sončna elektrarna

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.248
3.392
113
Nic komentarja, narocili novega, i.eli na zalogi, prisli zamenjat cez nekaj dni.

Edina stvar, ki me je zmotila je, da je na vreckici z garancijo bila nalepka s crtnimi kodami razsmernika najprej 17 kw, prelepljena s 15 kw in se tretja z 12.5 kw, katerega sem dobil.
Vse crtne kode enake, le moc drugacna, wtf je to...
Upam, da mi v Izraelu znajo povedat kaj o tem v ponedeljek.
Zgleda, da iščejo do katere obremenitve še dela. Resen razsmernik je deklariran za določeno moč in to tudi obvladuje.
Ker na področju SE ni nekega resnega nadzora v primerjavi z malimi HE je pač rezultat tak, da crkujejo paneli, razsmerniki in gorijo strehe. :(
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.627
1.074
113
Ta krog smo ze šli... Pa ne bi se enkrat... Jaz sem izbrala, da. Ne da bi prej pogledala, kaj to pomeni pri Bisolu
se pravi da sol-navitas ne uporablja bisolovih panelov, razen na izrecno željo stranke? Ker sodelovanje z bisolom tudi meni ni ravno pozitivna referenca, prej obratno.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.452
5.460
113
se pravi da sol-navitas ne uporablja bisolovih panelov, razen na izrecno željo stranke? Ker sodelovanje z bisolom tudi meni ni ravno pozitivna referenca, prej obratno.

Ne vem, prosi za ponudbo la bos videl. Jaz sem hotela all-black panele in te so edini bili kjerkoli, da so bili takoj.