Android file explorer

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.021
2.457
113
Sem si namestil aplikacijo o radarjih. Sem opazil, da ima nekaj radarjev, ki jih sam nimam.
Ne najdem te baze na telefonu! In programa - kot seznam datotek - tudi ne!

p.s. kako lahko brskam po telefonu po istemu explorer, norton, ...
 
5. avg 2011
1.046
189
63
Okolica Ormoža
Sem si namestil aplikacijo o radarjih. Sem opazil, da ima nekaj radarjev, ki jih sam nimam.
Ne najdem te baze na telefonu! In programa - kot seznam datotek - tudi ne!

p.s. kako lahko brskam po telefonu po istemu explorer, norton, ...
Pa saj imaš menda na telefonu kakšen File Manager ali kaj podobnega. Ampak problem je, če ne veš imena datoteke, kajti potem je iskanje pravzaprav nemogoče.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.021
2.457
113
Imam dva.
Z nobenim ne morem najti ''pravkar'' instalirano aplikacijo. ta naj bi imela eno bazo, ki se je namestila ob instalaciji. se tudi update.
Kako do teh podatkov aplikacije?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.698
1.096
113
Z File Manager odpreš: Main storage/Android/data. Tu notri v data imaš vse app-e.
z večino se ustavi pri Android/data: "The contents of this folder can't be displayed here due to Android restrictions."
Potem pa na mojem (Xiaomi) napiše "View in Files" in potem gre. Ampak te aplikacije "Files" pa ne najdem nikjer kot samostojne, za samostojni zagon; vedno moram preko "File Manager" da mi napiše da tega ne bo odprl, naj kar tapnem na Files.
Total commander,
ta deluje brez pripomb o nekih restrictions, je pa, vsaj za moj nivo znanja, malce prezahteven oziroma slabo pregleden
, es file explorer.
kaj je to?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.021
2.457
113
uporabljam x-plore in total comader. plus app od xiaomi.
ko vstopam android/data je seznam aplikacij. želim odpreti Ampak javi Xiaomi: Dostop zavrnjen za vse app ki so jih namestili uporabniki. ali želiš odpreti z app Datoteke (Xiaomi app)? Potem gre naprej, pokaže pa ne nič! Nobenih datotek. Prazno.
je xiaomi hyper OS, android 13.

Imam eno app do katere dostopam brez problemov!!!s tem mislim dir programa.!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.021
2.457
113
This problem is given by Android 11 for security in all Android phones with this version. To access do it through Es file Explorer