Ali mi lahko pomagate pri nakupu navigacije?

opo

Pripravnik
2. dec 2007
50
0
6
Dan

Dajte mi svetovat katero navigacijo naj kupim ,oziroma katera je boljša med tema dvem kaj sta prišli v moj ožji izbor.

1.Navigacijska naprava GARMIN
Nüvi 2455LMT

2.Navigacijska naprava MIO
Spirit 487 Full Europe + Lifetime

Zanima me še ali za MIO nav. obstajajo poi točke in če se lahko vnašajo tako enostavno kot pri Garminu z POI LOADERJEM in če ne kako se vnesejo
Obe navigaciji imata doživljensko free nalaganje kart če se ne motim
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Brez razmišljanja Garmin. Obe imata lifetime nadgradnjo kart, vendar ima garmin še lifetime traffic. Za MIO boš težko kaj pametnega našel, vsaj po mojih izkušnjah. P.S. Če vzameš nuvi 2595 LMT imaš večji zaslon. Klik
 

lenovo

Pripravnik
17. avg 2009
193
0
16
Citat:
Uporabnik opo pravi:

2.Navigacijska naprava MIO
Spirit 487 Full Europe + Lifetime

Zanima me še ali za MIO nav. obstajajo poi točke in če se lahko vnašajo tako enostavno kot pri Garminu z POI LOADERJEM in če ne kako se vnesejo
Obe navigaciji imata doživljensko free nalaganje kart če se ne motim

Pri Mio-tu imaš možen uvoz večino točk npr. csv in ostala navlaka na PPlazi.
primer
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.114
113
Jaz imam Garmin 2455 BREZ LMT in ostalih kratic. Se da tukaj kaj nadgraditi, oziroma, kot sem že pred kratkim napisal, se mi zdi da ko sem Februarja 2012 Garmin kupil in ga nadgradil na zadnjo karto ( 90 dni ), da je karta vseeno stara. Konkretno zadnjič ko sem bil v Trebnjem, na križišču s krožnim prometom ( blizu TRIMO d.d. ) mi gps sploh ni pokazal krožni promet, pa sploh ni tako NOVO. To se mi je zgodilo že večkrat na različnih koncih SLO. Tako da predvidevam, da imam naloženo kakšno staro karto!? Kaj predlagate? Mogoče da posnamem novo CN Europe in naložim?

P.S: A je to normalno, da pri Adria Route ni mogoče vtipkati poštne številke kraja, ampak samo ime?
 
Nazadnje urejeno: