Razmišljanje o duši dvojčici

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
...tolk o javnem ponujanju...izgleda da govorice kar držijo...da te bo nekdo normaln imel rad, moras biti lepa in predvsem prijazna in biti brez glupih izpadov... to bo pa kar tezko, a ne.
smirk-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
...tolk o javnem ponujanju...izgleda da govorice kar držijo...da te bo nekdo normaln imel rad, moras biti lepa in predvsem prijazna in biti brez glupih izpadov... to bo pa kar tezko, a ne.
smirk-1.gif

hysterical-1.gif

sem te čakala, da spet eno vržeš na moj račun. Love u too
priden.gif
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
A dej noooo
hysterical-1.gif
nisem nikjer tega poudarjala. Malo heca mora bit tko al tko.

OK...mogoče nisi glih poudarjala ampak omenila pa si al pa se vsaj strinjala s tem
wink-1.gif


Sicer pa veš kako pravijo: v vsakem hecu je nekaj resnice
grims-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:Sicer pa veš kako pravijo: v vsakem hecu je nekaj resnice
grims-1.gif

To tudi jaz vedno pravim
evil.gif

ampak glej...ljudje smo že tko preveč zahtevni. Vsi bi neki oh in sploh. Sploh več noben ne gleda na pomembne stvari. Čist tko. Ne bom rekla, da velikost, ni pomembna. Ker je. Vsaj meni. Oz. lepše povedano: bolje se ga čuti
hysterical-1.gif
Ampak dosti bolj pomembno je, da se s človekom nasploh ujameš v sexu (kar je spet zelo pomemben faktor uspešne veze). Kar je pa dosti pogojeno s čusti do te osebe.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
ksz

Je pa pri ženskah nekaj zelo čudnega, zapletajo se s psihopati in podobno sodrgo, se totalno zapalijo....potem po parih mesecih očitnih znakov "kretenizma" le dojamejo, da zadeva ni ok. In spet potem spoznavajo naprej kretene....in zgodba se ponavlja. Potem pa končno spoznajo nekaj, kar naj bi bilo ok (fant ima službo, ne pije, ne kadi, lepo vzgojen, ne zamuja, se razume z njenimi starši, je duhovit...), no pri takem pa potem pogrešate vse delikte, katere ste predhodno doživljale pri bivših. Zelo verjetno je, da vas tak fant sploh ne bo privlačil, ker se vam bo zdel nezanimiv.
To je nekako tako, kot, če bi kupil Ferarija in se potem pritoževal, da je prehiter, potem bi mu odklopil polovico cilindrov in avto bi postal nezanimiv....
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Razumem kaj hočeš povedati. Ampak glej, kot sem že rekla, ne jokam zaradi slabega izbora.
In verjemi, pretepača žensk ne prepoznaš na prvem zmenku. To se pokaže dosti kasneje. Toliko kasneje, ko si že čustveno zelo vpleten. Ampak tudi to je za mano
cheer.gif


Danes razumem celo ženske, ki jih tip/mož fizično zlorablja, pa še kar vztrajajo pri njemu
crazy1.gif
 

WolfSLO

Pripravnik
20. avg 2007
183
0
16
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

Imate tudi vi željo, da spoznate nekoga, s katerim se boste postarali, s katerim se boste stiskali na klopci v parku čez 30 let? No matter what. Da ne boste obupali po prvem prepiru....mislim, da vsak človek potrebuje sočloveka, ki ga bo razumel, zjutraj stisnil k sebi, potolažil, ko bo štala v službi, pomagal, ko bo avto crknil
cool-1.gif

Ti sedaj iščeš idealnega
hysterical-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Čakaj malo, kako jih lahko razumeš, da vztrajajo? Odmislimo primer, ko je materialno in stanovanjsko odvisna od partnerja+kopica otrok....pa še v tem primeru se da kaj naredit...
Če to razmeš, si dober kandidat, da jih boš spet fasala....
frown-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi: Vsaka šola nekaj stane, moja je bila draga....ampak brez nje ne bi bila to kar sem.

Tudi moja šola je bila zelo draga. Žal. Ampak ne bom jokcala zaradi tega. Niti nočem razlagati kako je do vsega prišlo, ker ni tako kot mislite, pa niti ni to namen te teme.

Lahko nam pa zaupaš, ali imaš plavo levo ali desno oko?
confused-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Tamara, izjemno čuteče napisano. Prav začutila sem, kaj hočeš povedati.

Želim ti, da najdeš nekoga takega. Ampak, kot so že drugi napisali - ko ne iščeš, najdeš. Preverjeno.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
ksz

Je pa pri ženskah nekaj zelo čudnega, zapletajo se s psihopati in podobno sodrgo, se totalno zapalijo....potem po parih mesecih očitnih znakov "kretenizma" le dojamejo, da zadeva ni ok. In spet potem spoznavajo naprej kretene....in zgodba se ponavlja. Potem pa končno spoznajo nekaj, kar naj bi bilo ok (fant ima službo, ne pije, ne kadi, lepo vzgojen, ne zamuja, se razume z njenimi starši, je duhovit...), no pri takem pa potem pogrešate vse delikte, katere ste predhodno doživljale pri bivših. Zelo verjetno je, da vas tak fant sploh ne bo privlačil, ker se vam bo zdel nezanimiv.
To je nekako tako, kot, če bi kupil Ferarija in se potem pritoževal, da je prehiter, potem bi mu odklopil polovico cilindrov in avto bi postal nezanimiv....

