Agencija Jupiter

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ali ti še poslujejo? Na spletu objavljeno številko se nič ne oglašajo..
Da bi jih povprašal, kako se da vplačati in izkoristiti kao njihovo nagrado za najem apartmaja...
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
daj no, ne bodi naiven. Je bilo že dosti povedanega na forumih o tej njihovi "nagradi"
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
to njihovo narado sem jaz "zadel" 3x
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem tudi zadel
smile-1.gif
so 2x klicali in podobno, pa sem našel v telefonu možnost blokade številke.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
515
174
43
Je tudi na tem forumu že bila tema o teh "nagradah". Jaz sem jo koristil in šel na Krf, izkušnje pa opisal v tisti temi.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Sej sem jo kao zadel, po tistem, ko so me pred eno štacuno anketiral.
Zdej bi pa mogoče izkoristil, sam 90 € jim ne dam, dokler ne vidim, koliko bi konkretno prišel najem apartmaja na Tenerifih.
Oglasijo se pa ne na stacionarca. torej neki že ni v redu...
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.538
1.143
113
Celje
No takole... trikrat sem že "zadel" to nagrado in vedno ignoriral. Tole temo sem bral nekaj dni nazaj in vceraj sem "zadel" še četrtič
smile-1.gif
naj bi dobil teden dni brezplacnega bivanja. Prevoz in hrana je moja stvar.

In ker sem imel 15 minut viška časa sem šel na "razgovor".

Ok šel bi na kanarske.... Ja gospod tu je poleg aktivacije nagrade (2x45€) potrebno plačati še članarino v kompleksu, ki znese dobrih 200€. Hrana in transport je moj strošek. No to ni več najbolj ugodno, glede na to, da sem vezan na določen kompleks...

Ok dajmo nekaj okoli barcelone poiskati... Ja gospod tu je obvezen naš transport. Cena.... Ni ugodno za ponujeno zgodbo.

Ok dajmo grčijo. Skupna cena spet kar nekaj.

Ok dajmo nekaj preko luže. Spet cena, ki niti približno ni ugodna.


Na moje vprašanje kje je sedaj tista moja "nagrada" in poceni dopust, je bil odgovor: vidim, da tole ni za vas. Očitno znate sami na bookingu rezervirati in je tole brezveze.

Pa nisem obupal. Ja pa gospodična jst bi res rad tisti dopust za 2x45€. Kam lahko grem? In pol je bila teta že nakurjena. Sej pa vam ze cel čas razlagam kaj so opcije. (Pač doplačila so obvezna). In ker sem bil še mal "nadležen" z lokacijami in ceno je postala zadirčna, prepotentna, nesramna,... Pa samo konkretno ponudbo sem želel. Na papirju s konkretnimi datumi. Ne to ne gre, vse cene so "cirka". Točne boste dobili pred odhodom (nekaj celo na lokaciji). Ja pa dobro jst bi na papirju da lahko vidim kje sem.

No tu sva zaključila, ker je njej dvignilo, da kaj jo sedaj zafrkavam da ona lahko pove približne cene meni pa je seveda odnos, ko je videla, da ne bom kar plačal, tudi dopisdilo in sem imel malce monologa
smile-1.gif


V glavnem pod črto, za "penzioniste" nategovati očitno deluje, ker sem jim zdi ugodno, če pogledaš malce širše in znaš uporabljati internet in se vsaj približno znajdeš med ponudbami je zadeva z "nagrado" čisti nateg in izguba časa.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
jah itak da je nateg in to v slogu njihovega direktorja Andreja Čopiča, frajerček ne nateguje samo svojih strank ampak tudi kaj drugega... (raje ne napišem kaj konkretno, da ne dobim kake tožbe)


edit: uffff vidim da je po forumih na internetu že ogromno napisanega o Čopiču in Jupitru, vse od nategovanj na razpisih za delo, do nategovanj zaposlenih, do nategovanj mladoletnic na maturancih, do prevar pri teh njihovah prodajah... ajejej
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113
No, ne vem kako je s temi "nagradami", kot sam razumem gre pri njih za koncept pravočasne rezervacije zakupljenih kapacitet. Na stranke/dobitnike nagrad
smile-1.gif
"pritiskajo" že pozimi in na ta način gredo stranke na dopust z njimi in ne z drugo agencijo. Praviloma so tudi bistveno cenejši od drugih agencij, sploh ko gre za destinacije Krf, Lefkas in Zakintos.

