isti. (od piagia)

Jaz imam trenutno 2 leti staro, praktično nič voženo ker ni časa ampak bolj kot ne sameva v garazi, skratka motor gre brez blokad in drugim izpuhom 90km/h po GPSu,kar je več kot zavidljiv rezultat, ob prodaji bodo šli poleg vsi original kosi,če bi slučajno kupec želel imeti tovarniški motor.

Problemi z skuterjem? Jah zaenkrat jih ni, tankat pa vozit, to je to, nič sravfanja razen rednih servisov. Če mislis da je bolje kupit novega kot pa leto dve starega, če ti finančno ni preveč dat 3 jurčke za skuterja, samo kupi
smile-1.gif


Lahko pa dobiš za 40-50% manj starega 2 leti, v tip top stanju ( če najdeš pravega seveda, ne trdim to za vse).