Ene ne vejo kaj bi rade. V takšni situaciji nismo tipi nič krivi ampak si ženske še niso na jasnem kaj bi rade pri tipu. Pol pa pride ven, da ni pravih tipov... Če veš kaj iščeš vedno najdeš. Če pa vsak mesec iščeš nekaj drugega pol se bo pa najprej treba mal zamislt kaj sploh iščeš (ne kratkoročno ala. luškan, dobr fuka pa še neki ma pod palcem ampak it mal globje) in mal delat najprej na sebi.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Vse lepo in prav.



Recimo, da tale napisana basen govori o tebi.



Največkrat opazim problem pri puncah, da od sebe izzžarevajo negativno energijo, ker jih iskanje idealnega opraševalca zamori. Žal take punce največkrat fašejo bumbarja z negativnimi lastnostmi. Formula za idealnega partnerja. Enostavno je ni.



Je pa res, da zadnje čase so materialne zadeve zakon.
cheer.gif
Vse manj je pistnih ljudi, ki resnično povejo tisto kar mislijo ob tem pa delajo načrt kako te nategniti na suho.
 
Nazadnje urejeno:

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Danes sem zelo naravnana v prihodnost. Mogoče zato, ker mi je ta teden že druga prijateljica sporočila, da je noseča
cheer.gif
zelo sem vesela za njiju obe.
....

Hmmm, če me spomin ne vara, si eno zelo podobno debato začela že nekaj mesecev nazaj, na bivšem forumu.
grims-1.gif


Drugače pa - ja, duša dvojčica vsekakor obstaja.
012.gif
Mislim celo, da jih je več (ampak to so že filozofske debate). Glede napisanega v uvodu pa - moje mnenje je enako. Razen eno pripombo imam - včasih popoka tudi stran, ki ni pametnejša. Na srečo.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
... Ampak, kot so že drugi napisali - ko ne iščeš, najdeš. Preverjeno.

Ja, to je res zanimivo ... Ponavadi je tudi tako, da dostikrat v takih primerih kaj zamudiš ... Sam se potem tolažim tako, da gre za "višje sile" (o.k., to spet spada pod filozofske debate ...). Npr. ravno včeraj zvečer se mi je v Diamantu zgodila ena taka scena.
smirk-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Tamara!

Cut the CRAP and stop whining!



Aja, pa odloči se že enkrat, ali hočeš imet +18 centi, al nekoga ki te bo crkljaj in spoštoval in mel rad in oh in sploh "DizzyReed" pocukrane zadeve. Oboje hkrati ne gre
ne-ne-1.gif






Drugače pa sorodne duše ne obstajajo, ljudje se najdemo, smo srečni skupaj, se spremenimo in postanemo nesrečni skupaj, prevaramo in se skregamo. Toliko o sorodnih dušah. Tega NI. Vsaka na novo začeta zveza je kot tiktakajoča bomba ki čaka da eksplodira. Sooner or later....



Tisti ki ostanejo za "večno" (30+ let) skupaj so redki kakor so redke naravne blondinke z modrimi očmi in z urejenim podstrešjem in s pravo košarico na prsih. Znanstvena fantastika jih je odkriti.
 
Nazadnje urejeno:

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Ker smo pač v teh letih ko se bo treba počas za stalno poparčak, no pri meni je še kar nekaj časa
tongue-1.gif
, opažam da ko se od kakšnih kolegic kolegice poparčkajo in ratajo noseče tudi one takoj napalijo nato. Enostavno se začnejo vse obračat potem v to smer, ker so pač vse kolegice v tem. In potem poslušaš kako je una noseča in to že zdej in bla, bla, bla.... No uglavnem, pustmo to.

Pri vsakem pride trenutek, ko se želi zavezati samo enemu in preživet preostanek življenja z njemu. Tamara tole ne bo letelo nate, ampak govorim na splošno kaj se dogaja. Ko so vsi še mladi, skačejo iz cveta na cvet, če majo resno zvezo varajo in potem pridejo v leta, ko se odločijo da bodo začeli resno živet in se posvetili samo enemu partnerju. Če mene kdo vpraša taki ljudje niso sposobni živet samo z enim ker nimajo pojma kako to zgleda. Nikol se niso ničemur odrekli, ker so skoz počeli tisto kar je njim pasal in dejansko sploh ne vejo kako resna zveza zgleda. Samo to ne pomeni, da si vsak vikend z drugim. Vse skupaj isto izgleda, kot da bi šel skakalec na velikanko brez treninga skočit. Ja valda da bo padu že na mizi. V maldih letih pač menjaš partnerje, da ugotoviš kakšne osebe ti najbolj ležijo in da vidiš kako to zgleda. Pač nekakšen trening za resno življenja. Itak večina ljudi razvija svoj karakter in pridejo v končni fazi že tukaj odstopanja. Dokler bodo večina gledala samo na svoj rit in se bodo požvižgal na druge, bo pač tako. Zmeraj težje bo najdit nekoga, ki bo pripravljen ti stat ob strani in ne bo gledal samo na svojo rit.

Tamara dobri fantje obstajajo, pač si mela nekaj smole v življenju. Ne hitet in zdej neki na vrat na nos rinit v neki zvezo, ker bo samo še slabše. Tapravi se v končni fazi že povohajo med sabo.
tongue-1.gif
In kot je že nekdo rekel, bodi to kar si. Večina so sami nastopači, ki gredo ven samo zato, da dobijo eno za pod sabo. Dobri fantje se ne bodo slinl od ene do druge, ker imajo na žensko malo drugačen pogled, kot lokalni jebači.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ti si pa sam za oženit mater. A maš kako sestro (ki ni ravno Grozilda) ki podobno razmišlja kot ti?