Sam sem z Jupitrom šel na dopust v Grčijo predlani in lani. Ceneje v Grčijo (Lefkas) dejansko ne bi šlo. Lani smo (2 para) imeli kot dodatno ugodnost še kabino na ladji in to v ceni dobrih 200 EUR po osebi (iz Trsta v začetku junija). O samih apartmajih ne bom preveč, so bili ceni primerni, je pa dejstvo da o taki ceni dopusta lahko pri drugih agencijah samo sanjaš.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.538
1.143
113
Celje
Hja mogoče je ugodno če bi gledal za 4 ali 6 oseb. Za dva pa bolj kot sem vrtel številke nikakor ni računice. Pa še apartmaji niso neki...
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
ksz

Obujam temo. Danes so me klicali na številko, ki je sigurno niso mogli dobiti na legalen način. Neka bejba, na začetku vsa sladka, da delajo anketo o potovalnih navadah.

- Kje ste dobili mojo številko?
- V TIS-u
- Nemogoče.
- Se opravičujem potem, mogoče smo se zatipkali, vas lahko vseeno anketiram?
- Ne. Zahtevam, da izbrišete številko iz baze. Če me še enkrat pokličete, vas prijavim.

Njen glas se v trenutku spremeni iz osladno prijaznega v nesramnega.

-Ampak gospod, to so pa grožnje.
-Ne, samo po zakonu bom ravnal, za razliko od vas.
- TU TU TU TU
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.539
61
48
na facebooku jim kaj napiši, boš takoj dobil kar nekaj grozilnih sporočil od njihovih agentov... pred parimi leti sem jim nekaj napisal v podobnem slogu kot opisuješ ti pa sem takoj dobil nekaj lepih sporočilc. Fascinantni so mi....zgleda se zgledujejo po svojem direktorju Čopiču
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Hm, FB ne najde njihove strani? Mogoče so jo ukinili zaradi preveč "prijaznih" komentarjev? :p
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik alfabet pravi:
ksz

Obujam temo. Danes so me klicali na številko, ki je sigurno niso mogli dobiti na legalen način. Neka bejba, na začetku vsa sladka, da delajo anketo o potovalnih navadah.

- Kje ste dobili mojo številko?
- V TIS-u
- Nemogoče.
- Se opravičujem potem, mogoče smo se zatipkali, vas lahko vseeno anketiram?
- Ne. Zahtevam, da izbrišete številko iz baze. Če me še enkrat pokličete, vas prijavim.

Njen glas se v trenutku spremeni iz osladno prijaznega v nesramnega.

-Ampak gospod, to so pa grožnje.
-Ne, samo po zakonu bom ravnal, za razliko od vas.
- TU TU TU TU

windows phone ima vsaj eno dobro lastnost

par sekund držiš na številko in klikneš blokiraj
priden.gif


mam že kar lep seznam Jupitera & co
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Tole je bilo zadnjič na TV:

Počitniška prevara: agencija obljubila poceni počitnice, a zavrnila družino, ker premalo zasluži

Ne ustrezate starostnim pogojem in vaš skupni letni dohodek je prenizek. Letovišče je višjega standarda in skrbi, da bi imeli dobre goste. Takšen odgovor je dobila gledalka, potem ko je bila pri agenciji Jupiter izbrana za počitnice z zastonj namestitvijo in se odločila za Tenerife. Ko je zahtevala nazaj denar, ki ga je že plačala, pa ga več kot štiri mesece ni dočakala.

Počitniška prevara: Številni ostali brez počitnic in brez denarja

Po objavi prispevka o težavah s potovalno agencijo Jupiter se je oglasilo kar nekaj ljudi, ki še vedno čakajo na vračilo denarja. Med njimi je tudi Matjaž Ajnik, ki je z ženo zadel počitnice v organizaciji Jupitra, a zaradi bolezni ne moreta na pot.