Afganistan

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Jaz pa (če bi moral izbrat) videl raje, da državo zasede američan, kot rus. Ne izvajajo (več?) nasilnega etničnega čiščenja v okupirani državi, kot rusi počno še danes v 2022.
V etnično čisti Ruski federaciji (uraden naziv za Rusijo), živi preko 160 različnih narodov.

Težko čiščenje izvajajo !


Če kot pripadnik Slovanov navijaš za anglo-saksonce, ki so v zadnjih 500 letih (z redkimi izjemami) samo ropali, osvajali in ubijali po svojih kolonijah, potem ti svetujem, da se malo poučis o zgodovini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

B81

22. jul 2007
34.433
8.920
113
V etnično čisti Ruski federaciji (uraden naziv za Rusijo), živi preko 160 različnih narodov.

Težko čiščenje izvajajo !


Če kot pripadnik Slovanov navijaš za anglo-saksonce, ki so v zadnjih 500 letih (z redkimi izjemami) samo ropali, osvajali in ubijali po svojih kolonijah, potem ti svetujem, da se malo poučis o zgodovini.
Kaksno zvezo pa ima st. narodov s tem, kar rusi pocno? Zaradi mene zivi 500 narodov tam...

Pripadnost spet nima cisto nobene veze, 500 let nazaj so kristjani poceli to, kar danes pocno mualimani, pa lahko izbiras, ce hoces.

Zgodovina je tezka pri vseh narodih, danes pa zivimo v razvitem svetu, kjer nekateri se vedno lajkate ruski nacin "vojskovanja", kar je v resnici samo pucanje ukrajincev iz drzave, ker pac hovega Gladomorja ne morejo naredit.
Pa obrisi se malo...je ze nerodno.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
V etnično čisti Ruski federaciji (uraden naziv za Rusijo), živi preko 160 različnih narodov.

Težko čiščenje izvajajo !


Če kot pripadnik Slovanov navijaš za anglo-saksonce, ki so v zadnjih 500 letih (z redkimi izjemami) samo ropali, osvajali in ubijali po svojih kolonijah, potem ti svetujem, da se malo poučis o zgodovini.

Če navijaš za komunizem (pa čeprav prefarban), ki je v zadnjih 100 letih pobil STO milijonov ljudi, v glavnem svojih sonarodnjakov, izključno za obrambo položajev bolj enakega med enakimi (Stalin, Mao, Tito, Pol Pot,...) in neke morilske ideologije, ti svetujem, da se malo poučiš o zgodovini.

Za začetek:

 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888