A kdo nabija tale špil?

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.211
192
63
Citat:
Uporabnik prjatu pravi:

če tisti, h kateremu pošiljate okrepitve nima dovolj žita, vam bo vojska enostavno pocrkala od lakote, zraven okrepitev se tako ponavadi vedno pošlje tudi hrano




To lahko posljes tudi sitterju, ceprav v normalnih razmerah ni dovoljen enosmeren prenos surovin ?

Se mi zdi, da tole pise nekje v pravilih...



Thnx za odg.
wink-1.gif




Edit: nasel.
redface-1.gif




http://si.travian.com/spielregeln.php



Citat:
Travian 3: Žito je izjema v primeru obrambnih situacij. Lahko je prenešeno z namenom vzdrževanja enot, a samo v primeru, ko je dodatno žito potrebno za vzdrževanje le-teh. Takšni prenosi so lahko samo redke izjme in se morajo prenehati po najkasneje 3 dneh (začenši s prvo pošiljko kot prvi dan).


 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Uf, zdej so se pa iz alianse BOS-SZ tut name spravili prasci.... čez uro me bodo tolkli tevtoni... pošiljam k bratu svoje premoženje
evil.gif



Prokleti Lejmrforce
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
če mene vprašaš, mislim da berejo naš forum...

Ja ravnokar sem hotel napisati identičen post!!! Danes sem razkril svojo produkcijo in evo, prvi napad že prihaja.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.455
1.188
113
bwahahahahahha.... čisto možno.... da vidim če bo kdo mene zdaj obiskal hehehehe
 

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
No, ce je pa tako pa naj povem, da je moje selo cisto v kurcu in bo v takem stanju se naprej. So don't bother
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Pri meni ne bodo praktično nič dobili prasci nemarni, ravno bom uspel nadgraditi tržnico da bom razposlal še več robe.





EDIT: Nenadoma imam željo da bi ukinili in zbrisali poste kjer so napisane naše pozicije in naši nicki!

EDIT2: brišem svoje poste kjer razkrivam identiteto, prosim če ostali tudi tako naredite
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.455
1.188
113
hehehehehe no no no... bomo naslednjo rundo to naredili... zdaj pa tak malo da se zabavamo
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Ja jst sm ZA. Sam bi blo treba tudi pazit koga bi sprejemali v alianso....že zdaj je nekaj takih za katere sploh ne vemo kdo so.


Napad je minil, tip mi je poslal 85 gorjačarjev, jaz pa nobene vojske. Zaenkrat ni nič videti da bi mi kaj manjkalo...kaj to pomeni da mi niso nič ukradli??? Kaj bi mi pa moral poslat da bi me pokradli?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.455
1.188
113
saj ti v reportu napiše odspodaj kaj ti je vse odnesel.....

a si ti meni kaj poslal? ker še nič nisem dobil namreč....
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.455
1.188
113
ja... nič ti ni odnesel.... drugače pa je tale lejmr mene napadel prej... in me oskubil.... majke mu !
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.455
1.188
113
hysterical-1.gif


pa saj ne morem verjet.... pa da se ni našel en pacient, ki je pomotoma uskladil svoj napad na alkoholika z mojo obrambo
hysterical-1.gif