POI in radarji za navigacijske naprave

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Zanimiv spletni forum:



POIPLAZA



V priponki so pa slo radarji.



Priložen slo speedcam razzipajte in takšnega prekopirajte.

Naložite jih direktno v mapo kjer je TT karta EE in bo delalo.



Aktiviranje radarjev oz. opozarjanje:

Change preferences > enable/disable POIs (notri morate imeti poleg radarjev itd kljukice)



nato



Change preferences > manage POIs > warn when near POI in tu jih lepo dodajate (določate razdaljo koliko prej vas bo opozarjalo in s kakšnim zvokom itd)



 

Priponke

  • 79-POISlovenijaTOMTOM.zip
    9,3 KB · Ogledi: 660

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
tole je pa huda zadeva...

res je, tele naprave še nimam v lasti, pa me zanima, če mi kdo lahko priporoči kje in kaj se splača vzeti...
malce sem noob na tem področju...
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Lahko si kupiš navaden dlančnik, lahko takega, ki ima vgrajen gps, lahko pa tudi telefon/dlančnik.

Naložiš karte in že si navigacisko sposoben.

Sam imam PDA Asus mypal 730 w in telefon/dlančnik HP Ipaq rw 6815, oba delata kot šus.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Men sta za glasovno vodenje še vedno najboljši in najbolj zabavni "Dirty Selma" in "Dirty Naomi". Tako mi vsaj ni dolgčas v avtu ker mi vsake toliko časa kej prbije kot je recimo "Turn left, you dirty boy!". Al pa ko prideš na cilj reče "You arrived your destination. OOOOOhhhh, you were amazing! Now you can have my pussy as your prize!"
Jst se pa zraven poščijem od smeha
hysterical-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Obljuba dela dolg(ega).

Tukaj so glasovi od Tanje (SLO), Boruta (SLO), Caravaning club (SLO), Dirty Selma (ENG), Dirty Naomi (ENG).

Glasovi od prvih treh so dvojni zato ker so rahlo editirani in so zvoki rahlo pridušeni (visoki toni so odrezani).





Glasovi za TomTom 6







edit: POZOR! Za morebitne spontane erekcije, zmanjšano koncentracijo med vožnjo in/ali klofute od svojih boljših polovic - NE ODGOVARJAM! Uporaba na lastno odgovornost
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
lol! Pa sej tole dela tud na najinmu qteku, ne? Mislm,na Igo-ju? Bomo mal boruta sprobal... Se gps vmesnik si morm kupt, ker sem ga imel prej na izposoji
frown-1.gif


Malo off topic: Mogoče kdo ve, kje bi se dal ksnga malo bolj poceni v SLO kupt...pač, za povprecnega userja...

Off Off
tongue-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Obljuba dela dolg(ega).
Tukaj so glasovi od Tanje (SLO), Boruta (SLO), Caravaning club (SLO), Dirty Selma (ENG), Dirty Naomi (ENG).
Glasovi od prvih treh so dvojni zato ker so rahlo editirani in so zvoki rahlo pridušeni (visoki toni so odrezani).


Glasovi za TomTom 6



edit: POZOR! Za morebitne spontane erekcije, zmanjšano koncentracijo med vožnjo in/ali klofute od svojih boljših polovic - NE ODGOVARJAM! Uporaba na lastno odgovornost
cool-1.gif

5* dobiš za tole...



....ah šit, sem ti jih že dal....
redface-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
lol! Pa sej tole dela tud na najinmu qteku, ne? Mislm,na Igo-ju?

Jst sm brisal iGo in šel na TomToma ki je boljši pa tut trenutno imajo karte s katerimi ni problemov pri povezavi cest na mejah (recimo na Hrvaško). Tako da ne vem če tej zvoki delajo na iGo.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Update radarjev za iGO (iz teme Points of Interest (POI) za Garmin (Nuvi,IQue)SLO), dodane tudi radarji Evrope z datumom 1.8.07 ter radarji Hrvaške!
LP
 

Priponke

  • 12156-iGOMyWay2006speedcam_10.08.07.rar
    423,5 KB · Ogledi: 525

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.301
18
38
MB
Kje bi se dalo dobiti POI-e katerih ne najdeš na POIPLAZI? (za SLO-trgovine, Petrol, kino....)
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Takih POI ni izven kart...

Ne vem zakaj bi kdo posebej delal Slovenske trgovine???
 

ratnik

Zelenc'
21. avg 2007
10
0
1
Bi mi lahko prosim kdo razložil kam točno dodati kamere ali druge POI na Miota. In kakšen format morajo biti datoteke.

LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Te točke, ki jih zbiramo uporabniki in so tu objavljene, najdeš tudi na portalu www.poiplaza.com za vse tipe navigacij in tam imaš navodilo.

LP