Planet Golob

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.780
379
83
Vipavska dolina
Ti je vašo mentaliteto na pisal višek izobrazbe. V glavnem si ga mečete na čefurja, ki vam je navozili čefurjad.
To si ga lahko ti, jutri pred mašo potem pa k obhajilu.
Jaz ločim samo dve vrsti ljudi, dobre in pi*de, lahko se sam odločiš kam spadaš. In preden me še slučajno zmerjaš za čefurja, kolikor daleč seže rodbinsko drevo so moji predniki Slovenci. Sem pa iz Vipavske doline, verjetno iz okolice kjer je tudi višek izobrazbe, mogoče se celo poznava. Delam pa tudi z več narodnostmi, pa dvomim da kdo uporablja tak način govora kot ga ti, pa naj bi se imel za ohoho kristjana. Zaradi takih upada obisk cerkva.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.697
6.608
113
GNYKVFPXsAANKGu
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.094
5.767
113
blizu močvirne prestolnice
To si ga lahko ti, jutri pred mašo potem pa k obhajilu.
Jaz ločim samo dve vrsti ljudi, dobre in pi*de, lahko se sam odločiš kam spadaš. In preden me še slučajno zmerjaš za čefurja, kolikor daleč seže rodbinsko drevo so moji predniki Slovenci. Sem pa iz Vipavske doline, verjetno iz okolice kjer je tudi višek izobrazbe, mogoče se celo poznava. Delam pa tudi z več narodnostmi, pa dvomim da kdo uporablja tak način govora kot ga ti, pa naj bi se imel za ohoho kristjana. Zaradi takih upada obisk cerkva.
Taki ste

 
Tigrovci so:
- sodelovali s komunistično partijo - Italije, ker so delovali v Italiji
- bili so praktično uničeni ob začetku 2WW
- trije od njih so prvi napadli Italijane na ozemlju SLovenije (13.5.1941), preživela dva, sta se pridružila partizanom: Ferdo Kravanja in Majnik Tone
Trst, Istra, Gorica (ita Gorica), ter Reka...tle so vse delovali da ne bo pomote
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.780
379
83
Vipavska dolina
Kje gospodarijo južni?
Pri meni doma ne, tam kjer delam je lastnik Slovenec, župan je slovenec, predsednik (je kakršen je) je slovenec, isto predsednica. Kje potem ti vidiš da gospodarijo tujci. Mogoče pri tebi, pri meni ne. In pa še zadnjič, če deluje pošteno me ne zanima ali je tujec ali domačin. Pogoj pa je pošteno.
 
Kje gospodarijo južni?
Pri meni doma ne, tam kjer delam je lastnik Slovenec, župan je slovenec, predsednik (je kakršen je) je slovenec, isto predsednica. Kje potem ti vidiš da gospodarijo tujci. Mogoče pri tebi, pri meni ne. In pa še zadnjič, če deluje pošteno me ne zanima ali je tujec ali domačin. Pogoj pa je pošteno.

za začetek občina, kjer stoji firma tvojega delodajalca.....tovariš tadej ni ravno v celoti naše gore list, podžupan pa sploh ne
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888