Apartma na hrvaški obali

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
Kako je pa kaj z dostopom do interneta v teh apartmajih? Vsaj kakšen wireless bi bil dobrodošel na vrtu med obračanjem žara
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik teapot pravi:
Kako je pa kaj z dostopom do interneta v teh apartmajih? Vsaj kakšen wireless bi bil dobrodošel na vrtu med obračanjem žara
smile-1.gif

Kupi si na Hrvaškem tisto sim kartico za internet pa je mir.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Jaz ravnokar dopustujem v Punatu, pa vidim še kar nekaj napisov "frei", tudi prve in druge vrste ob morju, cene pa nekje od 35 € dalje za studio-apartma ali apartma z ločeno spalnico.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.480
1.047
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Hvala.

Kaj pa Rab? Po možnosti Lopar? Iščem in iščem, pa je večinoma vse zasedeno. :S

Za kater termin pa iščeš? Pred 14 dnevi sem dobil še kar nekaj prostih apartmajev, sicer proti koncu avgusta...
 

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
A še na dopustu nemoreš brez interneta ?!
Nope, po dveh dneh postanem neprijetno živčen. Ne vidim razloga, da bi bil brez interneta, eni rešujejo križanke, drugi klikamo po netu.
cheer.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Malo poglej, ponekje skrijejo klimo v droben tisk.

"Air condition 5,- €ur per room "

5 EUR na dan za klimo.
bonk.gif
Potem pa naj dajo ceno apartaman, kot bi bil brez klime, pa se lepo doplača.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
182
13
18
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Malo poglej, ponekje skrijejo klimo v droben tisk.

"Air condition 5,- €ur per room "

5 EUR na dan za klimo.
bonk.gif
Potem pa naj dajo ceno apartaman, kot bi bil brez klime, pa se lepo doplača.

Kljub doplačilu 5€ za klimo je ta apartma poceni (v tem terminu 44€ + 5€ za klimo). Za to ceno je apartma odlično opremljen, v bližini morja, blizu plaže, pogled na morje. Za tako ceno v tem terminu trenutno ne dobiš bolje opremljenega apartmaja.
Vse to velja samo za to apartmajsko hišo (sem koristil njihove usluge), za ostale pa ne vem če so vredne te cene + doplačila klime)
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik tejc007 pravi:
Torej tole za mlado družinico kar priporočate predvidevam? http://www.hoteli-punat.hr/PSGrupaSmjJed.aspx?j=ENG&tip=app22&id=7091#0

Je še kaj podobnega na krku? Iščem tako kot začetnik teme, en apartma ob morju za 2 odrasla in otroka. Pa da je apartma vsaj spodobno opremljen - klima.
Jaz sem (še vedno
smile-1.gif
:
Vse kar je tukaj okol, je relativno blizu morja (tam do 100 metrov), plaža je super, zna pa bit malo gužve, če ste bolj zaspane sorte. Folk namreč že ob 7h nese dol brisače, pa še v naselju je dost McČehov, ti se ti pa itak skoraj na brisačo uležejo.
Drugače je pa to naselje super, zvečer do Punata tudi ob obali par sto metrov sprehoda, mesto Krk imaš z avtom tudi zelo blizu.
Za 500-600 € za 10 dni za spodoben apartma s klimo in manj kot 100 metrov do morja se meni zdi zelo ugodna kupčija, sploh, ker si iz LJ zelo hitro dol.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Moj point je bil, da npr. pošlješ mail "koliko stane apartma s klimo na noč"

Pa ti rečejo 50 EUR.

Potem ti pa nabijejo še 5 EUR na dan za klimo. :S Če vprašaš koliko pride apartma s klimo, potem pričakujem, da bo tudi cena podana na ta način.

Zdej sem si rezerviral en apartma za 50 EUR. Nikjer ne piše, da bi bilo potrebno klimo doplačati. Piše, da je poraba npr. elektrike vključena v ceno... Po moji logiki je klima na elektriko, torej je klima vključena v ceno. Kako pa bo, bomo videli.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
182
13
18
Imaš prav, ampak v tej agenciji punat tours so lepo korektni in ti napišejo vsak strošek posebej in si potem lahko zračunaš koliko pride na dan apartma. Ker včasih sploh ni nujno da rabiš klimo (to se zmeniši direktno pri lastnici, ali rabiš ali ne). Mi smo lansko leto rabili klimo ob koncu avgusta samo tri dni in samo toliko smo plačali. Tukaj pa je dopis katerega sem dobil lansko leto iz agencije:

Zahvaljujemo se na Vašem e-mailu, te Vam možemo ponuditi apartman za 2 osobe App 1/2*** ( zeleni ) kod gospođe Manzoni Ružica – Krčka 57

u terminu od 22 .08. do 05.09.2011.



