5 dni v evropi, pogoj, da je poceni

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Problem tvojih kuponov je, da oni nimajo več termina frej in jih lahko vržeš v smeti. Vse je bookirano do konca aprila, zmenit pa se ne da, da bi prestavili.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Jaz sem gledal par noci za 1. maj in za tist denar grem lahko za en teden na dopust
smile-1.gif


Moram se malo poguglat, pa tele vase ponudbe precekirat.

LP
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Thanks Bizz. Tile so se najugodnejsi...tudi napram Ibisomvim hotelom.

Ker nisem se nikoli delal rezervacij preko omenjene spletne strani...kaj izberes hotel na dolocen datum, placam, sprintam kar dobim na mejl in pol se z tem printom prikazem pred hotelom? Kaj se moras prijavit do kake dolocene ure? Odjavis se verjetno do 12ih?
Ti vem da si ze delal rezervacije preko booking.com. Kake so tvoje izkusnje? Kako poteka "proces"?
cool-1.gif

LP
 
Nazadnje urejeno:

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Sem že kar precej rezerviral preko booking.coma. Nikoli problemov, daš jim št. kartice (ki je ne bremenijo - garancija za resnost ponudbe
grin1.gif
) in to je to.
Za vsak slučaj lahko pošlješ še emajlirano pošto direkt na hotel (ste dobili, je vse kul, bla, bla) meni so še vedno odgovorili, da "me z največjim veseljem pričakujejo..."
Običajno je bilo ob prihodu samo vprašanaj ali bom plačal z isto kartico kot je bila rezervacija in zadeva zaključena.
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Skoraj za vsak hotel imaš spodaj pod podatki o sobah podatke glede Wifi povezave, parking in pa ure prihoda in ure odhoda. Enostavno označiš želen datum in sobo, in rezerviraš. Kot je tesfalar že povedal, pri večini hotelov je kreditna kartica samo za garancijo, če se slučajno ne prikažeš. Plačam pa potem vedno z gotovino v hotelu.

Sam vedno rezerviram preko booking.com (že vsaj 10-15x) in ni bilo niti enkrat nobenega problema. Vedno sprintam potrditveni mail, kjer so vsi podatki in to je to (Nikoli ne pošiljam dodatnega maila v hotel). Vedno pa gledam tako da ima hotel "free cancellation" in če se le da zajtrk vključen. Če se postaviš na modro ikonco i (pod conditions) ti pokaže informacijo do kdaj velja brezplačna možnost odpovedi in cena zajtrka (če ni vključena v ceno).

Tudi če si premisliš in bi želel jutri rezervacijo preklicati, to narediš s par kliki na booking strani.

Tako da brez skrbi bookiraj dopust
smile-1.gif


Lp
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.884
2.183
113
hotel intruprag je najslabši ever v katerem sem bil.... temu bi težko sploh hotel rekel vendar pa je treba pomisliti sledeče...
v sobi smo samo spali praktično cel dan pa smo bili v pragi in tja hodili vsak dan s podzemno od katere postaje pa je ta hotel le 5 minut peš into se je meni izkazalo za zmagovalno... sem ob tem pozabil tudi na nivo hotel o fak še posebej če pomisim da je bil cenovno res hudičevo poceni... poleg vsega pa je še v bližini enega nakupovalnega centra da sem mojo lahko malo pogledat odpeljal in šel v špar po cel prtljažnik piva ki je bil o fak hudičevo poceni
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Pivo je od recimo 1€ pa do 2€ tam okoli karlovega mosta. Malo ven iz centra je tudi malo manj kot 1€. Smešno mi je bilo to, da je bila kava 1,5-2€.

Hrana so recimo kakšni meniji (ala golaž in podobne njihove jedi) v centru cca. 4€. Če si privoščič malo več takoj nanese 10€.

Skratka, da se najti poceni zadeve če malo poiščeš - tudi v strogem centru.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.884
2.183
113
iskal sem predvsem lokale s tradicionalno njihovo hrano pivo je šlo itak zraven... pivo več kot 1,3 nisem plačal kosilo pa od 4-8 odvisno kaj smo si zaželeli... če bi namensko hotel šparati bi pojedel in popil za 5eur in to bi bila dva tavelika piva in nekaj preprostega kakšna klobasa z zeljem recimo