A kdo nabija tale špil?

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
46
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Jaz jo imam na 3 sam ne vem če se upam prevzet to odgovornost. Sploh ne vem kaj to vse potegne za sabo. Se mi ne da brat raznih FAQ-jev.

Odlično!
cheer.gif

Mislim da ni kakšne hude odgovornosti ... vsaj ne da bi kje zasledil. Tko da, če upaš nared ... and we will follow
cool-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
v bistvu rataš guild master.... hja, ženske so ponavad hude diktatorke, tko da jest bi kr zate glasoval...

moški hitro naredijo premirje, ženske grejo do konca
cheer.gif
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
46
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
Ma res ne vem če sem jaz za take reči, dejmo rajš na kakšnega bolj pogumnega počakat, recimo tebe.
Kaj praviš?

Lahko
wink-1.gif


Sicer pa kot sem rekel, v kolikor ne bo še nihče kreiral alianse - Ares? novaa? - bom jutri zjutraj že pošiljal vabila
nahrung002.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
kr začni...jaz sem še daleč od 3. levela ambasade (bildam si surovine)
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
No če boste kej kmalu naredili alianso, se vam pridružim! Sem pa ravnokar poslal prošnjo neki drugi aliansi, ampak če jo boste vi prej kreirali se bom pridružil raje vam
cheer.gif




Sam to gre preeepočaaasi
bonk.gif

Mam šele 35 ljudekov v svoji vasici in tisto ubogo špranjico... zaenkrat nadgrajujem ostala polja.

Mate kak nasvet zame?
A 1 teden si 100% imun na napade in ostale naravne katastrofe?
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
46
Ta prvi teden ti ne morjo nič ja. Populacija se ti pa veča z gradnjo in nadgradnjo stavb.

@Ares: Vredi. Pol jutr nardim Alter alianso
cheer.gif
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
ksz

če boste sami začetniki v aliansi, ne boste zarad tega nič na boljšem, sploh pa si lahko med sabo pomagate že sedaj

naredite si obrambo, poskrbite za razvoj, potem pa vojsko delat. vojske nikar ne puščat same kadar niste online, se hitro zgodi, da vam jo pobijejo, raje jo pošlješ ropat par ur daleč
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:

No napada je že konec. Model mi je frderbal 4 vojake, sam mu tud jaz nisem ostala dolžna. Tudi on je odšel s 4-mi manj. Odnesel ni nič.
evil.gif




V bistu ti je nardil kr precej skode: surovine za vojake si izgubila in "poslovna skoda" - zgubila si roparje. Kr vojaki ne smejo lenarit v bazi, ampak sluzit kruh.
wink-1.gif




Drugace pa: ce vam roparji prvic kaj odnesejo, se bodo vracali.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
46
Evo Aliansa je narejena
cheer.gif


Napište svoje koordinate, da vam pošljem vabila.
nahrung002.gif