Cijena: do 29.08. 44 Eur na dan za app / 2 osobe

Od 29.08. 39 Eur na dan za app / 2 osobe

+ prijava 1,50 Eur po osobi jedanput

+ eko taxa 0,15 Eur po osobi na dan za odrasle

Korištenje klime ( ukoliko se koristi ) naplaæuje se 5 Eur na dan.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
182
13
18
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Citat:
Uporabnik tejc007 pravi:
Torej tole za mlado družinico kar priporočate predvidevam? http://www.hoteli-punat.hr/PSGrupaSmjJed.aspx?j=ENG&tip=app22&id=7091#0

Je še kaj podobnega na krku? Iščem tako kot začetnik teme, en apartma ob morju za 2 odrasla in otroka. Pa da je apartma vsaj spodobno opremljen - klima.
Jaz sem (še vedno
smile-1.gif
:
Vse kar je tukaj okol, je relativno blizu morja (tam do 100 metrov), plaža je super, zna pa bit malo gužve, če ste bolj zaspane sorte. Folk namreč že ob 7h nese dol brisače, pa še v naselju je dost McČehov, ti se ti pa itak skoraj na brisačo uležejo.
Drugače je pa to naselje super, zvečer do Punata tudi ob obali par sto metrov sprehoda, mesto Krk imaš z avtom tudi zelo blizu.
Za 500-600 € za 10 dni za spodoben apartma s klimo in manj kot 100 metrov do morja se meni zdi zelo ugodna kupčija, sploh, ker si iz LJ zelo hitro dol.
Vag, v ponedeljek zjutraj sem štartal iz Punata ob 4:45 zjutraj na Igu sem bil 6:45, tko da ja, res si lahko hitro dol ali gor (vse je pogojeno s gostoto prometa) in se splača tudi za vikende it dol. Upam, da bo v petek tudi tako prazna cesta za dol.
cool-1.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Čeprav zunaj sneži, se počasi že ogrevam za poletno sezono.

Kriterije imam še kar enake: apartma čim bližje morju (prva ali vsaj druga vrsta, ampak absolutno ne več kot 100 metrov za hodit do plaže), po možnosti z dvema spalnicama ali vsaj spalnica in dnevna soba s kuhinjo (pa da je pohištvo staro manj kot 15 let), klima, pritličje ali prvo nadstropje, plaža mivka, pesek ali kamenčki (primerno za malčico, da gre v vodo), pa zaželjeno je tudi nekaj sence na plaži, pa da mi ni treba ravno ob 6h vstat pa nest brisače dol.

Termin bi bil nekje od 6. julija dalje, za 10-14 dni, cenovno pa sem si zamislil do ene 70 € na dan. Lokacija pa je lahko Istra, Kvarner, severni ali srednji Jadran, pogojno lahko tudi otoki (če je vse ostalo res top).

Ta vikend sem prečesal vse mogoče spletne strani, pa imam očitno prezahtevne kriterije. Če ne najdem nič pametnega, bom šel spet v Punat na Krk, kjer je v naselju Buka nekaj solidnih apartmajev po dost ugodni ceni (cca. 50-60 € na dan). Opcija je tudi, da gremo v Lopare na Mali Lošinj (že bil in je dost kul za majhne otroke), ampak me odbija res staro pohištvo v najdenih apartmajih.
Če ima kdo kakšno idejo ali priporočilo, bi se toplo priporočal.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To si videl?

http://www.mandrice.com/
Sem videl ja. Ni mi všeč, ker je bolj kot ne "out of nowhere", pa drugo (ki me še bolj odbija) je plaža. Kakor vidim, za zelo majhnega otroka (trenutno manj kot dve leti) ni lepega dostopa v vodo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ko boš našel kaj ustreznega še za nas tu napiši, nekaj si sicer že omenil.