Afganistan

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.202
113
Sam se zavedam kje in kako živim. To pa še ne more pomeniti, da moram podpirati vse sranje ki ga "naši" sproducirajo. In ne ZDA ne opravljajo umazanega dela za EU. ZDA so drek in blato katero maže EU.
Sedaj pa hitro kak holivudski film pogledat kako dober američan reši svet.

In kaj ima to veze, da ena država napade drugo suvereno državo z razlogom "denazifikacije"?
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Destabilizacija bližnjega vzhoda, begunski val v evropo, .......

Vse OK za nas.....tudi prav.
Stvari vidiš po svoje, jaz pa po svoje. Ni vse prav, ni vse pravično ni vse lepo ampak jaz sem na strani zahoda in amerike. Ti pa kakor želiš.
Debata gor in dol nima smisla, nabili bomo 100.000 strani in še vedno bo vsak prepričan v svoj prav. Lahko pa greš kolesarit v znak protesta.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Kaj so pa talibanom storile zda? še z orožjem so jih zalagali proti sovjetom.
Preveč jim je bilo lepo pod ameriško komando......Če te zanima kaj in kdaj je šlo "narobe" si boš že našel.....

Stvari vidiš po svoje, jaz pa po svoje. Ni vse prav, ni vse pravično ni vse lepo ampak jaz sem na strani zahoda in amerike. Ti pa kakor želiš.
Tudi jaz.....kar pa še ne pomeni, da podpiram vsakršno sproducirano sranje z njihove strani.

Za primer....sem rimokatolik......veren, krščen, obhajan, birman in poročen.....otroci krščeni ipd....... . Moram podpirati brezpogojno vse sranje ki ga cerkev povzroča? Aja, ne hodim k maši (ne jaz ne otroci ne žena) in duhovniki mi gredo konkretno na k***c. Še vedno pa jih vzgajam v krščanskem duhu.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Tudi jaz.....kar pa še ne pomeni, da podpiram vsakršno sproducirano sranje z njihove strani.

Za primer....sem rimokatolik......veren, krščen, obhajan, birman in poročen.....otroci krščeni ipd....... . Moram podpirati brezpogojno vse sranje ki ga cerkev povzroča? Aja, ne hodim k maši (ne jaz ne otroci ne žena) in duhovniki mi gredo konkretno na k***c. Še vedno pa jih vzgajam v krščanskem duhu.
Vidiš saj o tem sem prej pisal. Nekaj takole po forumu in za šankom protestirate v resnici pa vse podpirate. Saj je vse jasno. Kdor živi v zahodnih državah oziroma pro zahodnih državah in živi po zahodnem sistemu, enostavno podpira ameriko, kapitalizem in demokracijo. Ob slabih stvareh se pa pač pogleda stran in živi dalje. Čisto preprosto, samo priznati si je treba.

Pa še tole da dodam. Jaz sem ateist in zavračam vse religije, tudi krščanstvo. Ampak glede na vseskupaj dejansko posredno podpiram krščanstvo pa če mi je prav ali ne.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Feniks in msenjur

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Vidiš saj o tem sem prej pisal. Nekaj takole po forumu in za šankom protestirate v resnici pa vse podpirate. Saj je vse jasno. Kdor živi v zahodnih državah oziroma pro zahodnih državah in živi po zahodnem sistemu, enostavno podpira ameriko, kapitalizem in demokracijo. Ob slabih stvareh se pa pač pogleda stran in živi dalje. Čisto preprosto, samo priznati si je treba.

Pa še tole da dodam. Jaz sem ateist in zavračam vse religije, tudi krščanstvo. Ampak glede na vseskupaj dejansko posredno podpiram krščanstvo pa če mi je prav ali ne.

Podpiraš lahko ti. Meni je večina zahodnih vrednot OK in jih podpiram. Ne podpiram pa generalno vsega sranja ki ga zahod sproducira kot ga določeni. In sam se pri slabih stvareh nikoli nikoli ne obrnem stran.
Če "naši" delajo pizdarijo, ni to nič boljše kot če pizdarijo delajo "ne naši". Kritika in objektiven pogled je vedno na mestu.
Sploh v luči tega, da "naši" pomagajo samo ko so v igri konkretni dobički in drugi interesi. Če nekega ekonomskega interesa ni, se hitro izgubi empatija in ostali bullšit s katerim nas fopajo pri intervencijah na ekonomsko zanimivih področjih.

Sveta tudi ne gledam skozi plašnice holivuda in kar generalno obsojam vse kar ni naše oz ni po naše.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Zakaj potem nismo napovedali sankcij ZDA že vsaj 20 let nazaj ?
Pa saj o tem že ves čas pišem. zato, ker nam je tako prav. Ker EU in vse prozahodne države pustijo, da ZDA opravi umazano delo namesto njih in vsi mi prebivalci teh držav to podpiramo, četudi nekateri v bifeju in po forumu razlagate, da to ni prav in si tako, kot politiki operete roke.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Pa saj o tem že ves čas pišem. zato, ker nam je tako prav. Ker EU in vse prozahodne države pustijo, da ZDA opravi umazano delo namesto njih in vsi mi prebivalci to podpiramo, četudi nekateri v bifeju in po forumu razlagate, da to ni prav.

Prav je samo ZDA. EU pa mora biti prav.

Gospodarsko je EU močno odvisna od ZDA, vojaško pa še bolj. Karkoli bo striček sam rekel ali naredil, bodo kimavčki v bruslju potrdili. Bodo že padali € in $ v blagajno na koncu.

Ali so intervencije zares potrebne za obstoj evrope in EU kot take? Ne niso. So pa potrebne za obstoj ZDA. In mi pač to moramo podpreti. Ne pa se nujno strinjati.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Prav je samo ZDA. EU pa mora biti prav.

Gospodarsko je EU močno odvisna od ZDA, vojaško pa še bolj. Karkoli bo striček sam rekel ali naredil, bodo kimavčki v bruslju potrdili. Bodo že padali € in $ v blagajno na koncu.
Točno tako je. Se strinjam.
Ali so intervencije zares potrebne za obstoj evrope in EU kot take? Ne niso. So pa potrebne za obstoj ZDA. In mi pač to moramo podpreti. Ne pa se nujno strinjati.
Jaz sem prepričn, da je veliko od tega potrebno tudi za obstoj EU, kot take.