Agencija Jupiter

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Sicer je to bolanija, ampak saj glede te prve izjave agencija ni nic kriva.

So placi kjer se tvoja rit tud ne bo usedla ker imas premalo eur
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Si slučajno povezan s Turistična agencija Jupiter (še malo poboldano za strička Gugla), da jih zagovarjaš?

Ko bo enkrat tvoje članke citiral IP-RS, se mi pa spet oglasi.
priden.gif
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mene je zadnjič klicala, sem mel nekje v glavi, da je to neko sranje, pa sem jo hitro odjebal, da vozim. Očitno sem imel prav.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ksz

Jupiter klical in ste zadeli grcije in podobno zastonj do 8 oseb lahko si sami zrihtate prevoz in hrano. Kje bodo nategnl, ker vem da bojo. Nekatere piramide so dilale te hotele pa s8 mogu se koga zraven potegnt itd pac nateg. Torej?

Jbg zenska
 

en3rgie

Pripravnik
16. okt 2007
147
0
16
placal bos prijavnino, takse, brisace, zapestnico za zabave saj brez negre...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Mene glihkar klical in so ime falil ampak rojstno leto pa kraj in še par stvari so zadel tako da nisem siguren če nisem res kje kaj izpolnjeval.

Ne vidim pa točno kje lahko pride do natega. Z mojo mava itak plan it novembra na Dunaj. Če častijo teden nastanitve mi sploh ni problem plačat poti in hrane ker sva to itak mislila počet. Kje bi me potem lahko okol prnesl? Sicer bom naslednji teden šel na ta razgovor da vidim.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
515
174
43
Bodi pripravljen da bodo forsirali, da se termin rezervira takoj - brez razmisleka itd. Kot drugo (vsaj za Grčijo je bilo tako) nimaš nikakršnega vpliva kam boš nastanjen - kažejo slike apartmajev, ne povejo pa, da ni opcije izbire kje bi rad bil. Taksa je sigurno dodatni strošek mislim, da okoli 40-50€. Zapestnica kolikor vem ni obvezna, če si dopust organiziraš sam (brez doplačljivih vodenih ogledov) se je ne splača imeti. Če se da, prevoz organiziraj sam, bo ceneje.
Stvari govorim iz prve roke ker sem z družbo dejansko izkoristil ''nagrado'' Jupitra in šel na Krf. od takrat sem ''zadel'' še vsaj 5x
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Ok če mislijo vsiljevat kakšno nikakvo lokacijo na dunaju itak ne mislim koristit. Vsaj pomoje. Tja greva z avtom sicer in nazadnje sva spala v nekem industrijski coni na jugu dunaja. Ampak so bile tri nočitve tam 50 evrov na osebo, 100 skupaj. Pa je bila nikakva lokacija in nikakav hotel. Tako da se sigurno prišpara če dobim zastonj nastanitev. Tut če vsilijo še neko takso, 45. To je že po telefonu omenila.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Kje so zdaj vsi ti facebook promotorji? Včasih me je najmanj 1 na teden želel za prijatelja ...
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.129
63
48
123
Ce se prav spomnim, je lastnik jupitra zadevo zaprl, en drug je pa prevzel blagovno znamko in nadaljuje na podeben nacin. Mislim, da je original firma dolzna tudi svojim zaposlenim...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Toliko let so že pritožbe, oni pa še vedno poslujejo. Novinarji pa vsakič poročajo, kot da gre za novo stvar. Na posnetku imajo na vratih zeleno nalepko o izdajanju računov, torej so letos nekaj še delali.

Spominja na tisto uganjevanje besed na televiziji, ko nategujejo upokojence preko številke 090, pa jim izgleda nihče nič ne more.

Tole pokažejo v prispevku:
Jupiter Travel Nateg

Tudi nacionalka je poročala:
Agencija Jupiter okoli prinesla stranke
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.601
144
63
Sicer mani ni čisto jasno, da, se v dobi interneta najdejo osebki, ki še vedno nasedajo na takšne fore, pa na nagradne igre.... no ja jaz poznam dve, ki sta kao dobile nagrado ravno pri tej agenciji in seveda sta prijateljici in se nista zamislili, da ni to čudno, da sta dobili obe nagrado pri isti firmi wtf.... in plačali, denarja pa nikoli nazaj dobili....
Ah... dokler bodo obstajali osebki, kot sta zgoraj opisani, bodo obstajale tudi takšne firme, ki lepo obirajo naivne stranke.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Tudi mene čudi, da nekaterim narišeš "drek", še celo "povohajo" ga, ampak še zmeri noter stopijo.
Z obema nogama.

Albert je imel prav: človeška neumnost nima meja ...