Planet Golob

erikson

Guru
25. avg 2007
21.493
5.484
113
Podporo prikritemu pozivanju na EU volitve s strani "nevladnikov" je prišla izrazit tudi UKZ.

urska za splav.png
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.493
5.484
113
Še video prikaz, kako izgleda sodelovanje med kandidati za EU poslance Gibanja Svoboda, SD in "nevladniki". Tu je še bolj očitno, da gre za prikrito kampanjo za EU volitve v smislu volite leve stranke, da vam ne bodo desne odvzele pravice do splava.


 
  • Haha
Reactions: visek_izobrazbe
a je prepovedano, da imajo "nevladniki" tem primeru enako mnenje kot nekatere politicne stranke?

namesto, da bi te skrbelo, kater idiot se prepoveduje splav, te moti sodelovanje med nevladniki in vlado?

Tudi nekatere ameriške zvezne države so ga prepvedale pa ne vem če so tam ravno idioti....
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.177
685
113
Totalno nepotrebna in nekoristna kampanja. Niti ne vem kaj pričakujejo da se bo zgodilo. Ok, zberejo tisti miljon podpisov. In? Ja Poljska bo pa rekla uff Slovenci so rekli da je treba pol pa dejmo. Kva pa če Poljaki zberejo 5 miljonov podpisov proti splavu? A bomo mi rekl, ja pol pa dobr ga bomo ukinili? Zberejo Avstrijci 2 miljona podpisov proti NEK in mi bomo rekli pa zaprimo. Ma sej ni to ena Evrovizija da bi se mal za(je)bavali. Državljani vsake države imajo pravico in dolžnost to urediti kot hočejo in se drugi nimajo kaj mešat v to. Itak bo pa v roku 10 če ne pa 20 let tole neka religija po svoje zorganizirala, nč bat. Pa takrat se tut oglašat ne boste mogle.

p.s. Na posnetku gospa pove svojo emšo in ime. Ni ok.
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
854
-251
43
Totalno nepotrebna in nekoristna kampanja. Niti ne vem kaj pričakujejo da se bo zgodilo. Ok, zberejo tisti miljon podpisov. In? Ja Poljska bo pa rekla uff Slovenci so rekli da je treba pol pa dejmo. Kva pa če Poljaki zberejo 5 miljonov podpisov proti splavu? A bomo mi rekl, ja pol pa dobr ga bomo ukinili? Zberejo Avstrijci 2 miljona podpisov proti NEK in mi bomo rekli pa zaprimo. Ma sej ni to ena Evrovizija da bi se mal za(je)bavali. Državljani vsake države imajo pravico in dolžnost to urediti kot hočejo in se drugi nimajo kaj mešat v to. Itak bo pa v roku 10 če ne pa 20 let tole neka religija po svoje zorganizirala, nč bat. Pa takrat se tut oglašat ne boste mogle.

p.s. Na posnetku gospa pove svojo emšo in ime. Ni ok.
Za to kampanjo je kolaćeva 100 jurjev kasirala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in BuDi

erikson

Guru
25. avg 2007
21.493
5.484
113
a je prepovedano, da imajo "nevladniki" tem primeru enako mnenje kot nekatere politicne stranke?
namesto, da bi te skrbelo, kater idiot se prepoveduje splav, te moti sodelovanje med nevladniki in vlado?
Kdo pa v Sloveniji prepoveduje splav oziroma umetno prekinitev nosečnosti?

Moti me, da se izkorišča simpatije javnosti in medijsko podporo ter nek non-issue za promocijo političnih strank. Potem pa slediš še denarju in vidiš, kdo je zadaj za vsem skupaj. Če bi punce res želele pomagati, bi namesto nalepk in značk delile kondome in informacije o drugih vrstah zaščite.

Kako se lahko referendumi mimo zakonodaje financirajo iz tujine pa smo pri I8M tudi že videli.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.472
362
83
Splav je res težka tema. Iz stališča človečnosti sem absolutno proti.

Ampak, če bi imeli starši teh WOKE pravličarjev v podzavesti pravico do splava in zastonj poseg z minimalno tednom bolniške. Bi tile osvobojeni osebki današnjega časa obstajali? Je "pravica do splava" naložba za prihodnost. Določeno usmerjene družine bodo brez določeno vzgojenih otrok?...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.616
250
113
Kdo pa v Sloveniji prepoveduje splav oziroma umetno prekinitev nosečnosti?

Moti me, da se izkorišča simpatije javnosti in medijsko podporo ter nek non-issue za promocijo političnih strank. Potem pa slediš še denarju in vidiš, kdo je zadaj za vsem skupaj. Če bi punce res želele pomagati, bi namesto nalepk in značk delile kondome in informacije o drugih vrstah zaščite.

Kako se lahko referendumi mimo zakonodaje financirajo iz tujine pa smo pri I8M tudi že videli.

haha. desni nabirajo glasove z migranti, levi pa z splavi. pac kar je aktualno.

Tebi je jasno, da splav ni kontracepcijsko sredstvo.
Pa kolikor sem laično seznanjen je pri nas dovoljen.

seveda je. hvala bogu. sej ni problem le pri nas, v eu so ocitno se vedno pomisleki, in kampanija se gre za eu volitve, ce se ne motim.

ce nisi na tekocem, trenutno se trudijo da bi pravico do splava vpisali v listino EU. in ocitno si tudi nasi slovenci ne delijo enakega mnenja.

Med poslanci in poslankami, ki so glasovali za resolucijo, so bili tudi slovenski evroposlanci Matjaž Nemec (S&D/SD) in Irena Joveva ter Klemen Grošelj (oba Renew/Svoboda). Proti sta glasovala Romana Tomc (EPP/SDS) in Franc Bogovič (EPP/SLS).

Resolucija je bila sprejeta s 336 glasovi proti 163, 39 poslancev in poslank se je vzdržalo.

Pravica do splava je sicer v več članicah EU-ja omejena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in trance0