Alter piknik

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Zdej bi se spet pisalo. Je nevarnost, da bi se 8888 ali 123 razstrelila. En je verski, drugi politični fanatik :evil:
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
MAh saj ni tako. Ko smo imeli zadnjo tako zadevo (v Trzinu?), smo pili skupaj (in se ne kregali o politiki) največji "sovražniki" (32, goba itd...). Pogrešali smo edino Snecerja.

Piknika v Cerknici se pa niti ne spomnim dobro (hehe), vem pa da ni bilo kakršnihkoli težkih scen (razen onega, ki si je zlomil nogo, samo to je drugo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
Mi, ki smo tu gor, smo na isti strani. ALTER-jevi.
Med sabo se pa ja ne bomo. Ali zaradi JJ-a.
Kaj je bilo z tisto nogo pol? Se je zarasla?
2 alter piknka:
-en za desne, tabele, tiste k hodijo k maši in so za janšo, pa ajde še za nsi
- en za ta leve, rdeče, tiste ki ne hodijo k maši in so za sd, levico in podobno

sledi poročilo tu gor, podkrepljeno s fotkami
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Spomnim se unih kruhkov, neki malega Vintgarja?, nekaj malega London puba? pa nekaj malo več piknika pri Softiju:
 

Priponke

  • FB_IMG_1593641240429.jpg
    FB_IMG_1593641240429.jpg
    24 KB · Ogledi: 715
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Spomnim se 8888 ko je prišel po še eno drugo jagnje do softija......brez da bi mu kdo povedal da bo tam pol alterja :D
 
  • Haha
Reactions: Car

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz se spomnim (bolj motno) enega lovskega doma naprej od cerknice, pa roll-bara, pa nekega "hrama" v mengšu, pa "kruhkov", pa "ravbarja", pa še česa...

Man tud neke slike, samo to smo rekli da ne bomo dajali javno gor.

Bi pa blo res fajn spet neki met. A ma kdo kak plac (lahko tudi samo info, če nima svojega). Zdej sicer hara korona, jeseni bi pa lahko kaj uštimali.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Aja, gore je bila debata, levi, desni in podobno. Kot ve več prisotnih, je meni v živo ravno za vse to, nima absolutno nobenih zamer do nikogar in upam da tudi meni nihče ne zameri (probam biti vedno "ljudski" do vseh).
 
Jaz se spomnim (bolj motno) enega lovskega doma naprej od cerknice, pa roll-bara, pa nekega "hrama" v mengšu, pa "kruhkov", pa "ravbarja", pa še česa...

Man tud neke slike, samo to smo rekli da ne bomo dajali javno gor.

Bi pa blo res fajn spet neki met. A ma kdo kak plac (lahko tudi samo info, če nima svojega). Zdej sicer hara korona, jeseni bi pa lahko kaj uštimali.


kmetije, kmečki turizmi (se najame kot skupina ljudi)
na Ajševici maš zihr kak primeren plac, če ne zarad druzga, ker tam padalci pristajajo...pikniki taki in drgačni, pa za prespat tud ne bi bil problem
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Jaz dvomin da bi lahko prišel. Edin če bi bilo kje blizu mure :)
Zato pa raje vidim da če koga zanese v Prekmurje da gremo na pivo. Častim :p
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.668
574
113
Jaz dvomin da bi lahko prišel. Edin če bi bilo kje blizu mure :)
Zato pa raje vidim da če koga zanese v Prekmurje da gremo na pivo. Častim :p
Ti tko al tko rabiš pasoš pa prevajalca, da lahko sploh komuniciraš ti trol prleški :D:gorjaca::cheer:za pir tolk cajta nis dal k h men demz hod. Še slepega cucka bi prej na kuzlo spravu.
Kwa pa un Gas station je bil še umes, pr poštarju smo se tm u mengšu zalomil pa še fajn je blo, dobr softijevga piknika sploh ne štejem, k tist ni blo nč, še stepl se niste. Aja ni blo ure da bi se lohka