208 svetile luci na parkingu

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
208, 5 let, luči svetijo le če jih noter prižgeš. Odklep, zaklep blinkajo smerniki.
Prej pa moja prijavi, da so svetile pozicijske oz. dnevne led spredaj, avto parkiran pred bajto. Pa jo malo panika, ker enkrat so ji že maznili en voz. Odklenila, piskanja za prižgane luči ni bilo.
Sveto prisega, da ni bil odsev sonca ali karkoli podobnega.
Jaz sem poskusil klikat z daljincem, pa se luči v nobenem primeru ne prižgejo.
Kakšna ideja kaj, zakaj, kako?
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Dolocene luci na soncu sijejo tako, da ne mores lociti od prizganih. Sicer pa bi glede na letnik avto moral imeti follow me home funkcijo in pa prižiganje luči prek daljinca. Morda jih je sprožil kak mimoidocivz enako frekvenco, lahko se je enostavno malo odfukalo elektroniki. Morda je bil ko si ti poskusal avto ze v eko-mode in zato nisi mogel prizgat.... Ignoriraj
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
208, 5 let, luči svetijo le če jih noter prižgeš. Odklep, zaklep blinkajo smerniki.
Prej pa moja prijavi, da so svetile pozicijske oz. dnevne led spredaj, avto parkiran pred bajto. Pa jo malo panika, ker enkrat so ji že maznili en voz. Odklenila, piskanja za prižgane luči ni bilo.
Sveto prisega, da ni bil odsev sonca ali karkoli podobnega.
Jaz sem poskusil klikat z daljincem, pa se luči v nobenem primeru ne prižgejo.
Kakšna ideja kaj, zakaj, kako?
Moj Ford ima v nastavitvah od avta, da se luci prizgejo ob odklepu za 15s. Enako zaklepu avta. Poglej po menijih ce je kje kaka opcija za vklop.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Da ni slučajno pustila 'žmigavca' vklopljenega in je zato svetila parking luč - torej led luč?

(če je svetila zgolj ena, je dokaj verjetno tak scenarij..seveda če ima Peugeot rešeno na tak način -> sprobajta)