3-4 dnevni oddih

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Nekje v Sloveniji in bližnji okolici iščem kraj za 3 do 4 dnevni oddih in spremembo okolja zame in za mojo drago. Ker ima tu gor marsikdo več izkušenj z takimi stvarmi od mene, me zanima, kje so kake lepe lokacije za izvest kaj takšnega.

Pogoji:
-polpenzion
-ne pretirana cena (tam ene 200-250€ za oba, še raje pa manj
grin1.gif
)
-kolikor toliko pametna lokacija
-lep ambient
-..............

Opcija so kake toplice, ni pa nujno, termin niti ni toliko važen, preferiram pa vikend varianoto, da se kaki dan dopusta prišpara, pomemben je ambient in lokacija.

Sicer ima en kup točk z dinersa za popuste na tele oddihe, če ne bo drugega bom vzel eno od njihovih opcij, rad bi pa slišal kaka mnenja z 1 roke če je le možno.

Hvala vsem za odgovore.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Hotel Salinera v Strunjanu ali Hotel Haliaetum - San Simon.
Midva z zeno greva najverjetneje v Haliaetum ,lani sva bila v Salineri in lahko samo pohvalim. Oba manj kot 40€ dnevno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Predlagam terme vivat. glede cen pa ne vem si sam poglej ampak jaz sem bil navdušen.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.973
1.428
113
Citat:
Uporabnik der_Starke pravi:
Opatija naprimer....

Kaj je pa tako lepega v Opatiji?

Vse pozidano, plaže ograjene, bil nekaj dni nazaj in me je konkretno razočaralo, nikakvo je bilo.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Rim je res za videt, sigurno pa ne z avtobusom, in to z eno nočitvijo!
Če si želita takih aktivnih počitnic, pojdita kam bližje, z lastnim prevozom...

Nama so krasni vikendi na Veliki Planini (kolega ima sicer planšarsko kočo,vem pa da se tudi druge koče precej oddajajo).
Sneg, kamin, romantika, narava... enostavno lepo.
 

der_Starke

Pripravnik
22. jun 2010
881
5
18
Vzhodna - MB
Izven sezone mas najboljse hotele z velnesom, bazeni.... za smesno ceno (paketne cene ipd)
Gostinska ponudba v mestu in okolici je vrhunska.

Ne bi sel na poletni dopust... za 2,3 dni pa se malo sprehodit, do Krka skocit, spocit pa fajn pojest pa je vec kot OK. Pot domov pa uberes cez Istro, pa se par kulinaricnih uzitkov....
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Poldo; za 40 je cena na osebo na dan. Za dva nemogoce s polponzionom
Nisem mislil oba kot dve osebi ampak kot da oba hotela ponujata polpenzion za to ceno.
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
905
153
43
SE podpišem pod tole

Mir, lepa okolica, izleti,...mali welness, ...

Mi gremo letos v Novigrad, Maestral,baje imajo lep novi wellness.

Lp,
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Umag...Hotel Sol Garden Istra...super hotel,notranji wellness, bazeni...fajn hrana itd. Preizkuseno dve leti zapored.