Apartma na hrvaški obali

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Sem in tja se posamezniki hvalite, da ste dobili super-duper apartma na Hrvaškem v sezoni po izredno nizki ceni, torej bi vas prosil, da mi pomagate.
smile-1.gif


Iščem manjši apartma z dvema spalnicama (smo trije, od tega je mala stara eno leto), na hrvaški obali, čim bližje morja (zaželjeno prva vrsta), pa z nekaj sence in v mirnem kraju, kjer je možnost tudi kakšnega zvečernega sprehoda.
Lokacija: Kvarner (Cres, Lošinj, Krk) ali osrednja Dalmacija (nekje med Zadrom in Šibenikom).
Termin: prvih 10 dni julija (oz. tam nekje).
Cena: do nekje 70 € / dan.

Če ima kdo kakšne poznane apartmaje, ki zadostujejo zgornjim kriterijem, se močno priporočam za kontakte. Za dober kontakt dam brez problema za six pack
smile-1.gif
.

P.S.: kakor sam gledal po netu, nisem našel nič ustreznega, vse samo dražje ali pa apartma totalna luknja (ne mi pošiljat kakšnih povezav za apartmaje, kjer je pohištvo še iz Titovih časov).
Najbolj ustrezna opcija so sedaj mobilne hišice v kampu Slatina na Cresu, ampak padejo po kriteriju cene.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
glede na to, da sem sam zlooo lesen in len kar se tiče iskanja dopusta sem bil presenečen kak hitro sem tukaj našel in plačal en termin za čez vikend http://www.adriatic.hr/sl Cenovno tako čez prste zračunano pa bo prišlo vsaj 50% cenej v privat apartmaju 2 spalnici, kot pa mi je hotel dal ponudbo.
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
182
13
18
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Sem in tja se posamezniki hvalite, da ste dobili super-duper apartma na Hrvaškem v sezoni po izredno nizki ceni, torej bi vas prosil, da mi pomagate.
smile-1.gif


Iščem manjši apartma z dvema spalnicama (smo trije, od tega je mala stara eno leto), na hrvaški obali, čim bližje morja (zaželjeno prva vrsta), pa z nekaj sence in v mirnem kraju, kjer je možnost tudi kakšnega zvečernega sprehoda.
Lokacija: Kvarner (Cres, Lošinj, Krk) ali osrednja Dalmacija (nekje med Zadrom in Šibenikom).
Termin: prvih 10 dni julija (oz. tam nekje).
Cena: do nekje 70 € / dan.

Če ima kdo kakšne poznane apartmaje, ki zadostujejo zgornjim kriterijem, se močno priporočam za kontakte. Za dober kontakt dam brez problema za six pack
smile-1.gif
.

P.S.: kakor sam gledal po netu, nisem našel nič ustreznega, vse samo dražje ali pa apartma totalna luknja (ne mi pošiljat kakšnih povezav za apartmaje, kjer je pohištvo še iz Titovih časov).
Najbolj ustrezna opcija so sedaj mobilne hišice v kampu Slatina na Cresu, ampak padejo po kriteriju cene.

Na tej povezavi http://www.hoteli-punat.hr/PSGrupaSmjJed.aspx?j=ENG&tip=app22&id=7091 (Apartma Manzoni Ružica), je apartma kateri odgovarja tvojim pogojem. Bil že večkrat, apartma je sodobno opremljen, pogled na morje cca 50m, oddaljen od centra mesta cca 15min hoje, v mirnem predelu. Cena je bila lani ful ugodna 50€ na dan za apartma 2+2. Sam običajno za super duper poceni apartmaje začnem iskati v januarju, rezerviram pa najkasneje do konca februarja, ker je takrat ful izbire.

Lep pozdrav
 
Nazadnje urejeno:

pikovit

Pripravnik
3. feb 2008
402
2
16
52
kamnik
Poskusi tukaj.Mi smo bili dvakrat in je bilo zelo dobro.Do morja je 30 metrov-na koncu parcele odpreš vrata in je 5 metrov do morja.Pa veliko sence je in tudi tuš ima na svoji ograjeni parceli.Ima tudi pri vratih za izhod do morja teraso za sončenje-znotraj ograjene parcele.Možna je tudi uporaba žara.Mi smo bili v manjšem apartmaju.
http://www.ciovo-apartma.com/html/apartmaji.html
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Jaz sem bila lani s prijateljicami tudi tukaj. Res je super, tudi jaz priporočam.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Hvala vsem za pomoč. Nekaj mailov sem že poslal, še kakšen kontakt moram tudi poklicat, pa upam, da se kaj najde.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Jst vedno uporabljam Adriatic.hr ... na končno ceno dobiš še nekaj popusta, tako da se da kar poceni skoz pridet. Povsod maš slike apartmaja, piše tudi razdalja do morja in vse informacije, ki jih rabiš.

lp
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Jaz sem za letos vzel apartma za 2+3 za 60 EUR na dan, s klimo, na Murterju. Ampak pade glede na tvoje kriterije, ker se je za spodobno plažo potrebno vsesti v avto in se odpeljati na Kosorino, Æigrado ali Slanice.
Sem se pa zadeve lotil tako, da sem lansko leto na sprehodih gledal znake, si zapisoval telefonske številke in naslove... Na netu potem najdeš slike in direktno pokličeš lastnike...
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Hvala vsem za nasvete.
Našel sem apartma v Punatu na Krku, prva vrsta ob morju, cca. 800 metrov od mesta, sicer samo z eno spalnico, ima pa dva balkona na morsko stran in klimo, cena v juliju 50 € / dan.

Sem pa povpraševal tudi za Vodice in bi lahko dobil velik apartma 60 kvadratov + 40 kvadratov terase, prva vrsta ob morju, za 750 € / 10 dni, v juliju.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.099
166
63
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
Bravo. Evo ti primerjavo z mobilno hiško.
zmaga.gif

ne vem kaj hočeš pvoedat? a da se bolj splača apartma?

lej, ljudje smo različni... sem marsikje kampiranje dražje plačal kot bi mogoče dobil apartma...
ampak še zmeraj grem rajši kampirat in mi apartma ne pomeni nobenega užitka.
tkole je
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
ne vem kaj hočeš pvoedat? a da se bolj splača apartma?

lej, ljudje smo različni... sem marsikje kampiranje dražje plačal kot bi mogoče dobil apartma...
ampak še zmeraj grem rajši kampirat in mi apartma ne pomeni nobenega užitka.
tkole je

Hec je, da mobilna hiška združuje najslabše obeh svetov - visoko ceno kampa in nepovezanost z naravo apartmaja. Lose-lose.
smile-1.gif
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Ampak je pa WIN-WIN kombinacija če rad kempiraš, imaš dojenčka in se ti naserje slabo vreme, tistih nekaj dni je pa edini čas ki ga lahko izkoristiš to poletje.
Vedno so plusi in minusi, poleg plana A in B imej še plane do ÐŽJ
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Jst vedno uporabljam Adriatic.hr ... na končno ceno dobiš še nekaj popusta, tako da se da kar poceni skoz pridet. Povsod maš slike apartmaja, piše tudi razdalja do morja in vse informacije, ki jih rabiš.

lp

Glej takole se dela - greš na adriatic.hr, izbereš apartma, vidiš ime apartmaja in ga najdeš preko googla, vzameš email ali telefonsko lastnika in se meniš lepo brez posrednika ( v tem primeru adriatica).

LP