Apartma Brač

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Drug teden bi šel dol, recimo v ponedeljek dol pa v petek ali nedeljo nazaj gor. Pa me zanima, če kdo ve za kaj pametnega, lahko tud kako apartmansko naselje ali mobilne kučice v kampu, s tem da bi moralo bit dovoljeno za psa zraven imet.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Na pagu maš recimo tole, mi smo bili za 1. maj, wifi je delal ok
smile-1.gif
, v ceniku piše da je doplačilo za hišnega ljubljenčka cca 6€ na dan

 

SanchoPansa

Zelenc'
27. maj 2011
1
0
1
Capital Town
jaz sem bil lansko leto prvic v Omisu in sem bil res pozitivno presenecen nad mestom in tud prijaznostjo domacinov do turistov. mesto je res zelo zanimivo, zato pa bom verjetno tudi letos sel pogledat..

sem pa bil v teh apartmajih: http://www.omis-apartmani.com/
lastniki so ful prijazni pa se sveze ribe ti pripravijo, ce si zazelis
wink-1.gif
 

tincelj

Pripravnik
1. okt 2008
430
0
16
obalca
v Strašku baje ne moreš prespat manj kot 7 noči (ne prikolica, ne šotor, ne te kučice). vsaj tako so mi odogvorili v mailu. sem imela tudi jaz plan za it dol za en podaljšan vikend.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Od kdaj???

Sem bil dol v največji sezoni (zač. avgusta ali konec julija), itak povsod vse zasedeno, v Strašku pa še kar nekaj prostora. Razumem, da ti parcele, bajte... ne želijo oddat za 3 dni, ker jim zyjebeš teden, ampak šotor oz. ostale lastne strehe, ki jih pripelješ s seboj? Sploh če je še prostor?

Dopuščam seveda možnost, da imajo letos nova pravila igre, ampak zdi se mi zelo čudno. Jaz bi poklical in preveril še po telefonu, če "smeš" šotorirat samo par dni.
 

tincelj

Pripravnik
1. okt 2008
430
0
16
obalca
to je bilo tudi meni čudno. ampak tako so mi odgovorili na mail. mogoče imajo res nova pravila.
bom pa najbrž res še prej poklicala, ker je bil celoten mail mal čudno napisan. pa mogoče sploh niso razumeli, kaj sem spraševala (pisala sem v slo jeziku).